Пресотерапія на Оболоні

pressoterapia slim 3

Апаратний метод пресотерапії спрямований на стимуляцію нормального струму лімфи по судинах і виведенню міжклітинної рідини, що накопичилася, а також токсинів і продуктів клітинного розпаду. Це прогресивна сучасна методика масажу, яка успішно використовується в медицині та косметології, сприяє оздоровленню організму, схуднення, відновленню кровотоку та лімфодренажу, нівелюванню застійних явищ в організмі. Принцип процедури полягає в ритмічному впливі на різні ділянки тіла спресованим повітрям, завдяки чому здійснюється стимуляція кровообігу, лімфотоку, сходять набряки, шкіра набуває недостатнього тургору, стає еластичною, зміцнюються стінки судин.

У Центрі естетичної медицини Slim на Оболоні у Києві пропонується апаратний та ручний спосіб стимуляції лімфотоку, який виконується фахівцями вищої категорії. Пресотерапія – найбільш ефективний спосіб комплексного впливу на всі ділянки тіла, не викликає дискофорту пацієнта, чітко контролюється спеціалістом і рекомендований у ряді патологічних випадків як профілактична та ефективна додаткова процедура в реабілітаційні періоди.

Показання до пресотерапії

Пресотерапія на Оболоні рекомендована при:

 1. венозні та лімфатичні патології;
 2. естетичні недоліки фігури - зайвої ваги, в'ялості, обвисання шкіри, ослаблення тургору, набряклості, розтяжки;
 3. психоемоційних порушеннях – депресії, стресового стану, втоми, неврозах, безсонні;
 4. патології опорно-рухової системи, проблеми з судинами, ревматизм, остеохондроз.

Сильна позитивна дія пресотерапії відзначена при проведенні її як профілактика утворення венозних тромбів, застоїв та накопичення токсичних продуктів у клітковині, попередження варикозного розширення вен, целюліту, проблем з опорно-руховим апаратом, серцево-судинної системи.

Загалом вона дає потужний розслаблюючий ефект для мускулатури, тонізує організм, підвищує працездатність, стимулює живильно-обмінні процеси на рівні клітин. Плюс пресотерапія дозволяє досягти значних покращень та зниження дозування лікарських препаратів при ішемічній серцевій хворобі, гіпертонії. Пройдений курс дозволяє зберігати ефект на тривалий час – від півроку до року, залежно від стану здоров'я та способу життя пацієнта.

Як відбувається процедура пресотерапії на Оболоні в центрі Slim

Апарат є еластичним «костюмом», що складається з окремих елементів, призначених для різних ділянок тіла. Усередині знаходяться камери, в які під тиском повітря нагнітається. Режим жорсткої компресії змінюється вакуумом та розслабленням. Процедура являє собою ритмічну зміну механічного повітряного тиску - протягом півхвилини до 2-х хвилин ділянки тіла в пресо-манжетах піддаються здавлюванню, після чого відбувається зниження компресії до стану вакууму. Для початку вибирається показник тиску 60 мм ртутного стовпа, і за відсутності дискомфорту та больових синдромів може поступово підвищуватися до 120. Це контролюється фахівцем.

Один сеанс пресотерапії займає в середньому близько півгодини, плюс-мінус, залежно від індивідуальних показань та вибраного навантаження. Весь цей час пацієнт перебуває у положенні лежачи на кушетці. Після закінчення маніпуляцій потрібно ще трохи полежати, а потім спокійно підніматися у вертикальне положення.

Курс пресотерапії підбирається індивідуально для кожного пацієнта. У середньому пацієнти клініки Slim на Оболоні проходять 6-12 сеансів з інтервалом 2-3 дні. Фахівець визначає у кожному конкретному випадку тривалість сеансів та тривалість всього курсу. Клієнтам клініки потрібно чітко дотримуватися рекомендацій, не наполягаючи на почастішанні або тривалішій тривалості пресотерапії, оскільки такий підхід може серйозно нашкодити здоров'ю, а не принести користь. Вся справа в тому, що під час ритмічної зміни компресії та вакууму, посилення кров'яного та лімфотоку внутрішні органи теж зазнають підвищених навантажень. Потрібен час для адаптації та відновлення.

Протипоказання до проведення пресотерапії

Є ряд захворювань, коли не можна застосовувати пресотерапевтичний метод. Процедура скасовується у випадках:

 1. онкологічних захворювань у будь-яких стадіях;
 2. при вагітності;
 3. вірусні гострі патології;
 4. наявність травм та відкритих ран;
 5. гіпертонії 3-ї стадії, тромбофлебіті, декомпенсованій стадії серцевого захворювання, атеросклерозі;
 6. нервових гострих порушень – епілепсичних, психозах, істеріях, будь-яких раптових психомоторних збуджень;
 7. різних видів захворювань крові;
 8. туберкульозу;
 9. підвищеної кровотечі та схильності до нього.

Важливо не можна проводити процедуру в період жіночих щомісячних циклів, оскільки це призведе до нетипового для індивідуального циклу підвищення крововідділення та його тривалості. Виключається повітрокомпресія та за наявності в організмі металоконструкцій у місцях контакту з пресо-манжетами. Якщо стоять спиці та інші протези – фахівець відмовить у проведенні процедури.

Можливі побічні явища

Під час сеансу відбувається потужне відторгнення та перерозподіл рідини в організмі. З цієї причини можуть спостерігатися підвищені позиви до сечовипускання. Тому фахівці рекомендують за кілька годин до сеансу не вживати їжу, рідини, і необхідно безпосередньо перед процедурою випорожнити сечовий міхур.

Може спостерігатися пошкодження дрібних судин. Воно проявляється в невеликих синцях і синцях на тілі, які, в принципі, не небезпечні і швидко проходять. Але фахівець завжди стежить за індивідуальними особливостями кожного пацієнта, тому знижує повторні навантаження та не допускає подібного рецидиву.

Ще один момент, який варто враховувати під час пресокомпресії – це тимчасова поява невеликих набряків у різних місцях тіла. Таке трапляється, якщо в організмі занадто багато застійних лімфодренажних ділянок і тому рідина починає перерозподіляти нерівномірно, не встигаючи швидко виводитися. Ці явища також пропадають після кількох процедур.

Одразу варто заспокоїти потенційних пацієнтів – такі моменти не є нормою. Вони можуть виникати, тому все залежить від індивідуальності організму, стану здоров'я, віку, конкретних показань до проведення.

Перевага пресотерапії в Slim на Оболоні

У київському Центрі Слім у районі метро Мінська можна пройти не лише апаратні, а й ручні процедури апаратного та ручного масажу, які здійснюють досвідчені кваліфіковані масажисти. Другий варіант є більш щадним, але не менш ефективним, рекомендується у профілактичних цілях та при протипоказаннях до потужної компресії стисненим повітрям. У деяких випадках ручна пресотерапія на Оболоні є єдиним варіантом для лімфодренажу та лікування від низки патологій.

Різновид процедури
Ціна
10% знижка при оплаті курсу
Швидке зменшення в обсягах (все тіло)
400
Пресотерапія + термоактивне обгортання STYX
900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого