Лікування алопеції у Києві

алопеція

Для повноти доглянутого образу ваше волосся має випромінювати здоров'я та природний блиск. Якщо через причини волосся втратило колишню красу, почало випадати або з'явилися залисини, необхідно звернутися за професійною допомогою трихолога у Києві.

Найсерйозніша проблема, пов'язана з випаданням волосся носить назву - Алопеція. Це осередкове або часткове випадання волосся спостерігається як у жінок, так й у чоловіків. З проблемою стикаються люди незалежно від віку, статі, національності. Алопеція - проблема, яка існує здавна, та над її вирішенням лікарі-трихологи працюють роками.

Трихологи центру Slim у Києві стверджують, що способів вилікувати алопецію існує безліч, й постійно з'являються нові, унікальні розробки. Необхідно пам'ятати, що у кожного з них є обмеження при застосуванні. Тому схеми та процедури лікування випадання волосся повинен призначати лікар трихолог, які підбираються залежно від причини захворювання.

Причини алопеції:

 1. Спадковий фактор;
 2. Незбалансоване харчування;
 3. Гормональний збій;
 4. Знаходження в місцевості з підвищеним радіоактивним тлом;
 5. Стан хронічного стресу;
 6. Тривалий прийом певних лікарських препаратів.

Діагностика випадіння волосся

Звертаючись до центру Slim у Києві, лікар-трихолог проведе повне дослідження перед призначенням лікування алопеції, що стане гарантією тривалого естетичного результату. Висока ефективність наших унікальних методик підтверджує позитивні відгуки клієнтів. Перш ніж поставити діагноз, лікар збере анамнез, дізнається про спадковий фактор, проведе апаратний огляд шкіри голови.

Спосіб лікування алопеції

Центри естетичної медицини Slim, розташований в районах Позняки, Оболонь, Голосіїво, пропонує унікальні інноваційні способи лікування облисіння лазером, що дають стійкий результат. Після проведення необхідної діагностики лікар складає індивідуальний лікувальний план. Виконання його вимагатиме від пацієнта дисципліни, терпіння. До найбільш ефективних процедур лікування алопеції відносяться мезотерапія шкіри голови, плазмоліфтинг волосистої частини, лікування випадання волосся лазером Fotona. Про ці ефективні процедури лікування облисіння ми розповімо докладніше.

Мезотерапія для лікування алопеції

випадання волосся

Найпродуктивніший метод лікування алопеції - це мезотерапія волосся Meso-Genesis BP3 . Ефективне, як показують відгуки пацієнтів. Лікування проводиться шляхом введення мікропептидів у шкіру голови за допомогою ін'єкцій. Він чудово підходить для припинення випадання та відновлення природної життєвої сили волосся.

Пептиди природним шляхом прискорюють процеси росту, позитивно впливають на фолікули, пробуджують сплячі волосяні цибулини, нормалізують гормональний фон, посилюють імунітет. Вперше він був використаний французьким доктором Мішелем Пістором у 1952 році. Терапевтичний курс складається з 7 процедур, з циклічності один сеанс раз на тиждень. Потім необхідно проходити профілактику, для цього достатньо одного сеансу раз на місяць.

Новий XL Hair RRS – це унікальний коктейль гіалуронової кислоти, антиоксидантів, флавоноїдів та вітамінно-мінеральних комплексів. Можна пройти окремий курс гіалуронової кислоти, який складається з 6-10 сеансів із періодичністю одна процедура на тиждень.

Плазмоліфтинг для лікування алопеції

Одна з найефективніших процедур відновлення волосся, усунення сухості шкіри. Введення плазми в ділянку голови активує зростання власних стовбурових клітин пацієнта, стимулює ріст колагену, відновлює судинну мікроциркуляцію волосяного фолікула. Результати від процедури плазмоліфтингу шкіри голови, в короткі терміни помітне поліпшення стану волосся, збільшення щільності та посилення росту волосся, значне зволоження волосистої частини голови.

Лазерне лікування алопеції

Лазерне лікування алопеції – одна з найефективніших процедур у боротьбі з випаданням волосся 2019 року. Суть лазерної методики полягає у легкому та контрольованому прогріві шкіри голови, після чого активізується процес зростання нового волосся. В основі методики лазерного лікування випада\іння волосся лежить сильна активація кровообігу волосяного фолікула без ушкодження. Ефективне лікування волосся лазером Fotona, наближається до 100%, та дозволяє не тільки зупинити процес випадання волосся, а й значно покращити щільність та густоту волосся. Курс процедур від 4-6 сеансів з проміжком 12-15 днів дозволить легко впоратися з проблемою без ін'єкцій.

Покази та протипоказання

Мезотерапія показана не всім, існує низка обмежень, так процедура не показана:

 1. людям, у яких серцева недостатність;
 2. хворий на діабет;
 3. люди з нирковою недостатністю;
 4. під час вагітності/годування;
 5. людям з порушеннями згортання крові.

Лікування алопеції у Києві

Лікарі нашого центру Slim, розташованого в районах Оболонь, Позняки, Голосіїво, уважно вивчать проблему появи алопеції та підберуть для вас індивідуальний лікувальний курс, що включає комплексну терапію. Лазерна терапія, або мезотерапія шкіри голови може поєднуватися з фізіотерапевтичними процедурами та місцевим застосуванням лікувальних масок, бальзамів. У нас завжди доступні ціни на лікування алопеції, а акції, що регулярно проводяться, дозволять зробити процедури максимально вигідними.

Лікування випадіння волосся
Ціна
Волосиста частина голови
2200
Лобова область
1200
Скронева область
1000
Тім'яна область
1800
Потилична область
1000
Плазмоліфтінг голови
2000
Мезотерапія голови
від 1050-1450

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого