центр косметології слім

Пресотерапія Київ

пресотерапія

Красива фігура – мрія кожної людини незалежно від її статі та віку. Зайва вага, целюліт, в'ялість та набряклість шкіри руйнують впевненість у собі. Незадоволеність зовнішністю суттєво позначається на якості життя.

Фітнес, силові навантаження, виснажливі дієти дають результат, але якою ціною? Людина змушена жити в постійних поневіряннях, ґвалтуючи себе надмірними навантаженнями, які в майбутньому можуть негативно позначитися на стані здоров'я.

Як швидко та легко вирішити проблему із зайвими сантиметрами та придбати фігуру мрії?

Відповідь дуже проста – допоможе пресотерапія Київ зі 100% гарантією.

Що являє собою пресомасаж Київ

Пресотерапія Київ – безпечна та безболісна процедура, за допомогою якої з організму виводиться скупчення зайвої рідини. Принцип впливу досить простий. Людину поміщають у спеціальну камеру, де під вплив стисненого повітря виявляється лімфодренажний масаж. Як результат – активізується кровообіг, впливає на всі підшкірні тканини, розщеплюються жири.

Пресотерапія має оздоровчий ефект за рахунок лікувального масажного впливу. Здійснюється фізіологічний дренаж тканин. Після процедури знижується набряклість, зменшується обсяг проблемних зонах. Пресомасаж який ефективно усуває «апельсинову скоринку», а також бореться з різними стадіями ожиріння.

Пресомасаж Київ дає можливість запустити процеси, що позитивно впливають на шкіру. Процедура усуває в'ялість, робить шкірний покрив пружним та гладким.

Корисність та переваги пресотерапії

Пресомасаж Київ – щадна процедура, тому підходить людям, які мають протипоказання до лімфодренажу. Після закінчення сеансу людина відчуває розслаблення та приплив життєвих сил.

Ефект процедури:

 1. усунення целюліту, підвищення тургору та еластичності шкіри;
 2. виведення токсинів й рідини, що накопичилася;
 3. профілактика варикозу;
 4. підвищення стресостійкості, імунітету, настрою.

Щоб побачити перші результати, достатньо однієї процедури. Для закріплення досягнутих ефектів слід пройти повний курс. Пресомасаж можна поєднувати з іншими процедурами, спрямованими на корекцію фігури.

пресотерапія Головна перевага пресотерапії – практично повна відсутність протипоказань. Процедура підходить тим, кому не рекомендовано лімфодренаж із застосуванням електростимуляції, а також тим, кому протипоказана дія апаратного ультразвуку.

Як проводиться пресотерапія у Києві

Сам процес пресомасажу досить простий, не викликає больових відчуттів та дискомфорту. Людину укладають на спеціальний процедурний стіл, надягають манжети з кишенями, якими запускається стиснене повітря. Тривалість сеансу складає 30 хвилин. Для максимального ефекту, а також закріплення отриманого результату рекомендується проходження курсу, що складається з 8-12 процедур. Проводити пресотерапію можна 2-3 рази на тиждень.

Пресотерапія: показання та протипоказання

Незважаючи на те, що пресотерапія або лімфодренажний масаж досить безпечна процедура та підходить практично всім, у неї все ж таки є низка протипоказань, які варто враховувати, записуючись на сеанс.

Свідчення:

 • целюліт будь-якої стадії;
 • втрата пружності шкіри;
 • набряклість;
 • м'язова перенапруга;
 • тяжкість у кінцівках;
 • післяопераційна реабілітація;
 • венозна недостатність.

Протипоказання:

 • менструація;
 • вагітність;
 • шкірні захворювання;
 • новоутворення;
 • цукровий діабет;
 • ниркова недостатність.

За рахунок процедури очищується організм, виводяться токсини, покращується загальний стан здоров'я. Виведення накопиченої міжклітинної рідини дає можливість ефективно очистити тканини. Як результат – покращується тургор шкіри, тіло стає підтягнутим, йдуть зайві сантиметри. Кожна людина піклується про свій зовнішній вигляд, прагне мати гарну фігуру. Але, на жаль, не завжди ми можемо виділити час на походи до спортзалу, тому існує простий та оптимальний вихід із ситуації — пресотерапія.

Красива точена фігура більше не мрія. Непотрібно виснажувати себе дієтами та болісними силовими навантаженнями, якісне вирішення проблеми – пресотерапія Київ. Якщо проходити процедури, які пропонує Слім регулярно й систематично, то результат не змусить себе довго чекати - тіло набуде рельєфності, назавжди зникнуть непотрібні сантиметри, нормалізується робота серцево-судинної системи, шкіра стане підтягнутою. Не варто гаяти часу, запишіться на процедуру прямо зараз. Ми маємо досвідчений персонал, доступні ціни. Вже незабаром ви отримаєте перші результати та очікуваний ефект!

Вартість процедури в Центрі апаратної косметології «Слім»

Разновидность процедурыЧас (хв)Ціна (грн)Ціна за 10 процедур (грн)
Швидке зменшення обсягів (все тіло) 50 350 3150
Пресотерапія + термоактивне обгортання STYX 60 700 6300

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого