Плазмоліфтінг на Оболоні

Плазмоліфтинг успішно застосовується для омолодження шкіри обличчя, тіла. Центр Slim на Оболоні пропонує виконати плазмоліфтинг з гарантією відмінного результату. Достатньо всього 1-2 процедури, щоб помітити виражений омолоджуючий ефект від подібного впливу.

Особливості методики плазмотерапії

плазмоліфтинг на оболоні

Плазмоліфтинг - одна з малотравматичних методик, що не передбачають оперативного втручання на тканини організму. У м'які тканини фахівець запроваджує мікроін'єкції, що складаються з власної плазми клієнта. Це дозволяє досягти найпотужнішого оздоровлення відновлення клітин шкіри.

Плазмоліфтинг на Оболоні у центрі Slim практикується вже довгі роки. Ін'єкції власної плазми демонструють вражаючі результати омолодження та підтяжки шкіри обличчя.

Суть прп-терапії

Відібрану плазму піддають додаткової обробки. Вона полягає у насиченні рідини амінокислотами, мінеральними добавками, величезною кількістю вітамінів. Зміст тромбоцитів підтримується на тому ж рівні, що й у периферичній крові. Водночас відзначається повна відсутність еритроцитів. Збагачена плазма вступає у взаємодію з клітинними шкірами, що утворюють судинні стінки. Відбувається активізація відновлювальних процесів з досягненням помітного ефекту в короткий часовий проміжок.

Процедура плазмоліфтингу зводить до мінімуму ризик можливих ускладнень та відторгнення компонентів, що вводяться. Лікар здійснює забір венозної крові клієнта, очищає її у спеціальній центрифузі. Надалі, збагачена аутоплазма вводиться під шкіру пацієнта у зони обличчя, шиї, декольте, шкіри голови.

Де зробити плазмоліфтинг на Оболоні?

Якщо ви маєте намір зробити плазмоліфтинг обличчя або інших частин тіла, рекомендуємо вибирати медичні центри, або центри косметології, де є ліцензія МОЗ. Саме цей показник гарантує вам, що процедура буде проводитись у стерильних умовах, а лікарі матимуть вищу освіту та досвід.

Фахівці центру Slim на Оболоні рекомендують цю процедуру для усунення ознак старіння шкірних покривів, лікування дерматиту, прискорення росту волосся та пробудження «сплячих» волосяних цибулин. Послуги надають висококласні лікарі із відповідним рівнем професійної підготовки. Центр Слім гарантує отримання помітного ефекту після першого сеансу процедури плазмоліфтингу.

Щоб досягти стійкого та тривалого результату, необхідно пройти кілька процедур.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого