Біоревіталізація на Оболоні: ефективний метод омолодження та зволоження шкіри

Методика внутрішньошкірної біоревіталізації в центрі Slim на Оболоні спрямована на уповільнення природних процесів в'янення шкіри за рахунок введення недостатньої гіалуронової кислоти, що відповідає за вироблення фібробластів, колагенових та еластинових волокон. Саме ці речовини забезпечують свіжий, здоровий вигляд епідермісу, роблять шкіру пружною та еластичною, оберігають від появи мімічних зморшок, запобігають в'ялості.

біоревіталізація обличчя

Ін'єкції гіалуронової кислоти успішно виконуються досвідченими лікарями центру Слім на Оболоні з використанням сучасних сертифікованих препаратів. Позитивний ефект помітний після перших сеансів, але для досягнення стійкого результату косметолог в індивідуальному порядку призначає курс, що складається з 1-5 сеансів з періодичністю проведення 14-30 днів.

У чому полягає принцип біоревіталізації?

Починаючи з 25-30 років, вже поступово виявляються процеси старіння шкіри. Згодом організм все менше виробляє власну гіалуронку, яка так необхідна для утримання клітинної вологи, вироблення еластину, колагену, що відповідають за тургор, пружність тканин і рухливість суглобів. Це може бути викликано як спадковими, так і іншими факторами – погана епідемобстановка, екологічні негативні впливи, шкідливі звички, нераціональне харчування, відсутність належного догляду за шкірою, захворювання та інші причини.

Відновити природні процеси та продовжити молодість обличчя, шиї, декольте допомагає біоревіталізація шкіри. Процес полягає у підшкірному введенні за допомогою найтоншої голки інноваційного препарату з гіалуроновою кислотою високої концентрації. Потрапляючи всередину, речовина активує процеси генерації клітинного «будівельного» матеріалу, стимулює вироблення організмом власної гіалуронової кислоти. Для ін'єкцій біоревіталізації використовуються різні склади, які підбирає лікар. Використовуються Івор Гідро, Juvederm Hydrate, Ial System та інші. Для зменшення дискомфорту пацієнта використовується анестезуючий засіб.

Показання до біоревіталізації

Одну або курс біоревіталізації в центрі Slim на Оболоні, лікарі призначають у таких випадках:

 1. суха, схильна до утворення зморшок шкіра;
 2. наявність «гусячих лапок» в області повік, кисетних носогубних складок, зморшок над верхньою губою або в зоні підборіддя, щік, чола;
 3. знижений тонус тканин, ознаки в'ялості, в'янення, втрати тургору та тонусу;
 4. поява пігментних вогнищ у довільних зонах;
 5. нерівномірний колір обличчя, сірий відтінок тощо.

Слід зазначити, що процедури проводяться не тільки в області лицьової зони, а й на інших ділянках тіла, схильних до передчасного старіння. Це – шия, декольте, руки, привушні та інші області, які особливо сильно видають процес старіння та порушують естетику зовнішнього вигляду.

Косметолог обов'язково дасть попередні рекомендації щодо підготовки та поради щодо подальшого догляду за обличчя після ін'єкцій. Важливо - не засмагати під сонцем, відмовитися від відвідування солярію, сауни, лазні, прийняття гарячих ванн, не діяти на шкіру механічно (терти руками, масажувати), використовувати скраби, косметичні агресивні засоби, креми, спреї, лосьйони без попередньої консультації лікаря. Не можна приймати орально заборонені спеціалістом медичні препарати.

Відмінності біоревіталізації від мезотерапії

Зазвичай пацієнтки профільних клінік, які активно цікавляться ін'єкційною косметологією, знають, що існує мезотерапія. Але на відміну від процедури біоревіталізація обличчя включає багатоскладовий ін'єкційний препарат, у якому відсоток гіалурону та його молекулярна маса набагато нижчий, ніж у засобах для біоревіталізації, спрямованих на переважне введення саме цієї речовини. Тому лікар-косметолог центру Slim на Оболоні обов'язково призначить необхідну процедуру, виходячи з поточного стану шкіри, віку пацієнта, всіх поставлених цілей.

Ефект від біоревіталізації

Уколи біопрепаратів з підшкірним введенням гіалуронки дозволять вирішити низку нагальних завдань:

 1. попередити та усунути появу зморшок;
 2. омолодити шкіру, надавши їй свіжості та краси;
 3. позбутися дрібносітчастого куперозу (появи капілярних судинних проявів, почервонінь);
 4. усунути небажаний ефект нерівномірності кольору обличчя (плями, гіперпігментацію);
 5. підвищити пружність шкіри, її природну еластичність, усунути обвисання та в'ялість епідермісу.

Сьогодні біоревіталізація це рекомендована як додаткова при проведенні комплексних заходів для омолодження обличчя та тіла маніпуляція.

Протипоказання до ін'єкцій гіалуронової кислоти

Є ще деякі обмеження, коли проводити уколи біоревіталізації не можна. Фахівець обов'язково повідомить про протипоказання пацієнту, але якщо є інформація в анамнезі та клієнт з нею знайомий, потрібно відразу повідомити про це лікаря-косметолога, нічого не приховуючи, щоб уникнути негативних наслідків та загального стану здоров'я. До таких випадків належать:

 1. інфекційні захворювання, хронічні загострення;
 2. вагітність та годування груддю, період лактації, кризові жіночі дні;
 3. онкологія, цукровий діабет, ВІЛ, СНІД, захворювання імунної, ендокринної системи;
 4. дерматологічні хвороби;
 5. запалення, травмування епідермісу (порізи, гематоми, прищі, герпес та ін.), алергічні реакції в будь-яких проявах.

Процедури не призначаються в період прийому кров-розріджувальних лікарських засобів, під час підвищеної температури тіла, підвищеного тиску. Здоров'я клієнтів, як і краса, знаходяться в однаковій площині уваги наших фахівців, тому в медично-косметичному центрі Slim на Оболоні біля метро Мінська лікарі надаватимуть виключно якісні та безпечні процедури.

Де зробити процедуру?

Шукаєте, де на Оболоні зробити біоревіталізацію? Записуйтесь на прийом до центру естетичної медицини Slim. Тут працюють професіонали, які проведуть попереднє індивідуальне обстеження, детально проконсультують, допоможуть вирішити будь-які проблеми дерматологічного характеру якісно, ​​ефективно та безпечно.

БіоревіталізаціяЦіна (грн)
Belotero Revive, 1.0 мл 4800
Rejuran S, 1.0 мл 4100
Rejuran I, 1.0 мл 4100
Rejuran healer, 2.0 мл 5200
Rejuran HB, 1.0 мл 4100
RRS Eyes, 1.5 мл 2200
RRS Long Lasting, 3мл 6200
Juvederm Hydrate , 1.5 мл 4700
Juvederm Volite , 1 мл 6800
Profhilo, 2 мл 6500
Neauvia Hydro Deluxe, 2.5 мл 4700
Aquashine classic, 2 мл 4400
TWAC eyes 1ml 4400
TWAC booster system 3ml 6500
Soypha (Princess) Rich 1 мл 4400
Plinest Mastelli 2 мл 4600
LAPUROON AURORA S 2.5ml 5500
Gana booster-v 3мл 3800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого