Вакуумно-роликовий масаж

масаж

Підтягнута фігура, повністю вільна від целюліту - мрія кожної представниці прекрасної статі. Ось тільки як бути, якщо обзавестися ідеальним тілом не дозволяють навіть дієти та виснажливі тренування? У такому разі вирішити проблему допоможуть сучасні техніки масажу, що коригує.

У мережі клінік центру апаратної косметології «Слім» практикується сучасний метод усунення целюліту із застосуванням найновішого обладнання.

Установки, що використовуються у провідних клініках світу, діють згідно з принципом змішаного впливу одразу кількома фізіологічними факторами: радіочастотною енергією, інфрачервоними променями, вакуумною технікою масажу.

Подібна комбінація робить методику вакуумно роликового масажу воістину ефективною. Навантаження на шкіру та локальний підшкірний жир посилюється у багато разів. Вже після одного курсу процедур можна помітити суттєве розгладжування шкіри, усунення в'ялості, зникнення зовнішніх проявів целюліту.

Техніка має низку переваг:

 1. вдале поєднання кількох продуктивних методів боротьби з целюлітом в одній установці;
 2. задіяні технології не вимагають здійснення проколів;
 3. широка зона застосування;
 4. швидке досягнення помітного позитивного ефекту;
 5. повна відсутність болю та дискомфорту;
 6. відчутний ефект після одного сеансу.

Антицелюлітний масаж Голосієво

Після проходження сеансів антицелюлітного масажу можна відчути явне поліпшення не тільки з фізичної, але й з психологічної точки зору. Масаж сприяє активізації лімфо та кровообігу, що в результаті призводить до інтенсивного постачання кисню та поживних елементів на клітинному рівні.

Як підсумок, тургор шкіри відновлюється, повертаються еластичність та пружність. Шкіра набуває здорового вигляду, стає менш схильною до температурних перепадів й впливу вологості.

Антицелюлітна методика масажу збільшує вироблення колагену та еластину, допомагаючи запобігти передчасному старінню. Поліпшується м'язовий тонус, зникає в'ялість. Курс масажу сприяє нормалізації метаболічних процесів у підшкірних шарах, посиленню мікроциркуляції завдяки чому токсини та зайва рідина виводяться з організму швидше, ніж звичайно.

Настільки комплексний вплив на підшкірний жир дозволяє не тільки швидко позбутися апельсинової кірки, але також досягти загальної корекції фігури.

LGP масаж Голосієво

масаж

Ефективний LPG масаж – єдина у своєму роді методика, розроблена французькими косметологами. Специфіка техніки полягає в тому, що на пацієнта одягається спеціалізований костюм, а масажиста працює з його тілом особливими ролерами.

Саме ролери відповідають за захоплення шкіри та її розгладжування.

Основні принципи методики – інтенсивна робота ролерів, відсутність болю, жодних побічних ефектів. Це вигідно відрізняє процедуру від класичного вакуумного масажу.

Чому саме ми?

Центр апаратної косметології «Слім» - це:

 1. Інноваційне медичне обладнання
 2. Не кожна клініка вважає за потрібне використовувати під час проведення процедур сертифіковані медичні установки. Ми до них не належимо, закуповуючи тільки найкраще обладнання в кожний кабінет.
 3. Фахівці високого класу
 4. Наші співробітники мають вищу медичну освіту та регулярно підвищують рівень кваліфікації. Завдяки цьому результати процедур завжди бездоганно високі.
 5. Безкоштовні консультації з будь-якого питання

Перша розмова з фахівцем не підлягає оплаті. Ми готові пропонувати ефективні та комплексні рішення на вакуумно-роликовий масаж поза рамками стандартного платного курсу лікування

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого