центр косметології слім

Апаратний масаж Голосіїво

У нелегкій боротьбі з целюлітом та надмірною вагою, корекцією фігури, зміцненням м'язів, виведенням шлаків з організму ефективно допомагає вакуумно-роликовий масаж, що проводиться в центрі Slim на Голосієво, що називається ще LPG масаж.

Метод використовує передові технології в галузі косметологічної медицини та дає швидкі результати корекції фігури.

апаратний масаж

У Центрі естетичної косметології Slim на Голосієво апаратний масаж виконується на оригінальних апаратах останнього покоління та рекомендований до застосування за необхідності:

  1. коригування фігури;
  2. лікування целюліту;
  3. швидке післяпологове відновлення;
  4. ліфтинг шкіри підвищення її тонусу.

Цей вид апаратного масажу на Голосієві єдиний визнаний пластичними хірургами як альтернатива ліпосакції. За допомогою апаратного масажу LPG методики усуваються проблеми, пов'язані з вагою або станом шкіри, а застосування комплексом з правильним харчуванням та фізичними навантаженнями дає чудовий результат. Значна перевага методики – відсутність хірургічного втручання.

Вакуумно-роликовий вплив на шкіру

Вакуумно-роликовий масаж виконується за допомогою спеціального апарату LPG. З тілом контактує маніпула, що рухається, всередині якої моторизовані ролики обертаються з різними швидкостями в різних площинах. Між маніпулою та тілом під час сеансу виникає вакуум, шкіра втягується у насадку, розминається роликами. Цей вид маніпуляцій ніколи не робиться на відкритій шкірі, на клієнта одягається спеціальний костюм, що забезпечує необхідне ковзання насадки та захищає шкіру від сильних відчуттів.

Під час апаратного масажу на Голосієво механічній обробці піддаються всі шари шкіри, за один сеанс можливо повноцінно обробити всі необхідні ділянки тіла. Система програмується для кожного пацієнта окремо, ролики можуть захоплювати шкірний покрив 4 - 16 разів на секунду залежно від налаштувань. Індивідуальні налаштування дозволяють зробити процедуру комфортною та безболісною. Інтенсивність впливу залежить від особливостей організму, необхідного ефекту.

Ефект від апаратного масажу

Незамінний вакуумно-роликовий масаж у Голосіївському районі Києва при схудненні. Він посилює кровообіг вибірково на тих зонах, де присутній жир, що важко розщеплюється, запускаючи процеси ліполізу (спалювання жиру). Жировий шар поступово стоншується. Велика втрата ваги з LPG не супроводжуватиметься появою різних провисань шкіри. Апаратний масаж сприяє швидкому відновленню шкірного покриву, має відмінні відгуки клієнтів.

Механічне вплив сприяє посиленому виробленню колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Шкіра самовідновлюється, зменшуються рубці, розтяжки, шрами. Посилений кровотік сприяє нормалізації обміну речовин у тканинах, а лімфодренаж виводить надлишки рідини з організму, токсини, що накопичилися, зміцнює м'язові волокна, цим користуються спортсмени, працівники сидячих професій. Косметичний ефект, який ролико-вакуумний масажгарантує, включає:

  1. зниження кількості підшкірно-жирової клітковини;
  2. звільнення від «апельсинової кірки»;
  3. лімфодренажний ефект, що позбавляє набряків, викликаних різними причинами;
  4. коригування фігури, відновлення первинних форм;
  5. профілактика варикозу;
  6. відновлення еластичності, пружності шкірного покриву.

Проводять апаратний масаж у центрі Slim на Голосієво, досвідчені масажисти на сертифікованому та оригінальному апараті компанії LPG Systems. Запишіться на апаратний масаж LPG, й він допоможе зробити Вашу фігуру та шкіру бездоганними. Ліцензійне обладнання, кваліфікований персонал, найнижчі ціни.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого