Видалення сухих мозолів

Мозолі - це щільні ороговілі утворення, які виникають при тиску або механічному терті. Якщо Ви виявили у себе на стопі, руці сухий мозоль, його можна легко та швидко видалити в нашому центрі на Оболоні, Позняках, Голосіїво. Досвідчені подологи, дерматологи, проведуть огляд, процедуру видалення лазером чи подологічним апаратом. Запишіться на прийом до подолога в центр Slim, якщо виявили сухі мозолі на стопі, та під час першої консультації, подолог огляне, і якщо проблема не сильно запущена, порекомендує спочатку консервативну терапію.

видалення мозоля

Причини виникнення сухого мозоля

Основною причиною вважається незручне неякісне взуття. Час минає, та водянисті мозолі перетворюються на сухі та тверді ороговілі пласти. Такі пошкодження нерідко трапляються за рахунок механічних впливів при важких фізичних навантаженнях на стопи. М'яка та доглянута шкіра стоп провокує мозоль, якщо ходити у некомфортному взутті.

У чому полягає процедура видалення сухих мозолів

Видалення сухих мозолів у Києві в центрі Slim не є болючою процедурою, тому що натоптиші або ороговіла шкіра — без больових рецепторів, тому якщо механічно їх знімати, неприємних відчуттів не буде. Рекомендуємо звернутися до наших подологів, коли:

  1. вже є стрижень;
  2. або з'явився запальний гнійний процес;
  3. утворився великий міхур із рідиною.

Правильна діагностика та кваліфікована допомога допоможе усунути сухий мозоль без особливої складності. Ціна видалення сухих мозолів залежить від розміру та кількості, після огляду, подолог зможе вам відразу сказати вартість.

Переваги видалення сухого мозоля в центрі Slim

Ви приходьте на консультацію, подолог або дерматолог вас оглядає та пропонує видалення сухих мозолів у найбільш підходящий та ефективний спосіб. Все частіше для видалення сухого мозоля застосовується подологічний апарат та лазер. Після сеансу лікар призначає антисептичні препарати, щоб запобігти запальному процесу, так само подологи центру Slim у Києві рекомендують:

  1. Не носити вузькі туфлі, чоботи тощо, ретельно доглядати стопи ніг;
  2. Дотримуватися профілактики у вигляді зволоження та пом'якшення шкіри ніг.

Якщо у вас з'явилася дана проблема, запишіться на консультацію до подолога центрів Slim у Києві та видаліть сухий мозоль всього за одне відвідування. Вилікувати та прибрати мозолі в домашніх умовах дуже складно, а кислоти можуть залишити опік, рубець. Вартість видалення сухих мозолів на стопі в центрах Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво одна з найдоступніших у Києві. Багаторічний досвід роботи, сучасні методики дозволяють провести процедуру видалення безболісно, як у дорослих, так й у дітей!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого