центр косметології слім

Лікування акне лазером

лікування вугрової хвороби Діагноз акне ставиться в будь-якому віці, незалежно від статі. Тому лікування проблеми висипання вугрів на обличчі, тілі стало основною причиною звернення клієнтів до дерматологів центру Slim у Києві.

Виникає захворювання через запалення волосяних фолікулів та сальних залоз через закупорку їхнього виходу надлишковим себумом або при інфікуванні шкірних покривів.

З цієї причини вугри несуть не тільки естетичне навантаження, а й можуть свідчити про серйозні порушення в роботі організму.

Найпоширенішими причинами появи акне, крім надмірного вироблення шкірного сала, є проблеми ендокринної системи, захворювання сечостатевої, травної систем. Інфікування золотистим стафілококом та іншими збудниками, глистяна інвазія, зниження імунітету, психічні розлади – все це першопричини появи хворобливих висипів на обличчі.

Але часто люди самі наражають себе на небезпеку через використання агресивних миючих засобів для шкіри занадто часто. Подібні косметологічні процедури шкодять шкірі, висушуючи її зсередини. Захисні функції знижуються, шкірні покриви схильні до інфікування. Тому за умов забрудненої екології використання коштів із високим рівнем pH суворо заборонено.

Також загрожує негативними наслідками видавлювання прищів. Спроба самостійно позбавитися комедонів, незрілих вугрів призводить до проникнення ексудату вглиб тканин, провокуючи їх подальше інфікування. Тому не можна чіпати папули, порожні в області носогубного трикутника.

Вікне на обличчі не можна приховувати консилерами та будь-якими іншими косметичними засобами. Це перекриває доступ повітря, створюючи ідеальні умови розмноження хвороботворних бактерій. Застосування праймерів, кремів на основі силіконів здатне викликати деструктивні зміни волосяних фолікулів, сальних залоз. З цієї причини дерматологи рекомендують відмовитися від їх використання.

Крім самих вугрів, вірними супутниками захворювання є комедони, кістозні порожнини з їхньою здатністю до переродження в атероми. Тому жирний блиск обличчя – це лише верхівка айсбергу. Шкірне сало в нормі покликане захищати шкіру від зовнішніх дій. Але за його надлишку, воно стає благодатним середовищем для розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

Методи лікування акне у Києві

Акне, або вугри – це не лише естетична проблема. Вона вимагає негайного рішення через можливість ускладнень та ураження глибших шарів шкіри обличчя, спини, грудей. Після загоєння пустульозних, кістозних утворень, відкритих комедонів утворюються рубці постакне, серйозні пігментні плями.

Подібні явища викликають дискомфорт. Людина цурається близького спілкування, закривається у собі. Проблему неможливо приховати косметичними засобами, що здатне загнати будь-кого в стан пригнічення. Адже давно доведено, що для першого враження про людину достатньо лише шість секунд зорового контакту.

Саме тому лікарі дерматологи центру Slim, ефективно лікують акне на обличчі, тілі комплексно. Щоб виключити подальшу появу вугрових висипів.

В ідеалі, Лікування акне повинно починатися зі здачі аналізів, бакпосів, детальної консультації дерматолога. Тільки такий підхід у комплексі здатний виявити справжню причину появи акне.

Далі починається лікування акне. Підбирається воно індивідуально для корекції існуючої проблеми разом із правильним харчуванням. Але для усунення зовнішніх наслідків, швидкого загоєння ранових поверхонь доцільно зробити лазерне лікування. Лікування акне проводиться неодимовим лазером Fotona. Лазерна терапія здатна боротися з багатьма проблемами:

  1. вугрова хвороба на будь-якій ділянці тіла;
  2. підвищене вироблення себуму;
  3. розширені пори;
  4. пігментні плями;
  5. рубці.

Результаты Удаления угрей лазером

Вже з першої процедури, Неодимовий лазер Fotona стимулює обмінні процеси всередині шкіри, підвищує місцевий імунітет, відновлює її захисні властивості. Таким чином можна не тільки вилікувати дерму від наступних висипів, але й усунути наслідки акне.

Переваги лікування акне в центрі Slim у Києві

Як відомо, зустрічають по одязі. Але жодним нарядом не приховати наявність хворобливої проблеми шкіри. Її загострення заважають повноцінно жити, штовхають людину на відчуження. Якщо Ви володар проблемної шкіри, то час сказати собі – вистачить. Досить миритися з вугровою хворобою на обличчі, тілі, грудях.

У центрі естетичної медицини Slim, досвідчені лікарі з багаторічним стажем допоможуть вам у вирішенні існуючої проблеми. Лікування акне лазером, дозволить забути про набридливі прищі, чорні крапки, жирний блиск, постугрові рубці. Шкіра стане рівною, чистою, красивою.

Лікування акне, видалення постакне проводиться в центрах на Оболоні, Позняках, Голосіїво та здатне перетворити Ваше обличчя, а з ним – змінити життя на краще. Ціни на лазерну терапію сподобаються кожному клієнту. Наш центр косметології працює для того, щоб Ви були здорові та щасливі. Хороші відгуки, доступні ціни на косметологічні процедури дозволяють нам робити більше пацієнтів, підлітків щасливішими.

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого