Видалення волосся лазером

депіляція лазером Процедури видалення волосся на обличчі, тілі лазером полюбилася кожній сучасній жінці у Києві.

Лазерна депіляція у Києві небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла займає лідируючі позиції серед усіх косметологічних процедур.

Видалення волосся лазером Quanta System служить методом радикального позбавлення небажаної рослинності на обличчі, тілі. Олександритовий лазер, впливає на волосяний фолікул, руйнуючи його назавжди після проходження курсу процедур, які варіюються для кожної ділянки тіла в межах 5-7, він припиняє свій ріст.

Лазер для епіляції, впливаючи на наявність меланіну, що знаходиться у волоссі, проходячи яким, як дроту енергія лазера доставляється до фолікули й руйнує її. По волосі він потрапляє у зосередження меланіну – фолікул. Пігмент, поглинаючи енергію лазерного випромінювання, досягає високих температур. Корінь не має можливості повноцінно одержувати необхідні для зростання речовини та незабаром гине.

Природа подбала про волосяний покрив, як захисне середовище. Тому 15-20% фолікулів перебувають у сплячому режимі, та прокидаються через деякий час, щоб забезпечити безперебійне зростання. Для досягнення максимального результату видалення волосся косметологи рекомендують проходити процедури лазерної епіляції з інтервалом на місяць.

Часто клієнти відмовляють собі в задоволенні мати гарну гладку шкіру через страх або високу вартість процедури видалення волосся лазером. Але якщо підрахувати, скільки коштів за кілька років Ви витрачаєте на воскові депіляції, креми, гелі, муси, бритви, то вийде вартість курсу видалення волосся.

Справа не лише в ціні на лазерну епіляцію. Традиційні методи несуть у собі потенційну небезпеку. Після застосування бритви на шкірі залишаються мікропорізи, якими легко проникає в організм інфекція. Самі пінки для гоління хоч й роблять процес позбавлення волосся комфортнішим, але здатні викликати роздратування, пересушувати шкірний покрив.

Застосування воскових смужок, депіляторних сумішей загрожує травмуванням шкіри, а тому не завжди підходить під ніжні зони обличчя, бікіні та пахв. Алергічні реакції на хімічний склад кремів, гелів для депіляції здатні спровокувати появу дерматиту.

Всі, хто вдається до частого видалення волосся, схильні до такої проблеми, як вростання волосся. Особливо страждає ніжна шкіра пахв та зони бікіні. Від використання бритви, шугарінга верхній шар шкіри грубіє. Волоску стає важче його пробити, а тому він починає рости всередину. Це може призвести до серйозних нагноєнь. Запалену ділянку не можна розкривати самостійно.

Лазерне видалення волосся у Києві добре тим, що при правильному застосуванні не пошкоджує шкірних покривів. Подряпини, порізи, роздратування відсутні. Виникнення врослого волосся нівелювання повністю. Лазерна епіляція максимально комфортна та безболісна.

До недавна існувала думка, що за допомогою лазера неможливо позбутися сивого або пушкового волосся. Але використання лазерних установок останнього покоління показало високу результативність видалення не пігментованого волосся. До них належить Неодимовий лазер, Олександритовий лазер. Суть методики полягає не лише у впливі на меланін, а й активній коагуляції найдрібніших судин, які живлять цибулину. Видалення волосся неодимовим лазером Fotona - це 100% результат, безпека та ефективність.

Кому потрібна процедура лазерного видалення волосся?

Показання до процедури можуть бути:

  • небажане волосся;
  • чутлива шкіра;
  • «чорні точки» після тривіального видалення;
  • постійне вростання волосся.

Олександритовий лазер Quanta System, що відноситься до установок останнього покоління, здатний видаляти в максимально швидкий проміжок (5-8 сеансів) темне волосся на будь-яких зонах без опіків. Але для високої результативності процедури необхідно дотримуватись суворих інструкцій підготовки до проведення.

Оскільки світловий промінь впливає на меланін, небажано приймати сонячні ванни за два-три тижні до початку курсу. За два тижні до процедури не можна видаляти волосся депілятором: лазер працює на відрослих волосках довжиною в 3-5 мм. Протипоказанням є прийом антибіотиків за 14 днів до походу в салон. Щоб уникнути небажаних реакцій з боку шкірних покривів, відразу після процедури та наступні п'ять днів суворо забороняється відвідувати сауну, приймати гарячий душ.

Видалення волосся лазером у Києві абсолютно безпечне та не несе загрози здоров'ю. Але до неї існує низка протипоказань. Так, хворим на СНІД, цукровий діабет не можна проходити процедуру. Наявність пухлинних утворень, інфекційних захворювань теж є забороною відвідування даної процедури. Від процедури видалення волосся лазером варто відмовитися в критичні дні, під час вагітності в останньому триместрі.

Ціни на лазерне видалення волосся

Якщо, Ви вирішили позбутися небажаного волосся лазером у Києві на будь-якій ділянці тіла, не бійтеся, що щось піде не так – центри естетичної медицини Slim, вирішать цю проблему швидко, якісно, безпечно. Адже у нас працюють найкращі лазерні фахівці, які знають свою справу. Завдяки використанню спеціальної системи охолодження, Ви не відчуєте нічого, крім комфорту та повного розслаблення. Доступні ціни, акції на лазерне видалення волосся - дозволить прибрати волосся на багатьох ділянках обличчя, тіла.

Досвідчені косметологи, виходячи з ваших особливостей, підберуть оптимальну кількість процедур для досягнення 100% результату. Ви побачите самі, як волосся припинить свій зріст. Ваша шкіра стане гладкою.

Ціна на лазерну депіляцію в наших центрах у Києві демократична, тому курс процедур видалення небажаного волосся може дозволити собі кожен. Запишіться на лазерну депіляцію у Києві в районах Оболонь, Голосіїво, Позняки, ви можете звернувшись за телефоном.

Пакетні пропозиції зі знижкою
Ціна
Пахвова область
400 250
Верхня губа + підборіддя
500 350
Глибоке бікіні + пахвова область
1300 980
Гомілки + глибоке бікіні
1900 1500
Гомілки + глибоке бікіні + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + глибоке бікіні
2800 2200
Ноги повністю + глибоке бікіні + пахви
3200 2350

 

Зони росту волосся на обличчі та шиї
Ціна
Верхня губа
250
Підборіддя
250
Міжбрів'я
200
Віскі
350
Лінія чола
300
Шия
450
Щоки
300
Щоки (включаючи віскі)
500
Все обличчя (жіноче)
750
Все обличчя (чоловіче)
900

 

Зони росту волосся на ногах
Ціна
Стегна
1200
Внутрішня (зовнішня, задня, передня) частина стегон
900
Гомілки (включаючи коліна)
1000
Коліна
350
Пальці стопи
300
Передня поверхня гомілки
700
Тильна сторона стопи
300
Ноги повністю (жіночі)
1900
Ноги повністю (чоловічі)
2200

 

Епіляція інтимних зон
Ціна
Зона бікіні + зона лобка (жін.) "Серединне"
750
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)
700
Бікіні "Екстра" (статеві губи й меж'ягодічная складка)
700
Зона лобка (чоловіки)
800
Зона лобка (жінки)
500
Сідниці (жінки)
800
Сідниці (чоловічі)
1000
Бікіні глибоке (статеві губи, лобок, меж'ягодічная складка)
900
Бікіні глибоке для чоловіків
1200

 

Видалення волосся на руках
Ціна
Кисті рук жіночі
300
Кисті рук чоловічі
400
Плечі жіночі
700
Плечі чоловічі
900
Руки до ліктя жіночі
700
Пахвові області чоловічі
500
Пахвові області жіночі
400
Руки по всій довжині жіночі
950
Руки по всій довжині чоловічі
1100

 

Видалення волосся на спині, животі
Ціна
Біла лінія живота
400
Груди чоловічі
1200
Живіт чоловічий
1000
Живіт жіночий
600
Зона декольте
300
Крижова область
500
Ореол молочних залоз
250
Спина чоловіча
1800
Спина жіноча
1100

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого