Де зробити епіляцію в Києві

епіляціяВидалення небажаного волос на тілі зводилася до гоління волосся на тілі у власній ванній кімнаті.

Сьогодні, у вік бурхливого розвитку естетичної косметології, говорячи про лазерну епіляцію, ми маємо на увазі виключно салонну процедуру, яку виконує професійний майстр.

У цій статті ми постараємося пояснити Вам як вибрати ефективний метод видалення волосся та де зробити якісну лазерну епіляцію в Києві недорого, без побічних ефектів.

Відразу обмовимося, що домашня епіляція не йде ні в яке порівняння з лазерною, яку виконає досвідчений лікар в центрі лазерної косметології та медицини.

Види епіляції

Косметологи виділяють три ефективні види епіляції:

  1. Електроепіляція. Цей спосіб, що вже вважається застарілим, заснований на руйнуванні волосяного фолікула електричним розрядом за допомогою введення в нього спеціальної голки. Застосовується для будь-якого типу шкіри, досить ефективна, плюс має суттєвий недолік – хворобливістю;
  2. Фотоепіляція. Ще один результативний метод рятування впливом спалаху інтенсивного світлового імпульсу. Процедура має певні мінуси: по-перше, досить тривалий (на повний курс йде від півроку й більше), АЛЕ, підходить далеко не всім, оскільки необхідно, щоб колір волосся був темнішим за відтінок шкіри.
  3. Лазерна епіляція. Практично безболісна процедура не залишає негативних наслідків для шкірної структури. Заснована на дії лазерного променя, що руйнує, крім фолікула, ще й судини, що живить волосся. Тут застосовуються кілька методик різних типів лазерів (Александритовий, Неодимовий, Діодний), що відрізняються довжиною хвилі, тривалістю імпульсів, деяких інших факторів.

Саме ця методика епіляції сьогодні визнана найбільш еффективною для видалення небажанного волосся.

У нашій клініці, що діє на підставі ліцензії МОЗ України серія АЕ 638152 No638152, використовується Олександритовий лазер. Він основан на генерації енергії кристалом олександрита, збагачений хромом. Такий метод видалення волосся на обличчі, тілі найефективніший, оскільки налаштований лазерний промінь спалює не тільки глибоко розташовані, а й поверхневі волоски, збільшуючи гладкість шкірного покриву. Лазерна епіляція чудово підходить для всіх типів, але дає найбільш помітний відчутний ефект при видаленні темного, русого та жорсткого волосся.

Спалах лазера супроводжується струменем прохолодного повітря, що робить процедуру комфортною, безболісною навіть для власниць найчутливішої шкіри.

Усього лише кілька сеансів епіляції лазером з дотриманням перерв від одного до півтора місяця дозволяють досягти стійкого ефекту з практично стовідсотковим видаленням небажаного волосяного покриву у всіх зонах тіла.

У лазерному кабінеті косметології наші косметологи попереджають своїх пацієнток про певні обмеження до та після проведення сеансу епіляції. Зокрема, за два попередні та наступні тижні необхідно утриматися від прямого влучення ультрафіолетових променів. Ми проводимо діагностику потенційних пацієнток щодо виявлення можливих протипоказань, тільки після цього приступаємо до процедур. лазерна епіляція

Де зробити лазерну епіляцію в Киеві?

У нашому центрі естетичної медицини Слім, розташованому в Оболонському районі Києва, 5 хвилин від станції метро Мінська, Голосіївська, Позняки, застосовується найновіше лазерне та косметологічне обладнання найвідоміших світових виробників (Quanta System, Fotona), які найкраще зарекомендували себе на ринку. Процедури проводять лікарі косметологи з великим професійним досвідом.

Відгуки про лазерну епіляцію наших пацієнток – виключно вдячні. Цьому сприяють не тільки добре проведені сеанси видалення волосся та дбайливе ставлення персоналу, а й низькі ціни, акції, та знижки на лазерну епіляцію.

Ви шукаєте або вже визначилися, де зробити епіляцію лазером на Оболоні? Тоді ще раз нагадуємо, що косметологічний центр Slim, в якому ви зможете назавжди звільнитися від небажаного волосся, розташований поряд з метро Мінська, адреса - пр. Героїв Сталінграда 18а. Ми завжди готові надати привітний прийом та ефективну та безпечну епіляцію для усунення небажаного волосся на обличчі, тілі!

Дізнатися більше корисної інформації в нашому Блозі, або записатись на процедуру епіляції Олександритовим лазером, Ви можете на нашому сайті. 

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого