Видалення судин, вен на ногах

видалення судин на ногах

Наявність розширених судин, вен на ногах доставляє чимало проблем: болючі відчуття при ходьбі, судоми, неестетичний зовнішній вигляд, потреба в закритому одязі. Розширені вени можуть стати причиною тромбофлебіту, який практично неможливо вилікувати, минаючи хірургічне втручання. Видимі судини на гомілки, стегнах не є прерогативою віку, їх володарями можуть стати досить молоді люди.

Вибрати правильну тактику видалення судин на ногах можна лише після попереднього проведення повної діагностики стану організму. Сучасна медицина у Києві пропонує кілька варіантів видалення судин на ногах:

  1. лазерне видалення – із застосуванням спеціального обладнання;
  2. ін'єкційний – уколи з використанням спеціальних розчинів;
  3. хірургічний – видалення пошкодженої ділянки.

Факторами, що схильні до появи розширених судин на ногах, гомілки, стегнах можуть бути: спадковість; необхідність тривалий час перебувати на ногах; заняття спортом, що потребують підвищених фізичних навантажень; тривалий прийом гормональних препаратів. У зоні ризику знаходяться курці: нікотин негативно впливає на стінки судин, знижуючи їх гнучкість. Внаслідок пошкодження, діаметр судини збільшується, вена «розпухає», стає видно на поверхні епітелію.

Різні пошкодження стінок судин на ногах спричиняють порушення в роботі всієї венозної системи. Закупорка вени загрожує важкими наслідками, особливо при відриві тромбу від стінки та його переміщенні з кровотоком. Чим раніше починається лікування зі зміцнення судин, тим більше сприятливого результату слід очікувати. Іноді, для ефективного видалення розширених судин, зірочок на ногах, потрібен комплексний підхід, що потребує поєднання кількох методів.

Якщо ви шукаєте клініку у Києві, де можна безпечно видалити розширені вени, судини на ногах, рекомендуємо записатися на консультацію. Наш лікарі відрізняється високим професіоналізмом, мають належні знання, практичний досвід з видалення судин на ногах. Після попередньої консультації лікар призначить найбільш прийнятний, у конкретному випадку, план процесу або спосіб видалення дрібних вен на ногах.

Методи видалення судин на ногах у Києві

Якщо варикоз не досягла стадії ураження великих судин, рекомендується застосовувати безопераційні варіанти позбавлення від нього. Кожен із застосовуваних у Києві методів для видалення дрібних вен, сіточки на ногах має свої свідчення, переваги, обмеження:

  1. Склеротерапія – базується на ін'єкціях у уражену вену спеціального розчину (склерозант), який може використовуватись у двох станах: рідина, піна. Після уколу, оброблена область сильно забинтовується еластичним матеріалом або надягає спеціальну білизну, яку потрібно носити певний період. Дана процедура знайшла широке застосування при видаленні вен, що мають діаметр до 5 мм. Даний варіант легко переноситься, не завдає травм навколишнім тканинам, але неприйнятний для занадто дрібних капілярів.
  2. Лазерне видалення вен, судин на ногах - застосовується для будь-якої області тіла. В результаті поглинання лазерної енергії стінки розширених синіх і червоних вен нагріваються з подальшим злипанням. Вплив відбувається без травмування здорових тканин, застосовується під час лікування пошкоджених ділянок діаметром від 3 мм.

вени на ногах

Якщо Ви виявили на своїх ногах розширені судини, сіточку, капіляри, що доставляють візуальний дискомфорт, фізичні навантаження під час ходьби, або тривале стояння на ногах, супроводжуються больовими відчуттями, зверніться до центру Слім у Києві. Консультації лікаря, дозволить своєчасно видалити судини на ногах, уникнувши хірургічного втручання в майбутньому

Показання до лазерного видалення вен на ногах

Дефект у вигляді «зірочок» на поверхні шкіри може мати серйозні наслідки, стати причиною ускладнень, розвитку тяжких захворювань. За медичною допомогою слід звертатися при виявленні на поверхні ніг або в іншій ділянці тіла:

  1. точок – нагадують поодинокі «зірочки» будь-якого кольору;
  2. червоні нитки (будь-яких відтінків) – виявляються на обличчі (крила носа, щоки), внутрішній зоні стегон, рідше - на ногах;
  3. павутинки – частіше мають червоний колір, за формою нагадують нитки з дрібних артерій, що розходяться в різні боки;
  4. скупчення артерій, червоного або синього кольору, що на вигляд нагадують крону дерева.

Місце поява розширеної судини, її площа та методика видалення враховуються лікарем на консультації. Необхідно проінформувати лікаря про всі наявні захворювання, які приймають препарати.

Лікарі центру Slim у Києві завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу, позбавити болю та комплексів, виконати ефективне лазерне видалення судин на ногах, видалити дрібні вени із застосуванням найінноваційних методів з гарантованим результатом. Вартість видалення судин, вен на ногах у нас у центрі одна з найдоступніших у Києві. Потужний неодимовий лазер Fotona дозволяє безпечно видаляти вени як малого, так і великого діаметру. Багаторічний досвід роботи дозволяє закривати судини всього за 1-2 сеанси.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого