Лазерний ліфтинг повік

ліфтинг повік Прожиті роки змінюють зовнішній вигляд людини, перша приймає удар на себе шкіра навколо очей. Припухлі повіки, дрібна сіточка зморшок іноді з'являються ще в молодому віці. Хоча процес старіння зупинити поки не під силу людині, омолодження повік за допомогою своєчасних різних естетичних процедур відсунути у часі можливо.

Шкіра навколо очей дуже чутлива, у неї майже повністю відсутня жирова тканина, сальні та потові залози. На цій ділянці шкіра знаходиться під постійним навантаженням через процес моргання, усмішок, примружування, що супроводжується скороченням м'язів.

Це відкрита ділянка, схильна до перепадів температур, вологості та вітру. Тільки систематичний правильний догляд, омолодження повік лазером (лазерний ліфтинг) зможуть зберегти молодість погляду.

Згодом шкіра навколо очей розтягується та витончується, що стає візуально помітно. Вікові ознаки шкіри біля очей:

 • нависаючі важкі верхні повіки;
 • надлишок шкіри;
 • провисла шкіра, темні кола під очима;
 • променеві зморшки у вигляді гусячих лапок у куточках очей;
 • провисання брів;
 • відвисання зовнішніх куточків очей.

Омолодження повік

Якщо топити шкіру навколо очей у кремах, це дасть результат до певної пори. Згідно з біологічним розкладом незворотні процеси візьмуть гору, ніякі косметичні засоби впливу не вплинуть. Зі старінням успішно бореться новий напрямок у боротьбі за молодість - омолодження повік лазером.

Методом безопераційної підтяжки є лазерний ліфтинг повік, який став гідною альтернативою пластичній хірургії. Суть методу полягає у випаровуванні мікроділянок шкіри лазерним променем, місце якої займає молода та здорова. Лазерний промінь без жодного розрізу та шва видаляє надлишки шкіри на повіках, прибирає жирові грижі, підтягує шкіру.

Енергією лазерного променя нагріваються шари дерми, активізуючи обмінні процеси, покращуючи кровообіг. Для відновлення пошкоджених ділянок шкіри виробляється колаген та еластин – білки, від яких залежить еластичність, пружність, шовковистість шкіри. Природна регенерація триває від 3 до 4 місяців та повертає шкірі молодість. Ефект від процедури зберігається до двох років. Результат лазерного ліфтингу повік:

ліфтинг повік

 1. розгладжуються зморшки;
 2. підтягується шкіра;
 3. усувається в'ялість шкіри;
 4. поліпшується колір;
 5. йдуть набряки повік.

Завдяки властивості лазера проникати у глибокі шари шкіри, не ушкоджуючи епідерміс, на поверхні не утворюються шрами та рубці.

Щаслива дія світлового променя дозволяє використовувати методику на ніжних ділянках, таких як повіки.

Практично відсутні побічні ефекти. Результат помітний після першого відвідин косметологічного центру.

Процедура омолодження повік не потребує подальшої тривалої реабілітації. Після сеансу можлива поява почервоніння та набряклості, які проходять протягом 2-4 днів і не потребують особливого догляду.

Максимальний стійкий результат досягається проходженням курсу з 2-3 процедур з інтервалом 40-50 днів.

Омолодження повік лазером на Оболоні

Центр естетичної косметології Слім виконує лазерний ліфтинг повік із застосуванням Ербієвого лазера Er-Yag Dermablate MCL30 виробництва Німеччини. Теплова енергія світлового променя поглинається водою, завдяки довжині хвилі ербієвого лазера пігментовані тканини залишаються незайманими. Нагріваючись до високих температур, рідина в тканинах миттєво закипає та випаровується.

Щаслива дія лазера має мінімальні теплові пошкодження. Ербієвий лазер рідше викликає набряки, синці, почервоніння, шкірний покрив після процедур відновлюється менш ніж за тиждень. Із застосуванням ербієвого апарату лазерний ліфтинг повік у Києві – найменштравматичний та безболісний спосіб омолодження.

Клінічна ефективність процедури лазерного ліфтингу повік доведена косметологами. Витрачені півгодини на процедуру повернуть свіжий доглянутий вигляд, позбавлять «мішків», темних кіл під очима. Секрет молодості простий – запишіться на омолодження повік у Центрі Слім, ціна на підтяжку шкіри без операції є прийнятною.

SmoothEye - омолодження повік та периорбитальной зони
Ціна
Безопераційна блефаропластика
3000
SmoothLips - омолодження губ й переоральной зони
Ціна
Обробка губ та нижньої третини обличчя
3000
3D омолодження шкіри
Ціна
Обличчя
6000
Обличчя + шия
7500
Обличчя + шия + декольте
9000
4D омолодження шкіри
Ціна
Обличчя
8000
Обличчя + шия
10000
Обличчя + шия + декольте
12500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого