Антицелюлітний масаж на Оболоні в центрі Slim

Антицелюлітний масаж є естетичною процедурою, яка спрямована на усунення жирових відкладень, лікування целюліту, підтяжку шкіри. Масаж антицелюлітний сприяє покращенню кровотоку, лімфотоку, покращує обмін речовин та живленню клітин.

Ручний або апаратний масаж впливає на зовнішні тканини пацієнта, завдяки чому жирові клітини розщеплюються на дрібні частинки, а потім легше і ефективніше виводяться з організму. В результаті епітеліальна тканина (шкіра) стає більш гладкою, менш рельєфною, зникають прояви целюліту та «апельсинової кірки», шкіра набуває пружності та еластичності, зникають симптоми провисання шкірного покриву, шорсткості, втрати тургору та гнучкості.

масаж

Особливості антицелюлітного масажу

Масажист здійснює масажні рухи залежно від ступеня проблеми пацієнта, діючи за певною індивідуальною методикою. Це попередньо легкі, розігрівальні дії, потім інтенсивні траєкторії рухів, далі ближче до кінця сеансу, заспокійливі та стабілізуючі.

Показання до антицелюлітного масажу

Сеанси призначаються при низці проблем, зокрема:

  1. підвищеній вазі та її стабільному наборі, а також за неможливості скинути зайві кілограми, дотримуючись дієтичного харчування;
  2. неестетичний вигляд зовнішнього шкірного покриву – наявність підшкірних грудочок, розтяжок, порушення гладкості шкіри, поява явних ознак в'ялості та старіння шкірного покриву;
  3. при постійних набряках на шкірі без видимих ​​об'єктивних причин.

Уже після першої процедури буде відчутним результат. Звичайно, апельсинова кірка та надлишкові жирові відкладення не зникнуть відразу після сеансу, але пацієнт відчує позитивні зміни у самопочутті, які будуть обумовлені у запуску механізмів боротьби із застійними явищами.

Курс антицелюлітного масажу залежить від стану здоров'я, виразності проблеми та вибору методики масажу. Для отримання хорошого результату лікування целюліту достатньо буде від 8-15 сеансів масажу. Ручний або апаратний масаж їх кількість, тривалість проведення та періодичність призначить масажист.

Протипоказання до антицелюлітного масажу центру Slim

У цій процедурі фахівці відмовлять у таких випадках:

  1. під час вагітності та вигодовування грудним молоком;
  2. при онкологічних хворобах;
  3. ендокринології, проблеми з лімфовузлами;
  4. гострі інфекції, загострення хронічних захворювань;
  5. при підвищеній температурі тіла навіть на один градус, спровокованої будь-якими факторами;
  6. неврози, епілептичні напади, психічні захворювання;
  7. Варикозе, патологічні судинні захворювання.

Ще важливі моменти – не можна проводити масаж, якщо на тілі є порізи, травми, гнійники, висипи, а також інші симптоми дерматологічного характеру. Вони можуть ще більше посилитися, а також викликати негативні фактори розвитку ускладнень після масажу, що стимулює крово- та лімфоток.

Антицелюлітний масаж у центрі Slim у районі Оболонь

Антицелюлітний масаж у Києві можна зробити якісно та ефективно, звернувшись до клініки Slim на Оболоні. Тут практикують досвідчені та кваліфіковані масажисти, які віртуозно та професійно володіють технікою, що знаходять найдієвіші та максимально ефективні методи в кожному індивідуальному випадку роботи з клієнтами. Антицелюлітний масаж виконується цілеспрямовано, фахівець оптимально підбирає рухи, інтенсивність та чергування різних методик залежно від поставлених цілей для досягнення конкретного результату або спрямованих на профілактику.

Також використовуються і апаратний lpg масаж – у кожному конкретному випадку фахівець оцінює рівень та необхідну інтенсивність масажу, враховує протипоказання, визначає тривалість та періодичність повтору процедури, призначаючи курс проходження та його регулярність.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
Різновид процедури
Ціна
-10% знижка на курс процедур
Масаж проблемних зон (живіт, поперек, стегна, сідниці)
650
Антицелюлітний масаж
750
LPG масаж
600

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого