Масаж ніг та рук

масаж ніг

Сьогодні ми розповімо про те, яку колосальну користь приносить організму масаж ніг та рук, який можна робити як у кабінеті лікаря, так й у себе вдома. Постійна перенапруга в руках часто стає причиною оніміння, обмеження рухливості у суглобах. З'являються сольові відкладення, розвиваються запальні захворювання суглобів та руйнується хрящова тканина.

У людини може з'явитися болючість у уражених ділянках, знизиться м'язовий тонус. Нерідко виникають головні болі, погіршується стан шкіри та зовнішній вигляд загалом. З'являється хронічне почуття втоми та поганого настрою. Простий масаж рук здатний розірвати це порочне коло симптомів, повернути бадьорість духу та життєвий тонус!

Що відбувається з організмом під час масажу рук та ніг?

На долоні розташовується велика кількість рецепторів, які тісно пов'язані з усіма органами та системами в тілі. За цими нервово-рефлекторними дугами імпульси проходять до периферичних нервів та центральних структур нервової регуляції. Стимулюючи акупунктурні точки, які у великій кількості розташовані на поверхні кистей, ми можемо впливати на стан всього організму. Чутливі рефлекторні зони відповідають за роботу головного мозку та хребетного стовбура, дихальної, лімфатичної та сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту.

Масаж рук – це загальнозміцнюючий метод, який може освоїти кожен й застосовувати його у будь-який зручний час. Його використовують як для загального оздоровлення, так й для профілактики та лікування конкретних фізичних недуг. Ви можете дізнатися про ціни масажу ніг та рук й записатися на процедуру на нашому сайті.

Прості масажні прийоми:

  1. прибирають болючість суглобів;
  2. знімають втому;
  3. повертають бадьорість та життєві сили;
  4. відновлюють організм, усувають симптоми нездужання;
  5. полегшують головний, спинний, зубний біль, напади мігрені;
  6. сприяють нормальній роботі травної системи;
  7. заспокоюють нервову систему, знімають стрес;
  8. покращують кровопостачання тканин;
  9. налагоджують обмінні процеси;
  10. усувають депресивні стани;
  11. стимулюють мозкову діяльність та мислення.

Малюки до 3-річного віку особливо потребують масажу рук та ніг. Оскільки на кінчиках пальців ніг сконцентровано велику кількість біологічно активних точок, які відповідають за окремі ділянки мозку. Коли ми масажуємо руки та ноги у дитини активізуються розумові процеси, розвивається мова та тонка моторика.

1. Акупунктурні точки відповідають за функціонування печінки та бронхолегеневої системи. У разі нападу кашлю спробуйте допомогти собі масування великого пальця. Більш детально варто опрацювати область нігтьової основи.

2. Вказівний палець відповідає за функції травлення. Спробуйте уявити, начебто він – мініатюрна модель шлунково-кишкового тракту. Ротова порожнина – це подушечка біля основи нігтя. Впорається із зубним болем або будь-якими порушеннями слизової оболонки рота можна, масажуючи долоні. Далі по системі травлення розташовується шлунок, жовчний міхур та печінку. Зони, які рефлекторно пов'язані з цими органами шлунково-кишкового тракту, розташовані посередині пальця. Й в самому кінці - товстий кишечник, за який відповідає область біля основи пальця та ділянка між вказівним й великим пальцем.

3. Середній палець пов'язаний із роботою серцево-судинної системи. Вплив на рефлекторні точки цих зон допомагає оздоровити все тіло, зміцнити судини та активізувати кровообіг.

4. Вплив на Безіменний – найтендітніший й малорухливий порівняно з іншими. Можливо, цим пояснюється його зв'язок із такою самою вразливою нервовою системою, баланс якої так легко похитнути. Масажуючи руки, у людини зменшується стресове навантаження, рівень емоційної напруги та покращує своє самопочуття.

5. Незважаючи на те, що мізинець – наймініатюрніший серед інших, на нього покладено не менш важливі функції. Він відповідає за роботу серцевого м'яза та тонкого кишечника. Тим, хто страждає на постійні закрепи, допоможе щоденне масування та розтирання мізинців біля основ нігтьової пластини.

По поверхні долонь розкидано безліч активних точок. Так, розтирання її центральної області здатне підвищити продуктивність, допомогти при тахікардії. Не зайвим воно буде й за підвищеної стомлюваності, пригніченого емоційного стану.

Масажувати кисті рук радять протягом 8-10 хвилин. Щодня роблять до 5 повторень процедури. Максимально ефективно проводити її сутра, натще. Ви обов'язково побачите ефект від регулярних масажних сеансів: не тільки руки, але й все тіло стане молодшим та здоровішим.

Показання до масажу

Масаж рук показаний особам із хворобливістю суглобів, обмеженням рухливості суглобів та рук, постійним почуттям втоми, парестезіями кінцівок, низьким тонусом, сольовими відкладеннями в суглобах. А також людям, професійна діяльність яких має на увазі високе навантаження на суглоби: це журналісти, копірайтери, письменники, оператори, художники та ін. Терапія позитивно впливає на пацієнтів у період реабілітації від переломів та травм.

Протипоказання до масажу рук

До протипоказань належать:

  1. загострення суглобових запалень та сильна болючість;
  2. підвищена температура на тлі респіраторних або інших інфекцій;
  3. дерматологічні проблеми та псоріаз на цільових ділянках;
  4. інфекції та грибкові ураження шкірних покривів;
  5. онкологічні захворювання.

Масаж ніг

Щодня на стопи припадає величезне навантаження, вони носять на собі вагу всього тіла. Тому часто під кінець дня ми відчуваємо, що наші ноги та ступні втомилися. Ручний масаж ніг позитивно впливає не тільки на ступні, але й на весь організм. Таку процедуру можна робити самостійно вдома, й в кабінеті масажиста. Тільки першому варіанті потрібно спершу ознайомитися з правильною технікою рухів. Звичайно, для досягнення максимального результату краще відразу звернеться до фахівця з досвідом.

Як відбувається сеанс

масаж рук

Перед процедурою рекомендують прийняти теплу ванну з додаванням трав'яних відварів та масел. Спочатку ступні розтирають руками: залучають пальці, ребра долонь та кісточки. Для більшого комфорту використовують спеціальні олії.

Цільову область спочатку погладжують повільними рухами для попереднього розігріву. Потім масажують гомілки, щиколотки, ікри, ступні. У процесі задіяні активні точки та масажні лінії, які відповідають за нормальне функціонування систем та органів, загальну релаксацію та зняття стресу. Після цього застосовують інтенсивніші, але не різкі види впливів. Сеанс завершують плавними рухами.

Показання

Метод показаний людям з артритами та артрозами, хворобливістю стоп, плоскостопістю, вальгусною деформацією, підвищеним або зниженим м'язовим тонусом, а також пацієнтам під час посттравматичної реабілітації. Масаж ніг рекомендують робити при хронічних стресах, підвищеній стомлюваності, інтенсивних тренуваннях. Він буде корисний тим, хто веде малоактивний спосіб життя, й людям, які змушені довго перебувати в положенні, стоячи протягом робочого дня. Це дозволить запобігти появі набряклості, застійних явищ та варикозної хвороби.

Масаж ніг та рук сприятливо впливає на весь опорно-руховий апарат. Якщо робити все правильно, то вдасться домогтися нормалізації кровотоку та лімфоциркуляції, натренувати опорний м'язовий корсет, розробити зв'язки та суглоби, відновити їхню нормальну рухливість. Оздоровлення м'язово-зв'язувального апарату стопи позначається на поставі. А це вже зменшує шанси виникнення дистрофічних процесів у хребті та здавлювання хребців.

Протипоказання до масажу ніг

Метод протипоказаний при:

  1. шкірні пошкодження;
  2. дерматологічні захворювання в активній фазі;
  3. гострий інфекційний процес та гіпертермія;
  4. загострення хронічних хвороб;
  5. гіпертонії;
  6. яскраво виражені симптоми варикозного захворювання;
  7. схильність до тромбоутворення;
  8. онкології;
  9. психічні порушення;
  10. при кровотечах та в період менструації.

Масаж рук та ніг сприятливо впливає не тільки на конкретні ділянки або на шкіру, а й на всі органи, тканини та суглоби. Ви можете вже зараз подбати про своє здоров'я. На нашому сайті можна дізнатися вартість масажу рук та ніг у Києві. Якщо ви шукаєте грамотних фахівців, то приходьте до нас центр Slim у районах Оболонь, Позняки, Голосіїво. Наші досвідчені масажисти уважно ставляться до потреб клієнта та прагнуть зробити масаж максимально приємною та корисною процедурою для кожного.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого