Дитячий подолог

Якщо, ви виявили у своєї дитини вростання нігтів, запалення валика, деформацію нігтів, натоптиші, мозолі, бородавки або інші шкірні захворювання, рекомендуємо записатися на консультацію до подолога, дерматолога. Дитячий подолог це фахівець, який готовий та бажає допомагати не тільки дорослим, а й діткам у будь-якому віці.

Ви можете записатися на консультацію до нашого центру Slim у м. Київ для відвідування подолога який працює як з дорослими так й дітками для проведення лікувально-відновлювальних процедур, лікування стопи, корекцію нігтів у ваших малюків. Акції та знижки на дитячу подологію у нашому центрі на Оболоні, Позняках, Голосіїво, ми вам гарантуємо!

Наші фахівці приймають навіть найменших пацієнтів віком від 7 років. Будь-яка подологічна процедура для вашої дитини буде безпечною та ефективною. Лікарі ретельно обробляють інструменти та використовують одноразові розхідники.

дитячий подолог

Консультація дитячого подолога

Прийшовши на прийом до центрів Slim у Києві, дитячий подолог проведе візуальний огляд на:

 1. Грибкова інфекція;
 2. Травми нігтів;
 3. Неправильно зрощені нігті або деформовані;
 4. Гіпергідрозу;
 5. Мозолей (поверхневий або стрижневий);
 6. Проблем зі стопами та п'ятами у вигляді мікротріщин, сухості, натоптишів.

Тобто, подолог визначить будь-яку проблему та призначить лікування. Причому батьки чи опікуни завжди присутні на прийомі. Подолог може призначити додаткові лабораторні дослідження, щоб виявити причину захворювання. Рекомендуємо звертатися якомога раніше, бажано, як тільки щось помітили, тоді терапія буде немедикаментозною та швидкою.

Консультація дитячого подолога також дасть вам можливість дізнатися про правильний підбір для вашої дитини взуття, устілки для його стоп, чи знадобиться йому ортопедична стелька та ін.

Які завдання вирішує дитячий подолог

У наших фахівців є великий досвід у спілкуванні з дітьми та їхніми батьками. Вони вислухають вас нікуди не поспішаючи, дадуть вичерпні відповіді на ваші запитання. Вам відразу стане зрозумілим план та стратегія лікування проблем стопи, вростання нігтів у дитини. Ви можете ознайомитися з відгуками про проведення консультацій та процедур від багатьох батьків, які довірили нашим підлогам здоров'я своїх малюків.

Дитячий педикюр

Річ у тому, що у малюків м'які та податливі нігтьові пластини з поступовим затвердінням та огрубленням. Якщо неправильно обрізати нігті, то вони вростатимуть у шкіру. Багато батьків намагаються зрізати нігті під корінь. Цього робити категорично не можна, бо порушується природне фізіологічне зростання пластин.

Фахівець розповість, щоб ви в деталях зрозуміли:

  1. як правильно зробити дітям педикюр;
  2. доглядати стопи;
  3. що робити при підозрах на грибок, травмах.

Ви дізнаєтесь, яку допомогу ми надаємо безпосередньо на базі нашої клініки.

Як можна до нас записатися до дитячого подолога?

На сайті вказано контактні номери телефонів. Також ви можете замовити зворотній дзвінок. У нас доступні ціни на послуги, особливо для діток. Наші центри знаходяться на Оболоні, Позняках, Голосіїво. Також у нас ведеться прийом дитячого дерматолога.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого