Лазерна епіляція Олександритовым лазером

Ефективна лазерна епіляція на Оболоні в центрі Slim із застосуванням Олександритового лазера Light A, італійської компанії Quanta System. Це обладнання визнано одним з найефективніших, безпечних методик видалення небажаної волосся на обличчі, тілі, що відрізняється високою точністю, можливістю регулювати швидкості імпульсів для підбору найбільш оптимальних параметрів у кожному конкретному випадку.

епіляція лазером

Крім того, Олександритовий лазер Light A відноситься до розряду високошвидкісних апаратів у лінійці аналогів, використовує контактну систему охолодження, що забезпечує максимальний комфорт та безболісність при здійсненні епіляції.

Принцип роботи Олександритового лазера Quanta System

Лазерна епіляція олександритовим лазером здійснюється шляхом точкового впливу найтоншого лазерного променя на стрижні пігментованих волосків, внаслідок чого відбувається руйнування фолікули – джерела зростання. В даному випадку волосся є провідником лазерного випромінювання до цибулини, тому процедура виконується по відрослим волоскам довжиною 2-3 мм. Це оптимальна довжина, яка дозволяє швидко зруйнувати «цибулинку» та уникнути мікроопіків на тілі. Діаметр світлової плями – 18мм, дозволяє обробляти ділянки тіла різних розмірів. Апарат ефективно застосовується як для епіляції у важкодоступних зонах, так й на великих площах тіла – видалення волосся на ногах, животі тощо.

Олександритовий лазер Light А використовується для усунення небажаного волосся на обличчі та тілі. Для видалення пушкової або світлої рослинної нітки необхідно використовувати неодимовий лазер.

Показання до лазерної епіляції

Лазерна епіляція Олександритовим лазером рекомендована у випадках:

  1. наявність густої темної рослинності на різних ділянках тіла;
  2. неможливість позбутися волосяного покриву методом депіляції;
  3. при подразненнях, що виникають на шкірі внаслідок гоління або застосування депілюючих засобів.

Процедура позбавляє небажаної рослинності на тілі за кілька сеансів, дозволяючи вирішити проблему швидко та ефективно.

Переваги епіляції Олександритом

Процедура лазерної епіляції є безболісною, оскільки в апараті передбачена система охолодження. Невелике почервоніння зникає через 1-2 години після сеансу. Метод має високу ефективність – вже після перших сеансів вдається позбавити від 30% небажаних волосків, зникає роздратування та проблема вростання волосся в шкіру.

Фахівцями клініки Slim у районі Оболонь проводиться курс процедур, що складається з 5-8 сеансів, який підбирається індивідуально для пацієнта. Кожна процедура триває від 10 до 90 хвилин. Повторювати сеанси потрібно з інтервалом приблизно 1-1,5 місяці. Необхідність у повторі обумовлена ​​тим, що лазер діє тільки активні фолікули, т. е. ті, у тому числі вже виріс стрижень волоска. Зі «сплячих» цибулин стрижні можуть з'явитися пізніше та вимагатимуть окремого впливу на них лазером.

Протипоказання до лазерного видалення волосся

Лікарі центру естетичної медицини Slim на Оболоні обов'язково проводять попередню консультацію з пацієнтами, а також виявляють загальні та локальні протипоказання. Процедуру не проводять у випадках:

  1. онкології;
  2. вагітності;
  3. захворювань нервової системи;
  4. варикоза;
  5. вірусних та бактеріальних інфекцій;
  6. цукрового діабету;
  7. механічні пошкодження шкіри або дерматологічні захворювання в місці обробки.

Також може знадобитися додаткове обстеження у разі наявності бородавок, родимих ​​плям у зоні впливу лазером при ендокринних захворюваннях.

Рекомендації фахівців до та після лазерної епіляції

Загальна вимога щодо реабілітаційного та підготовчого періоду – це уникати прямих сонячних променів та не відвідувати солярій. Перед сеансом за 4-5 днів голити волосся, щоб воно встигло відрости не більше ніж на 3 мм. При цьому не можна використовувати депілятори або восковий метод. Не приймати антибіотиків, виключити препарати з вітаміном А.

На консультації лікарі клініки Слім на Оболоні індивідуально підберуть методику лазерної епіляції Олександритом Quanta System, вивчать анамнез пацієнта з метою виключення протипоказань та дадуть рекомендації щодо підготовки.

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого