Епіляція бікіні

епіляція бікіні

Власники чистої, доглянутої шкіри завжди приваблювали пильні погляди протилежної статі.

Прагнення до бездоганної зовнішності, змушує позбавлятися небажаної рослинності будь-якими способами.

Делікатна область «бікіні» також піддається всіляким «чисткам».

Популярні процедури епіляція бікіні:

  • біоепіляція (за допомогою воску, цукру) — методика досить болісна, малоефективна, загрожує набряком пошкодженої шкіри, вростанням волосся;
  • Гоління - досить простий спосіб, що супроводжується роздратуванням, порізами, можливим інфікуванням. Ефект тримається не більше двох діб;
  • використання крему «депілятора» - відноситься до «хімічних» методів, волосся просто розчиняється, знімається з поверхні спеціальною лопаткою. Можливі алергічні реакції, опіки. Результат протримається близько тижня;
  • електричний епілятор (пружинні, дискові, пінцетні) - перші процедури супроводжуються досить відчутними болями, але згодом структура волосся стає тоншою і вона легше піддається видаленню;
  • апаратні методи - професійна лазерна епіляція, фотоепіляція; електроепіляція. Належать до максимально ефективних методів.

Найголовніше при виборі способу обробки лазером, визначитися з бажаним результатом: тимчасовий чи постійний, знайти професійного майстра. Нетривалий ефект дають методи механічної, хімічної епіляції, при цьому волосся видаляється з поверхні шкіри, а внутрішній фолікул (корінь) залишається неушкодженим. Очищена механічними способами область вимагає «післяопераційного» догляду спеціальними кремами, щоб дратівливість не переросла в серйозніші наслідки (прищики, гнійнички).

Не кожен може регулярно відвідувати косметичні салони. Радикальне усунення причин зростання волосся надає тільки лазерна епіляція бікіні та електроепіляція. Ці процедури мають позитивні відгуки Клієнтів, доступні ціни.

При лазерній епіляції відбувається перетворення енергії світлового імпульсу в теплову. Під впливом тепла волосяна цибулина руйнується. Після впливу променя можливе почервоніння та лущення обробленої зони. При електроепіляції використовується електричний струм, який підводиться до фолікули через тонку голку. Після процедури можлива поява невеликих рубців.

Епіляція бікіні в Києві

епіляція бікіні

Проаналізувавши можливості всіх способів видалення волосся в інтимній області можна зробити висновок, що лазерна епіляція є найбільш комфортною безпечною процедурою.

При здійсненні «операції» пацієнти можуть відчути лише невелике поколювання при попаданні променя на волосся. Встановлені на апараті параметри лазерного випромінювання діють виключно на тканини, що містять меланін (волосся), а у світлій шкірі даної речовини немає. Повна відсутність болю дозволяє успішно обробляти делікатну область без анестезії.

Епіляція зони бікіні може бути класичною (лобок) та глибокою (пах, внутрішня сторона стегон). Перед початком сеансу на оброблювану поверхню наноситься гель, що охолоджує. Загальна тривалість процедури не перевищує півгодини.

Косметологічний центр «Слім» Київ оснащений найсучаснішим сертифікованим обладнанням, яке забезпечує найвищий ступінь точності впливу на процедуру епіляції бікіні. У професійних руках наших фахівців дія лазерного променя спрямована виключно на руйнування стрижня й фолікули небажаного волоска, при повній відсутності впливу на тканини, що з ним сусідять. Параметри роботи апарату підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей вашого організму.

Запишіться на сеанс епіляція бікіні до центру естетичної косметології (Київ, вул. Героїв Сталінграда, 18-А) за телефонами, вказаними на сайті центру, дозвольте собі відчути задоволення від ефективного результату, який дозволить назавжди забути про небажану «рослинність». Курс може складатися з кількох сеансів, оскільки деякі волоски перебувають у «сплячому стані» й, на момент першої процедури, не видно на поверхні шкіри. Ціна епіляції залежить від кількості необхідних процедур, може бути знижена з урахуванням чинної системи знижок, акцій.

Переваги та протипоказання апаратного методу

Основними перевагами лазерної епіляції бікіні ставитися абсолютна безпека та вибірковість даного методу, відсутність попередньої підготовки та післяопераційного травмування. Процедура проходить без ризику інфікування, утворення кірочок, рубців.

Видалення волосся назавжди – це не рекламний трюк, а реальність. Щоправда, все дуже індивідуально: залежить від генетики, товщини, кольору волосся. Наприклад, сиве і занадто світле волосся практично не містить меланін, тому не підвладне лазеру. Постійний ефект можна досягти тільки для власників тонкої, рідкісної «шевелюри», за наявності густого, жорсткого волосся, епіляцію бікіні доведеться повторити через кілька років.

Повністю виключити використання лазерного випромінювання може:

  • наявність тяжких захворювань (онкологія, цукровий діабет), інфікування шкіри (герпес);
  • темний колір шкіри (щоб уникнути опіку);
  • вагітність та годування дитини.

У будь-якому випадку, перш ніж відмовитися від проведення цієї процедури, проконсультуйтеся у кваліфікованого лікаря - косметолога. Ваша проблема цілком вирішувана за допомогою інших не менш радикальних методів Приходьте до косметологічний центр Слім, наші лікарі-косметологи нададуть Вам шанс отримати в центрі бажаний результат, назавжди забувши про існуючу проблему.

Наші ціни

Лазерна епіляція інтимних зонЧас (хвилин)Ціна (гривень)
Зона бікіні + зона лобка (жен.) "середнє" 30 650
Чи не глибоке (по лінії трусиків) 20 600
"Екстра" (статеві губи та міжягідна складка) 30 600
Зона лобка (чоловіки) 20 700
Сідниці чоловічі 30 900
Сідниці жіночі 30 700
Зона лобка (жінки) 30 400
Глибоке (статеві губи, лобок, межягодичная складка, по лінії трусиків) 40 850
Глибоке для чоловіків 40 1100

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого