Видалення пігментних плям

видалення пігментних плям

Дефект шкіри у вигляді пігментних плям – це досить часто явище, яке може проявитися, як з народження, так й після невдалої засмаги, походу до косметолога, прийому гормональних препаратів тощо.

Так, нашкодити ніжним ділянкам шкіри може та всіма улюблений ультрафіолет від сонця, й порушення техніки виконання процедури лазерного пілінгу або шліфування шкіри та навіть початок або закінчення курсу прийому гормональних препаратів під час вагітності.

Також зовнішня пігментація шкіри може виявлятися як спадкова хвороба, або через порушення в роботі центральної нервової системи.

Як позбутися пігментних плям?

Однозначної відповіді на це питання немає, адже все залежить від індивідуальних особливостей організму та ступеня пігментного ураження шкіри. Однак кілька дієвих методик та способів лікування є.

Сьогодні видалення пігментних плям у Києві можна здійснити одним із способів:

  1. «М'яка» ручна методика;
  2. Лазерна методика.

У першому випадку, для пацієнтів розробляється персональна програма, що включає чергування інтенсивних пілінгів та мезотерапії, а також домашній догляд за шкірою за рекомендаціями лікаря. Поступове видалення пігментних плям на обличчі в такий спосіб підійде для тих, хто хоче підтримувати здоровий колір шкіри без зовнішньої пігментації.

До переваг цієї методики можна віднести більш щадний вплив на шкірні покриви та більш доступна вартість у порівнянні з лазерною.

видалення пігментних плям

До недоліків позбавлення від плям у такий спосіб варто віднести досить тривалий період підготовки, лікування та догляду.

Для тих, у кого спостерігається зовнішня пігментація, видалення лазером здійснюється в кілька етапів:

  • Підготовчий. На даному етапі пацієнт самостійно наносить щодня (вранці та ввечері) на шкіру обличчя та (або) тіла спеціальні відбілюючі засоби, рекомендовані лікарем-косметологом. Одні з найдієвіших засобів – це крем White Lightening Complex та сироватка White Lightening Serum. При регулярній обробці шкіри цією косметикою ви досягнете помічених результатів у вигляді: здорова шкіра з фарфоровим світінням, шкірні тканини, що відлущилися, із зовнішньою пігментацією. Також це робиться для того, щоб як слід підготувати шкіру до таких інтенсивних процедур, як пілінг та мезотерапія.
  • Основний. На цьому етапі пацієнт починає відвідувати спеціаліста косметологічного центру. Лікар активно опрацьовує шкірні тканини, чергуючи процедури гліколевого пілінгу з вітамінізованою мезотерапією. Тривалість лікування зовнішньої шкірної пігментації становить близько двох місяців. Ціни залежить від обсягу робіт косметолога. Один тиждень - інтенсивний пілінг, далі - механічна мезотерапія й так почергово. При цьому пацієнт у домашніх умовах підтримує ефект від процедур вищеописаними відбілюючими засобами та користується сонцезахисними кремами із SPF25.
  • Підтримуючий. Цей етап є завершальним, але також важливим. Частота візитів до лікаря-косметолога зводиться до мінімуму та досягає всього 1 раз на місяць на пілінг або мезотерапію. Однак, для того, щоб видалення пігментних плям на обличчі й тілі пройшло максимально ефективно та не вимагало повторень, рекомендується в постійному режимі підтримувати отриманий результат спеціальною косметикою, що відбілює, що запобігає виробленню пігменту та захищати шкіру від прямих сонячних променів.

Хочете, якнайшвидше позбутися набридлих світлих чи темних плям на обличчі та тілі? Тоді, якщо протипоказань для проведення процедури лікар-косметолог не виявить, ви можете скористатися однією з лазерних методик видалення зовнішньої пігментації:

  1. Фракційним лазером;
  2. Олександритовим лазером;
  3. ЕЛОС-терапія.

У центрі Слім лазерне видалення пігментних плям ціна якого залежить від площі обробки, добре тим, що дає швидкий й довготривалий ефект. Результат від лазерного видалення пігментації, Ви зможете оцінити вже через пару сеансів, однозначно буде коштувати витрачених коштів.

Вирішувати, звичайно ж, вам. У будь-якому випадку, якої б методики боротьби із зовнішньою пігментацією (пігментні плями на обличчі) ви не вважали за краще, позбутися цього дефекту шкіри дійсно можливо й зовсім не так складно, якщо користуватися грамотно підібраною косметикою та довіритися професіоналам своєї справи у сфері естетичної косметології. /p>

Ефективне та безпечне видалення пігментних плям за допомогою лазера в Києві. Шукайте де видалити пігментні плями на обличчі та тілі - приходьте в Слім!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого