Лікування куперозу на Оболоні

Купероз супроводжується виразною судинною сіткою червоного кольору на носі, щоках, готовим зіпсувати зовнішній вигляд та мікроциркуляцію, що негативно позначиться на молодості шкіри. Лікарі дерматологи центру Slim на Оболоні пропонують не затягувати з таким захворюванням, а записатися на лазерне лікування куперозу за оптимальною ціною у Києві.

Чому з'являється купероз?

Якщо не провести вчасно лазерне видалення капілярів, то почервоніння носа, щік, шиї, обличчя може залишитися назавжди. Це все відбувається через неправильне функціонування судин.

Основна причина появи захворювання криється в генетичній схильності. Існують також інші фактори, до яких належать:

 1. Шкідливі звички (алкоголь, куріння, неправильний спосіб життя);
 2. Перевтоми, стреси;
 3. Різноманітні жіночі захворювання, порушення гормонального балансу, вагітність, клімакс, аборт;
 4. Частий прийом гормонів;
 5. Регулярне відвідування бань, саун;
 6. Різкі перепади температур;
 7. Вплив ультрафіолетових променів.

Лікарі центру Slim на Оболоні також помітили, що купероз проявляється через вживання у великій кількості кави, міцного чаю, шоколаду, копченостей, солінь.

Розвиток захворювання

Купероз на обличчі розвивається поступово та включає три етапи. Перший етап практично непомітний, тільки раптово можуть з'явитися припливи від різких температурних перепадів, алкоголю, стресу.

Далі почне поколювати в ділянці очей, носа, щік, з'являться почервоніння. Це початкова стадія, при якій симптоми йдуть самі собою, тому що судини поки що не втратили еластичності, а капіляри за рахунок свого звуження та розширення залишаються не травмованими.

Тонка судинна сіточка на початку світло-рожева, потім помітно червоніє та через час стає із синюшним відтінком. Вона з'являється під очима, на щоках, у носа, над губами на другій стадії. Саме тому більшість пацієнток звертаються до нас в центр на Оболоні, щоб провести лазерне лікування куперозу та видалити розширені судини, почервоніння шкіри.

Третій етап супроводжується насиченими червоними плямами іноді з видимими запаленнями. Відбувається сильне розтягування стін судин, та вони погано відновлюються. Кровоток теж погіршується, і шкіра одержує дедалі менше корисних речовин. На цій стадії потрібна термінова лікарська допомога.

Лазерний спеціаліст, дерматолог центру Slim на Оболоні спочатку проводить огляд, щоб оцінити стан шкіри та визначитися з методикою лікування куперозу. Під час бесіди лікар виявляє, які ліки приймає пацієнт. Попереджає, що за 14 днів до лазерної процедури потрібно відмовитися від засмаги. За тиждень – від препаратів для згортання крові та світлочутливості шкіри.

Якщо купероз сильно виражена, лікар-дерматолог може відправити ще й до флеболога, щоб він провів діагностику та при необхідності призначив свою терапію.

Лазерне видалення судин

На початку сеансу фахівець проводить очищення області, на якій видалятиметься купероз. Процедура видалення куперозу лазером триває від 10-20 хвилин, після чого наноситься трохи заспокійливого крему. Після такої нетравматичної процедури постреабілітація не потрібна, про що пишуть наші пацієнтки у відгуках після лазерного лікування куперозу в нашій клініці неподалік метро Оболонь, Мінська.

Протипоказання до лазерної терапії:

 1. засмага;
 2. запалення шкірного покриву;
 3. зі злоякісними новоутвореннями;
 4. при схильності до келоїдних рубців;
 5. епілепсії.

Тому спочатку, на консультації, лікар повинен вивчити історію хвороби і, якщо необхідно, перенести процедуру на деякий час.

У нас у клініці проводиться точна діагностика з подальшим лазерним лікуванням куперозу за доступними цінами у Києві для всіх верств населення. Наші кваліфіковані дерматологи працюють, застосовуючи сучасні лазерні технології для діагностики та терапії судинних захворювань.

Позбавтеся куперозу, розацеа раз та назавжди, зателефонувавши або записавшись в режимі онлайн до нас на консультацію!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого