Мікрострумова терапія на Позняках

мікроструми

Косметологія виходить на новий рівень завдяки сучасним технологіям. Одним із нових напрямків є мікрострумова терапія. Фахівці по всьому світу рекомендують проводити цю процедуру, оскільки вона дарує чудові результати.

Мікрострумова терапія на Позняках полягає у використанні слабких імпульсів електроструму. Цю процедуру використовують для естетичної косметології. Вона дає омолоджуючий та відновлювальний ефект. Мікроструми часто використовуються після деяких процедур, наприклад, лазерного шліфування. Також процедура застосовується для боротьби з целюлітом та лімфодренажу. Фахівці центру Slim рекомендують використовувати мікрострумову терапію й для зняття больового синдрому.

Старіння шкіри характеризується зниженням еластичності, набряклістю, утворенням зморшок та виникненням застійних утворень. Усі ці процеси відбуваються через пошкодження клітин. За допомогою мікрострумової терапії фахівці центру Slim на Позняках борються з усіма проблемами. Терапія дозволяє розгладити, підтягнути та відновити пружність шкіри. Також з їх допомогою покращується циркуляція рідини між клітинами, завдяки цьому знімається набряклість та застійність.

Центр Slim надає можливість скористатися цією процедурою під керівництвом кваліфікованих фахівців. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни в Києві та індивідуальний підхід.

Головна мета терапії мікрострумової відновити внутрішньоклітинний метаболізм. Вона сприяє збагаченню шкіри поживними речовинами та киснем. Також допомагає виводити продукти життєдіяльності клітин. Мікроструми покращують синтез АТФ, яка покращує енергетичний благополуччя клітин.

Терапія впливає на м'язові волокна. Вона сприяє активізації їхньої роботи, що позитивно впливає на судини. Нормалізується циркуляція рідини, відновлюється тонус м'язів та знижується глибина зморшок. Загалом мікроструми на Позняках характеризується масою позитивних впливів. Більш детально ви зможете дізнатися на консультації в нашому центрі щодо особливостей впливу процедури на організм.

Показання для застосування мікрострумової терапії обличчя

Косметологи рекомендують застосовувати цю процедуру як профілактику. Однак у деяких випадках мікроструми показані обов'язково. Якщо у вас є такі зміни, вам слід звернутися до нашої клініки:

 1. Підвищений тонус м'язів;
 2. гострий та хронічний біль;
 3. Утворення мімічних зморшок;
 4. Набряклість;
 5. Підвищення м'язового тонусу при атомії;
 6. Утворення целюліту;
 7. Наявність рубців та вугрів;
 8. Загальне покращення шкіри;
 9. Гіперпігментація.

Перед проведенням мікрострумової терапії обличчя неодмінно слід звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. Він зможе визначити повний курс процедури. Також він розповість про протипоказання. Відмовитися від проведення мікрострумової терапії слід у таких випадках:

 1. Вагітність;
 2. Інфаркти або кардіопатія;
 3. Епілепсія;
 4. Інсульти;
 5. Загальний поганий стан здоров'я;
 6. Наявність імплантації «водія ритму» серця.

У жодному разі не слід довіряти проведення терапії косметологу без досвіду. Переконайтеся, що фахівець має потрібну кваліфікацію.

Тривалість курсу та особливості проведення процедури

Процедура мікрострумів складається з 4 етапів:

 • Зняття макіяжу;
 • Підбір активної ампули відповідно до поставлених цілей;
 • Проведення мікрострумів;
 • Застосування крему відповідно до показань.

Тривалість курсу допоможе підібрати фахівець. У середньому курс проводиться від 20 до 30 процедур. На тиждень рекомендують проводити по 2-3 процедури. З метою підтримки результату терапію необхідно повторювати 1 раз на місяць.

Переваги мікрострумової терапії обличчя в центрі Slim на Позняках

 1. Відмінна результативність;
 2. Тривалий ефект;
 3. Доступність;
 4. Безболісність;
 5. Відсутність обмежень за віком;
 6. Ніяких підготовчих процедур;
 7. Відсутність реабілітації.

Записатися на мікрострумову терапію обличчя в центрі Слім можна за телефонами або онлайн.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого