Lpg масаж у Києві

Lpg масаж

Процедура під назвою масаж Lpg вперше була представлена ще в минулому столітті. Методика показала неймовірну ефективність, тому знайшла активне застосування в медицині та набула популярності серед пацієнтів.

За кілька сеансів можна позбутися перших ознак целюліту, скоригувати контури тіла, позбутися локальних жирових відкладень.

Чому Lpg масаж такий популярний?

Lpg масаж у Києві жителі та гості дуже полюбили завдяки його результативності. Вираженого ефекту від процедури вдається досягти за мінімальну кількість сеансів, оскільки тканини людського організму та поверхня шкіри відчуває на собі маніпуляції вакуумно-щипкового характеру.

Майстер здійснює всі необхідні впливи за допомогою спеціального апарату, який сприятливо впливає на процеси спалювання підшкірного жиру, посилення мікроциркуляції в тканинах та поліпшення загального стану шкірних покривів.

Масаж Lpg не передбачає навіть мінімального хірургічного втручання, тому сеанси проходять максимально безболісно для пацієнта, а ось результат можна порівняти з проведенням ліпосакції. Апарат оснащений спеціальними маніпулами з рухомими роликами.

Пересуваючись поверхнею людського тіла, маніпула одночасно впливає на його ділянки вакуумом й здійснює глибокий механічний масаж. Для кожної ділянки тіла застосовують набір відповідних насадок, оскільки кожна проблема потребує специфічного вирішення.

Що відбувається під час сеансу?

В основі лпджі масажу лежить інтенсивне втягування шкірних покривів під впливом вакууму, внаслідок чого місцевий кровотік на оброблюваних проблемних зонах значно покращується. В результаті в зоні активного опрацювання спостерігається розпушування та розм'якшення. У даному випадку йдеться про усунення жирових клітин, тому шкірні покриви набувають втраченої еластичності та підвищеної пружності.

При лпджі масажі спостерігається тонізування та загальне поліпшення стану колагенових волокон. Достатньо єдиного сеансу, щоб відзначити у себе зникнення набряклості. Верхній шар дерми піддається відлущування та оновленню, що призводить до усунення в'ялості. Максимальне насичення тканин частинками кисню дозволяє усунути навіть сліди запущених стадій целюліту.

Ефективний Lpg масаж у Києві найкращі фахівці здійснюють на високому професійному рівні, що дозволяє клієнтам центру «Слім» у Києві позбутися естетичних та косметичних дефектів, а також повернути пошкодженим ділянкам шкіри еластичність.

Унікальність методики полягає в її абсолютній безпеці та відсутності тривалого, хворобливого відновного періоду.

Механізм дії масажних процедур

Сеанс дасть очікуваний ефект лише у тому випадку, якщо фахівець суворо дотримується методики виконання маніпуляцій. У центрі «Слім» у Києві працюють майстри з величезним досвідом, здатні досягати помітного результату вже з першої процедури.

Перш ніж розпочати Lpg масаж у Києві, фахівці займаються комплексною діагностикою проблемних зон клієнта. Майстер максимально точно оцінює загальний стан пацієнта, дає характеристику стану шкірних покривів, фігури та пошкоджених ділянок тіла. Лише після цього він переходить до підготовки до масажної процедури.

Клієнт отримує спеціальний костюм, у якому він перебуватиме на процедурному столі. Найкращі масажисти Києва визначають місця локалізації жирових скупчень та виділяє їх шляхом графічного нанесення на покриття масажного костюма. Вибравши відповідні насадки, спеціаліст приступає безпосередньо до процедури.

Чому звертаються до нас?

  1. Центр «Слім» є одним із найкращих у сучасному Києві;
  2. Ми маємо інноваційне обладнання;
  3. Пропонуємо проведення процедур у комфортній обстановці силами висококласних масажистів;
  4. Доступні ціни та приємні знижки для постійних клієнтів;
  5. Досвід роботи майстрів з даною методикою понад 5-10 років.

Результаты LPG массажа

Сьогодні Lpg (лпджі) масаж найефективніша методика корекції фігури та лікування целюліту. Приходьте до Центру «Слім» - у нас досвідчені масажисти, доступна ціна на лпджі та знижки в районах міста, Голосіївський, Оболонь, Позняки.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого