Лікування хропу лазером на Оболоні

Щоб бути активним та не спати вдень, необхідно висипатися вночі. Тільки за здорового сну можна заповнити запаси енергії. Але іноді це недоступно через нічне паное. Фахівці центру Slim на Оболоні зроблять усе можливе, проведуть лазерне лікування хропу, щоб ви знову могли вночі повноцінно відпочивати.

лазерне лікування хропіння

Близько 10% людей на планеті страждають на таку недугу, яка може перерости в небезпечне нічне апное. Це короткочасна зупинка дихання уві сні, яка найчастіше пов'язана з провисанням язичка та опущенням стінок гортані. Якщо храп викликаний фізичними змінами м'яких тканин горла, то його можна легко позбутися за допомогою лазера.

Чому виникає храп

Лікарі виявлено різні його причини у вигляді:

 1. функціональних змін у м'язах глоткового кільця;
 2. хронічної закладеності носа;
 3. інших анатомічних перешкод.

Також поява хропіння, від якого ніхто не застрахований, відноситься до: ендокринних порушень, спадкових захворювань, вікових змін, куріння, надмірної ваги тощо.

Чому з хропінням потрібно звертатися до лікаря та не затягувати з лікуванням

Лікарі центру Slim на Оболоні переконані, що якщо напади хропіння посилюватимуться, то можна зіткнутися з такими наслідками:

 1. Гіпоксією та пов'язаними з нею порушеннями роботи організму;
 2. Підвищеним артеріальним тиском;
 3. Порушенням сну, зниженням працездатності, розвитком апатії, втратою концентрації;
 4. Погіршення пам'яті та інтелекту;
 5. Імпотенцією;
 6. Розвитком хронічних захворювань;
 7. Збільшення ризику інсультів та інфарктів.

Пропонуємо не зволікати, а записатися до нас у клініку в районі Оболоні на консультацію, огляд та лазерне лікування хропу. Якщо ви не страждаєте на викривлення перегородки носа та у вас немає хронічного риніту, лазерне лікування апное вам дуже допоможе. Ціна лазерної терапії вказана у прайсі, а курс процедур складається з 2-4 процедур.

Як проводиться лікування хропіння лазером

Процедура проводиться без особливої підготовки. Вам лише проведуть огляд, і фахівець заповнить відповідну документацію стандартного опитувальника. Лазерне лікування хропіння в центрі Слім на Оболоні проводиться вже більше 5 років, а результат лікування тішить як чоловіків, так й жінок. Ціна лазерного лікування апное дуже доступна порівняно з операцією у хірурга.

Для хорошого результату, ви повинні пройти 3 процедури, обов'язково дотримуючись розкладу та рекомендацій лікаря.

Лазерне лікування апное - це малоінвазивне втручання, після якого ви можете повертатися до повсякденних справ вже відразу після процедури. Спочатку вас підготують до процедури, одягнуть захисні окуляри. Потім фракційним лазерним променем будуть обробляти внутрішні тканини глотки у вертикальній та горизонтальній площинах. Кожна зона вимагає 6-8 проходів.

Після термічної обробки горла лазером відбувається скорочення м'язів глоткового кільця та піднебінного язичка. Дискомфорт у вигляді сухості горла відчуватиметься кілька днів, але потім все минеться, це як пишуть у відгуках наші пацієнти після процедури лазерного лікування хропіння.

Протипоказання до процедури:

 1. Люди з епілепсією;
 2. Прийом фотосенсибілізаторів;
 3. Злоякісними утвореннями;
 4. Хворобами ЦНС.

Лікарі центру Слім на Оболоні оглянуть порожнину горла, зберуть анамнез, проведуть лазерну обробку стінок горла та позбавлять від хропу за допомогою лазерної системи Fotona.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого