LPG масаж у Голосіївському районі

lpg Наш центр у Голосіївському районі Києва пропонує вам на собі відчути переваги інноваційної процедури під назвою Lpg масаж. Цей напрямок з'явився в індустрії краси порівняно недавно, але миттєво завоював увагу клієнтів.

Достатньо кількох сеансів, щоб упоратися з найбільш серйозними шкірними дефектами, безболісно та з гарантованим, тривалим результатом.

Вплив на дерму здійснюється за рахунок спеціального вакуумного апарату, що сприяє розгладжуванню шкіри та знищенню жирових накопичень.

Про методику

Lpg масаж ґрунтується на механічних впливах на клітини дерми та м'язове волокно, що прилягає до них. Перша версія апарату була представлена ​​маніпулою, що включає кілька масажних валиків. Вони впливали вакуумом, захоплювали кожну складку та розгладжували тканини механічним способом.

У сучасній версії обладнання так звана маніпула представлена ​​спеціальною камерою із вміщеними в ній роликами. Рух роликів є різноспрямованим. Саме створення вакуумного середовища на поверхні шкірних покривів дозволяє суттєво підвищити ефективність методики.

Апаратура для Lpg масажу повністю комп'ютеризована система. Вона самостійно збирає показання, керуючись якими автоматично підбирає інтенсивність на проблемні ділянки. Як основні орієнтири для вибору способу впливу виступають цілі, поточний стан епідермісу, об'єми розташованої під шкірою жирової клітковини. Коли необхідно позбутися локального скупчення жирових клітин, масаж стає інтенсивнішим. Для створення релаксуючого ефекту, навпаки, використовують м'яку дію.

Які ділянки тіла обробляють?

Методика ЛПГ масажу є універсальною, тому за допомогою апарату можна впливати на будь-яку ділянку тіла. До нашого центру в Києві для проходження сеансів найчастіше звертаються клієнтки з проблемами целюліту, надмірної маси тіла або позбавлення від локальних жирових відкладень. Унікальне обладнання дозволяє не менш ефективно боротися з жировими складками в області плечей й живота.

Методика сприяє звільненню від набряклості, оскільки має виражену лімфодренажну дію. За допомогою лпг масажу ви зможете позбавитися виражених розтяжок та шрамів. В окремих випадках можливості апаратури використовують для корекції постави. Техніка також дозволяє покращити координацію рухів.

Технологія набула широкого поширення. Вона успішно практикується не лише у косметологічній галузі. Цей різновид масажу затребуваний:

  • у спортивній медицині;
  • у боротьбі з целюлітом;
  • при звільненні від слідів варикозного розширення вен, судинних зірочок;
  • при усуненні больових відчуттів при радикуліті.

За допомогою даної техніки масажу ви зможете максимально швидко відновити організм після травм. Спортсмени надають перевагу даній методикі, оскільки за її допомогою можна значно підвищити тонус м'язів й швидко підготуватися до майбутніх змагань.

  1. У нашому центрі, розташованому у Голосіївському районі, техніками LPG масажу впливу володіють виняткові професіонали, які мають профільну освіту.
  2. У рамках косметичних процедур вони проведуть комплекс сеансів, спрямованих на омолодження зони живота, сідниць та стегон.
  3. Не відчуваючи больових відчуттів, ви зможете у короткий термін та без оперативного втручання змоделювати контури тіла та усунути ознаки вікових змін шкіри.
  4. Ваші шкірні покриви будуть ідеально рівними й стануть сяяти здоров'ям.
  5. Порівняно з техніками ручного масажу, цей підхід є набагато продуктивнішим. Курс процедур сприяє підвищенню тургору епідермісу на 30%, що вважатимуться гідним показником. Відвідувачі нашого центру у Голосіївському районі також відзначають комфортність проведення сеансів. Ви знаходитесь в приватній атмосфері та займаєте комфортне для себе становище. Апарат впливає на глибинні тканини досить м'яко, тому болючі відчуття відсутні.
  6. Ви відчуваєте розслаблення та отримуєте вільний час для релаксації.

Результаты LPG массажа

Після перетворення ви полюбите себе заново!

У нашому центрі розташованому у Голосіївському районі Києва, (можна обрати інший район) ви можете додатково пройти процедури - антицелюлітний масаж та масаж спини за оптимальними цінами. Ціна на доступні процедури суттєво знижується при оплаті курсу.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого