Profhilo (Профайло)

profhilo Відновлювальні та ревіталізуючі засоби, пропоновані сучасною косметологією, відрізняються високою ефективністю та відмінними показниками при регулярному використанні.

Їхнє головне завдання – це зупинка старіння тканин та відновлення нормального функціонування. Основною метою буде відновлення нормального постачання киснем плюс життєво важливими речовинами. Крім того, оптимальний рівень зволоженості дерми, який відновлюється в ході косметологічних процедур, надає шкірі пружності здорового зовнішнього вигляду, сприяє розгладжуванню зморшок, усунення подразнень.

Ліфтинг препаратом Профайло відноситься саме до цього виду процедур, розглянемо його докладніше.

Гіалуронова кислота, виділена вперше у 40-х роках минулого століття, це одна з найпопулярніших речовин для відновлення внутрішньої структури шкірного покриву. Фізіологічно вона виступає в ролі основи для речовини, що заповнює міжклітинний простір. Її унікальною особливістю стала здатність пов'язувати молекули води масою 10 разів більшою за власну.

Саме така властивість допомагає зовнішньому покриву людини залишатися пружним еластичним. Ціна на неї помірна, за мірками ринку, оскільки виділення походить з доступного біологічного матеріалу. З віком, особливо після 40 років, синтез гіалуронової кислоти у людини порушується, дерма зневоднюється. У результаті вона стає надмірно сухою, зморшки проявляються дедалі глибше.

Але введення до складу організму додаткової, штучно виділеної гіалуронової кислоти здатне вирішити цю проблему на певному рівні. Ця речовина може входити до складу препаратів як для зовнішнього застосування, так й для ін'єкцій. При кожному окремому випадку застосовується свій тип. Залежно від довжини ланцюжка полісохаридів виділяють такі види:

 1. низкомолекулярна;
 2. середньомолекулярна;
 3. вискомолекулярна.

Перший тип впроваджений при створенні таких засобів догляду, як тоніки або крему. Другий тип активно використовується для лікування захворювань суглобів очних хвороб. А високомолекулярна найефективніше підходить для ін'єкцій. Сьогодні комплексна терапія обома видами доступна всім у Києві.

Що таке Профайло?

Якщо уважно вчитуватися до складу засобів з професійного догляду за шкірою, який обов'язково наноситься на упаковці, то такий компонент, як гіалурон, зустрічатиметься у багатьох з них. Він 100% робить прекрасний вплив на втомлену зневоднену шкіру. Відновлюючи баланс вологості, цей препарат буквально наповнює дерму життєвою енергією.

Ефективним буде регулярне нанесення засобів догляду із цим компонентом для зовнішнього впливу за шкірою. Найчастіше їх використовують, щоб отримати необхідне зволоження обличчя, шиї, декольте, рук. Важливо - весь потенціал гіалуронової кислоти як ревіталізуючого засобу виявиться, якщо застосовувати його у формі ін'єкцій.

Profhilo це успішний просунутий відновлювальний засіб від бельгійської косметологічної компанії IBSA Farmactutici, який вивел застосування гіалуронової кислоти рівень. За оцінками фахівців Профайло це надчиста гіалуронова кислота плюс єдиний препарат даного типу з доведеною ефективністю ліфтингу та зволоження одночасно. Ін'єкції профайло комплексно впливають на шкірний покрив, розкриваючи весь потенціал цього біополімеру.

Кожен вид кислоти дає свій позитивний результат, забезпечуючи загальні позитивні відгуки про нього:

 • низкомолекулярний компонент чудово відновлює баланс вологи організму, одночасно зміцнюючи міжклітинну структуру;
 • високомолекулярна складова позитивно впливає на кровообіг у всіх шарах шкіри, сприяє синтезу природних колагенів та запускає процес ліфтингу дерми.

Profhilo (Profaylo)

Саме тому рекомендується використовувати цей засіб.

Де зробити ін'єкції Профайло

профайло Сьогодні компанія IBSA Farmactutici забезпечує офіційні поставки препарату до Києва лише окремим компаніям, Центр естетичної медицини «Slim» одна з них. Це зумовлює доступну вартість ін'єкцій у нашому Центрі. Застосування Профайло показано за таких випадків:

 1. зневоднення, надмірна сухість шкіри;
 2. активне утворення зморшок;
 3. поява подразнень в'ялості;
 4. наявність пігментних плям;
 5. незатягнуті рубці, наслідки акне;
 6. виражені вікові зміни.

Завітайте до Центру медицини «Slim» - наші фахівці визначать проблемні зона на тілі та побудують ефективну схему введення Профайло. Зволоження в п'ять точок має найбільший вплив. Зовнішній результат видно практично відразу. Дерма помітно покращує свою естетику та зовнішній вигляд. Відбувається стійке ремоделювання шкіри, надання їй оптимального стану.

Зробити уколи Профайло це повністю безпечно. Після процедури забезпечується належний медичний нагляд, що дозволяє відстежити необхідність корекції окремих ділянок тіла.

У нашому БЛОЗІ є ще цікаві матеріали про косметологію.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого