Протезування нігтів

протезування нігтів

При протезуванні нігтів застосовуються штучні матеріали, за допомогою яких фахівець замінює відсутній або деформований фрагмент нігтьової пластини. За допомогою спеціальних пластичних матеріалів лікар повністю змінює пошкоджений фрагмент та прикріплює імплантат до залишку здорової нігтьової пластини.

Повне або часткове руйнування нігтьового ложа завдає пацієнту сильного естетичного дискомфорту та створює косметичний дефект. Ця проблема має рішення, тому пацієнтові зовсім не обов'язково зазнавати страждань доти, доки ніготь не відросте самостійно. Якщо, з певних причин, у вас відсутній фрагмент або вся нігтьова платівка, протезування нігтів на Оболоні допоможе в найкоротші терміни повернути комфортний стан та позбутися проблеми.

Під час протезування нігтьової пластини застосовуються спеціальні медичні пластичні маси, які не викликають у пацієнта алергічних реакцій та запалення. Такі матеріали не деформуються під навантаженням, тому не спричиняють повторного травмування нігтьового ложа.

У складі спеціальних нігтьових мас є велика кількість пластичних інгредієнтів, які забезпечують готовому виробу гнучкість та підвищену міцність, порівняні з характеристиками натуральних нігтів. Такі протези не створюють середовища, придатного для поширення бактерій та грибків.

Встановлення нігтьового протеза дозволяє:

  1. відновити нігтю природну красу та цілісність;
  2. захистити кінчики пальців від навантажень та травм;
  3. повернути пальцям чутливість;
  4. набути відчуття опори, яке зникає при видаленні власного нігтя.

Протипоказання до протезування нігтів

Підлоги центру Slim на Оболоні рекомендують протезування нігтів коли власна пластина втрачає можливість виконувати свою функцію. Процедура має обмежений список протипоказань. Так, від відвідування фахівця слід утриматися, якщо:

  1. на нігтьовому ложі або на пальцях є відкриті рани;
  2. на пальці протікає гнійний чи запальний процес;
  3. ніготь повністю відсутня, у результаті фахівець не зможе надійно зафіксувати жоден протез.

Де зробити протезування нігтів у Києві

Центр «Слім» пропонує якісне протезування нігтів на Оболоні із використанням високоякісних матеріалів. Процедура, що виконується за індивідуальною методикою, буде максимально швидко і безболісно. Ви дуже швидко зможете повернутись до звичного життя. З пацієнтами працюють професійні майстри, які мають медичну освіту.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого