Перманентний макіяж брів на Оболоні

Створення образу хвилює майже кожну жінку. Для цього доводиться вдаватися до різноманітних косметичних процедур.

Якщо раніше декоративна косметика царювала у сфері догляду та надання красивої форми очам, бровам, губам, жіночій особі – то трендом останнього часу став перманентний макіяж брів.

Це один з найефективніших методів макіяжу, який створює бажаний варіант на тривалий термін. За допомогою перманентного татуажу брів можна:

перманент

 1. Створити сприятливий імідж шляхом формування бажаного вигляду;
 2. Виправити природну асиметрію обличчя, якщо це необхідно;
 3. Підкреслити форму брів, очей за допомогою введення кольорового пігменту у верхній шар шкіри на глибину 1 мм. Змінити малюнок, створивши новий кордон;
 4. Добитися бажаного відтінку брів аж до художнього ефекту переходу від одного кольору до іншого.

Ефект від перманентного макіяжу брів легко побачити на фото до та після процедури. Важливою особливістю перманента є його стійкість.

Майстри – косметологи вважають, що такий вид косметики може зберігатися до 3-5 років. Стійкість нанесеного мікропігменту на брови залежить від цілого ряду факторів:

 • Обмінні процеси в організмі;
 • Вплив ультрафіолетового випромінювання;
 • Характери шкірного покриву;
 • І ряду інших.

Перманентний макіяж брів доступний жінкам будь-якого віку. Проводити його можна будь-якої пори року, АЛЕ, поки не пройде період адаптації, варто уникати контакту з водою, попадання прямих сонячних променів на зону косметичної обробки.

Зимовий холод аналогічно може завдати шкоди шкірі, що зазнала дії голкою з внесенням пігменту.

Протипоказання можуть мати медичний характер:

 1. Алергія;
 2. Запальні процеси у різних системах організму;
 3. Деякі хронічні захворювання: бронхіальна астма, онкологічні захворювання, хвороби нервової системи, психічні розлади;
 4. Наявність дерматологічних проблем - родимих ​​плям по області очей, брів.

Пудровий Татуаж Бровей

перманентний макіяж брів

Перманентний макіяж брів, що проводиться фахівцями центру Slim на Оболоні, відрізняється від стандартної косметичної процедури – татуажу. Йдеться про татуювання, які тримаються на тілі протягом усього життя. Перманентний макіяж називають ще пудровим татуажем. Він дозволяє провести корекцію брів, фарбування або моделювання таким чином, щоб ця частина обличчя вийшли максимально природною за кольором, формою.

У роботі використовується технологія піксельного або нанонапилення. Пудрові брови виходять густими та темними завдяки мікропроколювання голкою та введення пігменту через прокол. Потім виконується розтушовка. Можна використовувати пігменти кількох кольорів, тоді виходить художній ефект – перехід від темного відтінку до світлого. Так досягається чітка форма та враження легкості та легкості.

Де зробити брови на Оболоні?

У центрі косметології Слім на Оболоні, всього за 10 хвилин пішки від метро Мінська процедуру проведення пудрового макіяжу проведуть максимально безболісно з мінімальним травмуванням шкіри за розумною ціною. Інвазивні косметичні методи є досить відчутними для клієнта.

Для зниження хворобливого ефекту використовується місцевий анестетик із вмістом лідокаїну. Гелевий склад препарату дозволяє наносити шари різної товщини залежно від чутливості шкіри та можливих алергічних реакцій.

Пудровий макіяж проводиться у кілька етапів. Після процедури необхідно зробити професійно корекцію через кілька тижнів. Це з тим, що можуть проявитися приховані недоліки, які треба усунути. Дефекти бувають викликані не помилками під час роботи, а індивідуальними особливостями організму:

 • Пігмент не засвоїв до кінця або нерівномірно розподілився;
 • Виявився невідповідний відтінок;
 • Кордон недостатньо рівний.

Всі види недоліків усуваються: колір легко зробити більш насиченим, розподіленим рівномірно, форма підправляється та вирівнюється. Корекційна процедура повністю дублює основний пудровий макіяж плюс дозволяє закріпити результат. Ціна корекційного сеансу нижча за початкову майже вдвічі.

Загальна вартість складається з низки стадій, які будуть проведені:

 1. Очищувальні маніпуляції для шкіри;
 2. Корекція форми;
 3. Нанесення кремового анестетика;
 4. Вибір пігменту, що фарбує;
 5. Ведення фарби під верхній шар епідермісу за допомогою голки;
 6. Дезінфекція оброблюваної зони, накладання заспокійливого засобу.

У центрі Slim на Оболоні проводяться акції та знижки на процедуру пудровий макіяж брів.

Найменування процедурЦіна (грн)
Перманентний макіяж губ 2500
Корекція губ 1500

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого