Лазерна епіляція знижки та акції

лазерна епіляція знижки

Сучасна косметологія пропонує безліч рішень, що гарантують безболісне усунення небажаної рослинності на різних ділянках тіла.

Арсенал спеціалістів містить: склади із воску, хімічні препарати, апаратне обладнання.

Найпопулярніша процедура в Києві це лазерна епіляція, саме тому знижки центр апаратної косметології Слім пропонує регулярні знижки для постійних клієнтів.

Використання лазерного обладнання дозволяє позбутися зайвого волосся безболісно, практично назавжди. Лазерний промінь діє вибірково, надаючи руйнівний вплив тільки на тканини, що містять меланін, тому область навколо волосся, що видаляється, не відчуває на собі будь-яких дискомфортних відчуттів.

Характер дії лазера залежить від довжини хвилі, дози світлового випромінювання. До основних властивостей, які притаманні лазерному випромінюванню можна віднести: монохроматичність (певна частота, довжина хвилі), когерентність (узгодженість коливальних рухів), спрямованість (мала розбіжність променя), поляризація.

Якщо порівнювати з механічними способами, лазерна епіляція в Києві має досить високу вартість. Однак, зважаючи на довгострокову перспективу методу, він здасться практично «безкоштовним», оскільки дозволяє забути про щотижневі сеанси, довжиною на все життя.

До найбільш ефективних методів, що дає максимально бажаний результат, відноситься лазерна епіляція, яка багато років успішно проводиться центром «Slim». Тут надається повний комплекс послуг у косметології, лазерній медицині за особливими знижками та акціями для кожного бажаючого. Наявність сертифікованого обладнання, висока професійна підготовка співробітників, дозволяють легко та безболісно вирішувати будь-які естетичні проблеми.

Де в Києві отримати знижки на лазерну епіляцію

Після прийняття рішення про кардинальне усунення небажаних волосків слід етап пошуку лазерного центру, салону, в якій можливо надійно та безпечно видалити волосся. Досить часто, причиною ускладнень після обробки поверхні є помилки, які допускають «доморощені майстри»:

 1. неправильне визначення фототипу, стану шкірного покриву, при попередній діагностиці;
 2. некоректний вибір параметрів лазерного випромінювання;
 3. відсутність навичок роботи з обладнанням;
 4. проведення сеансу без захисних окулярів.

Стан здоров'я дуже впливає на результативність процедури. Досвідчений лікар - косметолог завжди бере до уваги схильність пацієнта до алергічних проявів, наявність усіляких варіантів пухлинних захворювань, гормональні порушення організму, поцікавиться про лікарські препарати, що приймаються..

Зробити у Києві безпечну та якісну епіляцію проблемних зон, зі знижками, які дозволять заощадити до 25% бюджету, можна у центрі естетичної косметології Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво. Кваліфіковані фахівці «Slim» за нетривалий час усунуть волосся лазером з проблемних ділянок (на обличчі, тілі, пахвовій зоні, нижні кінцівки, депіляція бікіні).

У процесі епіляції відбувається вибір необхідних параметрів лазерної хвилі (довжина, щільність, тривалість) з урахуванням особливостей конкретного клієнта. Сьогодні на процедуру лазерна епіляція відгуки в абсолютній більшості позитивні, але лише за умови звернення до професіоналів.

Переваги проведення лазерної епіляції у центрах Slim

епіляція знижки

У процесі застосування спеціального обладнання відбувається прицільне руйнування кореня волосся, за відсутності пошкодження навколишніх тканин, що є основною перевагою методу. Перевагою застосування лазерної епіляції вважають:

 • можливість протягом невеликого проміжку часу обробити значну область;
 • стійкий ефект протягом кількох років;
 • повністю відсутня можливість механічного пошкодження цілісності шкіри, немає ризику інфікування;
 • знеболюючий склад використовується;
 • виключається можливість вростання волосся;
 • нетривалий період процедури.

Внаслідок непрофесійного підходу до виконання може виникнути ряд ускладнень:

 1. опік (при «операції» на засмаглій шкірі, неправильній техніці проведення);
 2. запалення волосяного фолікула (при відвідуванні басейну);
 3. загострення герпесу;
 4. алергічні прояви;
 5. ускладнення зорового апарату (якщо не використовувалися захисні окуляри).

Для того, щоб уникнути небажаних наслідків після проведення епіляції лазером, потрібно перед процедурою ознайомити лікаря - косметолога з особливостями свого організму, надати повну інформацію про наявні захворювання. А найголовніше – не помилитися з вибором лазера та центру, де лікарі професійно володіти необхідним обладнанням, знати специфіку різних лазерних установок, вміти правильно підбирати параметри.

Коректний та професійний підхід до проблеми кожного пацієнта забезпечують фахівці - косметологи центру «Слім», а пропоновані знижки та акції на лазерну епіляцію, дозволяє отримати бажаний результат при проведенні епіляції лазером за прийнятну вартість.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого