Перманентний макіяж - що потрібно знати

макіяж на оболоні

Мрія кожної красуні – макіяж, який не потрібно змивати та витрачати на нанесення щоранку цілу годину. Сучасна косметологія пропонує чудове рішення – перманентний макіяж.

Перманентний макіяж – це безумовний плюс, який дозволяє економити час, а лінії промальовані професійно та рівно.

Чим відрізняється перманент від татуажу:

  • При нанесенні татуювання хімічний спиртовий пігмент вводиться у тканини на глибину до 1,5 мм. Він містить великі барвники. Татуювання – це назавжди;
  • При створенні перманентного макіяжу використовуються інші барвники. Вони створені у 80% випадків на основі не спирту, а гліцерину. Ця властивість дозволяє їм з часом розчинятися у тканинах. При мікропігментуванні барвник вводиться на глибину до 0,5 мм.

Протипоказання

Існує ряд станів, коли процедура протипоказана:

  1. запальні процеси;
  2. цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  3. порушення згортання крові;
  4. вагітність, час годування груддю;
  5. післяопераційний період (до 7 місяців).

За наявності в місці запланованого татуажу бородавок, папілом, рубців, родимок та інших утворень процедура косметологом не проводиться.

Губи

Результатом перманентного макіяжу губ на Оболоні в центрі Слім стане чітко окреслений контур та гарний колір щодня без використання декоративної косметики. Але не варто вдаватися до перманента, якщо всього лише ліньки щодня користуватися помадою. Процедура необхідна тим, кому потрібно виправити природну лінію губ або змінити об'єм, виправити розмитий контур.

Майстер за допомогою голки вводить пігмент на 0,3 – 0,5 мм лише за контуром або на всю площу губ. Результат триває від 4 до 6 років. Завжди існує невеликий ризик отримання результату, відмінного від очікуваного. Барвник може по-різному проявити себе, взаємодіючи зі шкірою. Саме тому рекомендуємо звертатися до процедури лише для коригування природних дефектів.

Брови

Акуратна форма брів у режимі двадцять чотири на сім – очікуваний ефект (як свідчать фото до та після), який дає перманентний макіяж на Оболоні у професіоналів. Дуже часто майстер робить помилку, вибравши надто темний відтінок. Результат – темні, чітко промальовані лінії, здатні створити вульгарний вигляд. Тому варто багато разів подумати і звернутися тільки до досвідченого майстра. Альтернатива такому жорсткому методу – мікроблейдинг брів.

Стрілки

Найбільш популярний вид перманентного макіяжу – татуаж підводки. Маніпуляції займають лише 20 хвилин. Результат дуже гарний. Найчастіше клієнтки обирають заповнення міжресничного простору. Таке промальовування створює ефект підфарбованих вій, густих й красивих плюс виглядає природно. ВАЖЛИВО, стрілки можуть протриматися до 10 років.

Консилер

Пігмент сьогодні буває не лише темним, а й світлим. Для тієї, якій набридло вранці «замазувати» кола під очима тональними засобами, майстер підбере світлий барвник. Він здатний висвітлити необхідну зону.

Технології

Волоскове нанесення

Використовується для татуажу брів. Майстер малює окремими штрихами волоски. Вони виглядають на 100% природніше, ніж при суцільному заповненні пігментом всього простору брови.

Шотування

Складніша та професійна техніка. У цьому випадку використовується фарбник різних відтінків: від темних до світлих. При татуажі брів виходить ефект розтушовки, 100% природний вигляд із менш чітким контуром.

Пудрове напилення

Технологія нанесення крапками. Вони дуже дрібні, розглянути практично неможливо. Дана техніка дозволяє отримати вигляд, при якому немає чітких ліній, межі м'які, природні.

Акварельне нанесення

Застосовується для татуажу губ. Технологія передбачає використання темнішого відтінку для промальовування контуру. А об'єм усієї губи заповнюється трохи світлішим.

Результаты Перманентный макияж

Догляд після процедури

Внесення пігменту до шкіри та тканини трохи травмує. Тому кілька днів після процедури потрібно доглядати зону обробки та чітко дотримуватися рекомендацій фахівця.

У цей період спостерігається невеликий набряк або почервоніння. Потім шкіра починає лущитися, викликаючи появу скоринок. Не слід прибирати їх або впливати якнайшвидше відшарування. Слід набратися терпіння – дочекатися, коли шкіра очиститься сама.

Допомогти швидкому загоєнню можна, використовуючи препарати, що загоюють. Для знезараження підійде хлоргексидин, а пом'якшення – депантенол. Обробляти запалені ділянки слід кілька разів на день.

Корекція

Корегувати роботу доведеться обов'язково. Жоден спеціаліст не може передбачити, як проявиться пігмент при взаємодії зі шкірою.

Після загоєння першого впливу буде потрібно друге відвідування, на якому можна буде довести ефект до досконалості: усунути недоліки, «підфарбувати» прогалини, скоригувати контури. Пізніше корекція може знадобитися в міру «вимивання» фарби в місцях, де потрібно посилити лінії.

Майстри центру косметології «Слім» на Оболоні біля метро Мінська, проспект Героїв Сталінграда 18 а, мають високу кваліфікацію - виконують перманентний макіяж професійно. Доступні ціни, комфортна обстановка, ввічливий персонал. Довірте їм створення власного образу.

Найменування процедурЦіна (грн)
Макіяж брів 2500
Корекція брів 1500
Макіяж губ (ефект помади або напівпрозорий акварельний ефект) 2500
Корекція губ 1500
Міжвіївий простір 2000
Міжвіївий простір ( корекція) 1500
Консультація спеціаліста Безкоштовна

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого