Лазерне 4D омолодження на Оболоні

Якщо, ви хочете суттєво омолодити шкіру обличчя, тіла, прибрати зморшки, рубці, пігментацію, запишіться до клініки Slim на Оболоні, де можна зробити ефективну процедуру - 4D омолодження лазером Fotona. Ця процедура омолодження не має реабілітації, повністю безпечна, безболісна та результативна. Лазерний промінь впливає комплексно на шкіру, дерму, жирову тканину, зв'язки, а процедура проводиться навіть влітку.

4d омолодження складається з таких етапів:

 1. Smoothliftihg – руйнує старі волокна та стимулює вироблення нових колагенових волокон у зв'язках порожнини рота. В результаті тканини зміцнюються, усуваються зморшки над верхньою губою, помітно зменшується носогубка складка, вже пройшовши лише перший сеанс, ви помітите результат.
 2. Frac 3 – шкіра омолоджується фракційно в дермі. Тобто відбувається дозована дія дрібного розміру променів на верхній шар шкірного покриву без пошкодження. Усувається почервоніння, висип запускається процес ліфтингу.
 3. Piano – глибоко прогріваються тканини, та прискорення ефекту ліфтингу зв'язок, м'язів помітно завдяки ультра довгим лазерним імпульсам.
 4. Superficial – легкий поверхневий пілінг шкіра набуває гладкості, матовості та бархатистості. Скорочуються пори, усуваються рубці.

4d омолодження у центрі Slim на Оболоні проводиться лазером Fotona. Під час процедури використовується ербієвий та неодимовий лазер. Вартість даного омолодження одна з найдоступніших у Києві, а відгуки пацієнтів тільки позитивні. За часом лазерний ліфтинг займає від 60 до 80 хвилин із інтервалом від 5 до 6 тижнів. Омолодження Fotona проводиться щорічно, але може й призначати кілька процедур, все за показаннями.

Коли рекомендовано приходити лазерне 4d омолодження

 1. збільшеня зморшок;
 2. освітлення шкірного покриву;
 3. звуження сильно розширених пор;
 4. усунення провисання тканин.

Протипоказання до лазерного омолодження:

 1. При індивідуальній підвищеній світлочутливості шкіри до впливу випромінювання, які можуть підвищити симптоми цукрового діабету;
 2. Лихоманці та запальні процеси;
 3. Ранах на обличчі;
 4. Аутоімунні хвороби;
 5. Герпесі.

А також не рекомендуємо приходити на сеанси подібного роду майбутнім та годуючим мамам.

Обладнання для омолодження 4D та ціни у Києві

Лікарі центру лазерної медицини та косметології Slim на Оболоні застосовують лазерну систему Fotona, знамениту в усьому світі. Лазерна установка Fotona SP Spectra, Dynamis дозволяє проводити більше 50 косметологічних процедур і застосовується не лише у косметології, а й у медицині, гінекології, дерматології, флебології, хірургії. Вартість 4д лазерного омолодження Fotona, ви можете дізнатися, зателефонувавши нам або записатись онлайн.

До того ж у нас у центрі на Мінській час від часу проводяться акції, знижки, де ви можете заощадити на ціні сеансів омолодження 4D, тому рекомендуємо вам частіше заходити на наш сайт.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого