Лікування оніхомікозу

лікування оніхомікозу Захворювання нігтів, шкіри, внутрішніх органів, спричинені грибковим зараженням, називається мікоз. На початкових стадіях наявність «ураження» проявляється лущення на близьких до нігтя шкірних тканинах, що супроводжується нестерпним свербінням.

Потім з'являються невеликі тріщини, які ведуть зараження нігтьової платини. Швидке розмноження грибкових спор призводить до активного руйнування тканин, тому лікування оніхомікозу не варто відкладати на потім.

Оніхомікоз є різновидом мікозу, викликане грибами — дерматофітами. Внаслідок того, що дані мікроорганізми мають широке поширення, у цієї грибкової інфекції відсутні специфічні джерела зараження. Найбільш схильні до захворювання особи, що мають цукровий діабет, псоріаз, підвищену пітливість ніг, порушений кровообіг кінцівок, тривалий період застосування антибіотиків, часте травмування.

Залежно від форми прояву має три стадії розвитку:

  • нормотрофічну - відсутність змін нігтьової платини (блиск, товщина), а забарвлення набуває жовтуватого відтінку, що супроводжується появою смуг, плям;
  • гіпертрофічна - початкова стадія руйнування нігтя, що супроводжує деформацією нігтьової пластини (потовщення, втрата блиску, кольору), часто супроводжується больовими відчуттями при ходьбі;
  • оніхолітична — супроводжується відторгненням нігтя від свого «ложа».

Раніше лікування оніхомікозу в Києві дозволяє усунути дане захворювання за допомогою використання спеціальних мазей, лаків, розчинів або прийомом певних протимікозних таблеток. Хірургічне видалення проводиться при вкрай занедбаних випадках.

Лікування оміхомікозу нігтів

Найчастіше підхопити грибкову інфекцію можна в громадських місцях, які дають людині можливість контакту з лусочками патогенних грибів. Стати джерелами інфікування можуть: дерев'яні лавки, гумові килимки, підстилки, матраци та ін. Через підвищену «живучість» грибів в умовах вологості, особливо небезпечний такий контакт у спортивних закладах (басейни, сауни), де створені всі умови для активізації зараження. Неодноразове травмування нігтя, що порушує порядок його кровопостачання, також може спричинити виникнення оніхомікозу.

Інфікуватися є ймовірність у домашніх умовах: маючи спільне з іншими членами сім'ї взуття, недостатню санітарну обробку ванни, при недостатньому очищенні статевих килимків через предмети побуту (мочалки, рушники). Перенести зараження з області ніг на інші частини тіла можна простим розчісуванням ураженої ділянки руками.

лазерное лечение онихомикоза у Києві При досить великій площі ураження нігтьової пластинки показано механічне видалення інфікованої зони за допомогою скальпеля. Для розм'якшення місця «операції» застосовується кератолітичний пластир. Препарати для подальшого лікування оніхомікозу нігтів призначаються тільки після отримання результатів аналізу віддаленого сегмента в лабораторних умовах.

Вилікувати оніхомікоз (грибок нігтів) на ранній стадії вдається повністю, без наслідків. Однак, якщо це захворювання знайшло свій глибокий розвиток, призвело до значної деформації нігтя, лікування займе чимало часу та засобів. Виявивши на своєму нігті симптоми мікозу, запишіться на прийом до центру естетичної косметології за адресою: Київ, Оболонь, вул. Героїв Сталінграда, 18-А. Наші фахівці мають великий досвід лікування грибкових захворювань, забезпечують індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку захворювання, що дає змогу застосувати ефективний метод лікування. Отриманий результат дозволить уникнути зараження здорових частин тіла.

Після видалення зараженої області, слід носити взуття, що не травмує, обмежити прийом ліків (крім життєво важливих), дотримуватися правил особистої гігієни. Щоб переконатися в результаті лікування, проводяться періодичні огляди.

Профілактика захворювання

На жаль, виявити факт інфікування грибами реально лише після досить тривалого часу з моменту зараження. Процес розвивається повільно, але при цьому завдає великої руйнівної дії. Поєднання хірургічного та консервативного методів лікування підвищує позитивний прогноз закінчення захворювання.

Щоб уникнути захворювання на оніхомікоз, слід:

  • дотримуватися правил особистої гігієни;
  • звести до мінімуму можливість використання предметів загального користування;
  • приміряючи «обновку» у взуттєвому магазині, використовувати для захисту стопи шкарпетки;
  • носити зручне взуття, що не травмує;
  • обмежити контакт із носіями цієї інфекції.

Найбільш схильні до інфікування грибковими суперечками області стопи, що мають тріщини, ранки. Методи «домашнього» самолікування можуть погіршити проблему, загнавши її в глибшу підшкірну область. Щоб захистити своє тіло від поширення інфікування, приходьте на лікування оніхомікозу нігтів у центр «Слім» Київ. Хороші ціни, позитивні відгуки. Тут Вам буде надана недорого кваліфікована допомога, яка залежить від стадії захворювання, призначено ефективне лікування грибка з урахуванням особливостей Вашого організму.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого