Видалення волосся на носі, вухах

Коли говорять про епіляцію, насамперед мають на увазі пахви, зону бікіні та ноги. А про особу чомусь говорити не прийнято. Хоча це найвидніша частина тіла. Його не ховають під одягом. За його станом, доглянутому вигляду створюється перше враження про людину, чи то чоловік, чи то жінка.

епіляція

Зайва рослинність на обличчі неминуче впадає в очі співрозмовнику та зовсім не додає охайності. Тому її треба прибирати. У цій статті розповімо про проблемні ділянки обличчя та ефективні способи видалення волосся.

Як позбутися лишнього волосся на вухах та носі

Сучасні методи епіляції дозволяють позбутися небажаної рослинності на обличчі. Наприклад, за допомогою лазерної епіляції можна скоригувати лінію бороди та бакенбард у чоловіків. Жінки можуть позбутися вусиків, виправити форму брів.

Лінія брів

Далеко не всім жінкам дано ідеальні брови від природи. Та й мода часто диктує нам, якої форми вони мають бути. Якщо вам доводиться вищипувати брови пінцетом, ви знаєте, наскільки це болить. Механічне видалення волосків доводиться повторювати щодня. Тонка шкіра повік червоніє у місцях видалення. Доводиться маскувати почервоніння макіяжем.

Щоб позбутися лишніх волосків надовго, ми пропонуємо послугу лазерної епіляції. Всього один курс із 4-8 процедур, й ви можете забути про пінцет на кілька років.

Зона над верхньою губою у жінок

Спадковість, особливості організму або гормональні збої можуть призвести до появи вусиків у жінок. Темні волоски неможливо приховати декоративною косметикою. Віск та пінцет залишають почервоніння. До того ж ефект від цих способів епіляції короткочасний. Сьогодні лазерна епіляція в Києві допоможе вам позбутися настирливих вусиків надовго.

Увага! Якщо інтенсивне зростання волосся пов'язане із захворюваннями або прийомом ліків, відкладіть курс видалення волосся до повного одужання. Косметичні процедури в цих випадках є малоефективними й можуть супроводжуватися побічними ефектами.

Щетина на підборідді та шиї у чоловіків

Щоб забезпечити гладку шкіру обличчя та шиї, багатьом чоловікам доводиться голитися щодня. Це забирає багато сил та часу. А при підвищеній чутливості шкіри виникає потреба користуватися заспокійливою косметикою.

Лазерна епіляція позбавить необхідності голитися щодня. Під впливом лазера волоски випадають та надовго перестають рости. Більше не потрібно переживати через густу колючу щетину.

Якщо борода становить частину образу, за допомогою лазерної епіляції можна видалити волоски лише на певних ділянках. Таким чином підтримувати форму борідки стане простіше. Не доведеться щодня підбривати щетину.

Видалення волосся на носі, вухах

З віком волосся у вухах та носі починає рости інтенсивніше й у чоловіків, й у жінок. Це з гормональними змінами. Пишна рослинність виглядає негарно, тому придумано багато способів видалення волосся на вухах, носі.

У домашніх умовах багато хто користується пінцетом та спеціальними триммерами, щоб позбутися волосків у важкодоступних місцях. Однак з видаленням волосся на вухах, носі варто бути акуратнішими. Вищипування та гоління можуть пошкодити слизові.

Волоси в носі потрібні для захисту органів дихання від пилу. Вони допомагають прогрівати холодне повітря на вдиху. Тотальне видалення може призвести до таких захворювань, як гайморит та синусит. У салонах фахівці видаляють лише видиму частину рослинності та не завдають шкоди здоров'ю.

Як вибрати фахівця з епіляції?

Довіряйте відгукам клієнтів, а не рекламі. Репутація салону може багато сказати про якість послуг. Добре, якщо ви знайдете салон у Києві за рекомендаціями своїх знайомих. Пам'ятайте, що епіляція лазером не може коштувати відверто дешево. Апарат для видалення волосся на носі та вухах - складне дороге обладнання. Косметологи, які вміють проводити процедуру епіляції на цьому обладнанні - досить рідкісні фахівці у Києві.

Обов'язково проконсультуйтеся з косметологом салону та своїм лікарем перед процедурою епіляції. Видалення волосся лазером засноване на дії високих температур на волосся та волосяну цибулину. Можливі небажані наслідки, є протипоказання. Грамотний косметолог керується насамперед інтересами та безпекою клієнта. Якщо вам з якихось причин не можна робити епіляцію лазером, фахівець запропонує альтернативний метод видалення волосся на носі, вухах, верхній губі та інших ділянках обличчя.

Зверніть увагу на наявність у салону ліцензії МОЗ. Епіляція ― медична послуга, тому ніхто не має права надавати її за відсутності ліцензії. Дізнайтеся, чи має косметолог сертифікат про освіту. Щоб якісно провести процедуру епіляції лазером, цьому необхідно вчитися.

Ми пропонуємо послуги лазерної епіляції:

  1. на обличчі ―видалення волосся на носі, вухах, шиї, підборідді, області над верхньою губою, корекцію брів;
  2. на тілі ― зона бікіні, руки, ноги, пахви, живіт, спина.

Центр лазерної епіляції Слім працює за ліцензією МОЗ. Проводимо епіляцію на оригінальному устаткуванні. У нашому штаті лише кваліфіковані спеціалісти.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого