центр косметології слім

Лазерна епіляція спини

лазерна епіляція спини в києві

Така процедура, як лазерна епіляція спини, є актуальною не тільки для спортсменів, але й для тих, кому заважає рослинність у цій частині тіла. Позбутися небажаного волосся на спині самостійно не вийде, а лазер здатний надовго вирішити цю проблему.

Епіляція Олександритовим лазером робиться на італійському сучасному устаткуванні Quanta System. Щоб повністю позбавитися волосся на спині, потрібно провести приблизно від 6 до 8 сеансів. Під час епіляції зона спини ділиться на окремі зони: верхня частина, крижова, плечі, сідниці, поперек, вся спина. Не обов'язково скрізь позбавлятися рослинності. Можна самому вибрати бажану ділянку. Найчастіше вибирають верхню частину спини, плечову область.

Які ціни на епіляцію спини у Києві?

Яка буде ціна на епіляцію спини лазером залежить від обладнання, рівня клініки, центру. У більшості випадків використовується обладнання європейських виробників, яке безболісно і швидко позбавить небажаної рослинності на спині. Лазерне обладнання в центрі Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво, часто проходить перевірку та техобслуговування, що включає заміну ламп, лінз та інших елементів.

Спочатку може здатися, що ціни на процедуру не низькі, але така ціна абсолютно виправдана, адже вона надовго дозволяє забути про волосся на спині. Усі косметологічні процедури проводяться фахівцями з вищою медичною освітою та пройденим профільним навчанням.

Показання до лазерної епіляції

Рекомендується видаляти волосся у таких випадках:

 1. зміни запаху тіла;
 2. рясна рослинність;
 3. вростання волосків у шкіру;
 4. неможливість використовувати інший спосіб видалення рослинності (на спині тільки лазерна епіляція дозволяє позбутися волосся);
 5. бажання надовго позбутися рослинності.

Скористатися послугою лазерної епіляції зони спини в Києві можуть усі охочі, які не мають жодних протипоказань до процедури.

Як робиться епіляція спини лазером у центрі Slim

Для жінок та чоловіків вибирається однакове обладнання. Найчастіше це Олександритовий та неодимовий лазери. Ця апаратура може використовуватися для видалення всіх типів волосся на обличчі, тілі. Перед початком видалення волосся на спині, фахівець оглядає стан шкіри, ставить питання про здоров'я, тому що є низка протипоказань.

Якщо немає жодних протипоказань для проведення сеансів епіляції спини, пацієнту видається захист для очей. Параметри вибираються залежно від структури волосся типу шкіри. Обробка зони проводиться в 1-2 проходи по повній обробці волосся. Це робиться для того, щоб нагріти та зруйнувати фолікул та дає гарантований позитивний результат видалення.

Лазер впливає виключно на фолікул волосся, нагріваючи і руйнуючи його, не торкаючись інших ділянок шкіри. Обробка зони 10х10 см займає не більше 30-50 секунд і що важливо – немає жодного дискомфорту.

Підготовка до лазерної епіляції спини

Підготовка сьогодні не займає багато часу та не викликає жодних складнощів. За 3-7 до необхідно голити волосся в зоні, яка оброблятиметься. Протягом доби не можна на спину наносити спиртові креми, лосьйони, плюс 3 дні не можна відвідувати солярій або засмагати.

Кількість сеансів видалення волосся на спині

Їх кількість призначається майстром та залежить від індивідуальних особливостей клієнта. Сюди входить гормональне тло, тип шкіри, колір волосся. Здебільшого кількість відвідувань клініки коливається від 6 до 8 разів. Для людей з темним волоссям може знадобитися менше візитів до косметолога. Інтервал між першим та другим сеансами становить приблизно 30 днів. Далі цей період збільшується на тиждень.

Після кількох сеансів лазерної епіляції спини може спостерігатися незначне зростання волосся. Вони виростають із тих цибулин, які під час процедури перебували у фазі сну. Щоб повністю позбавитися волосся рекомендується 1 раз на рік приходити на профілактику.

Результативність епіляції

Результат помітний після першого відвідування. Спочатку випадає до 40% волосків, а решта рослинності стає тоншою. Після четвертого волосся вже практично не залишається, при цьому немає вростання волосків у шкіру, рубців і подразнень. Ділянка, де робилася епіляція спиниа, стає гладкою.

Поради щодо догляду за шкірою після процедури

Щоб уникнути появи пігментних плям та подразнень, не можна три доби засмагати на сонці або відвідувати солярій. Не рекомендується між сеансами висмикувати відростає волосся пінцетом або восковими смужками. Дозволяється лише використання бритви. Ще три дні не можна відвідувати сауну, лазню та купатися у водоймах, у тому числі й у басейнах.

Протипоказання до процедури

Не всім можна робити видалення волосся лазером на спині. Протипоказаннями є наявність:

 1. онкологічного захворювання;
 2. великої кількості родимок;
 3. вагітності та лактація;
 4. дерматологічних захворювань;
 5. цукрового діабету;
 6. садин та опіків;
 7. свіжої засмаги;
 8. індивідуальної нестерпності.

У всіх інших випадках лазерна епіляція спини в Києві це 100% безпека, та її можуть зробити всі охочі, за умови відсутності перерахованих вище факторів.

Про епіляцію спини є багато позитивних відгуків, фото до й після, але сьогодні багатьох людей цікавлять такі питання, як безпека, ефективність, ціни на процедуру.

 

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого