Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук являє собою косметичну процедуру з радикального позбавлення від зайвого, небажаного волосся за допомогою спеціальних косметологічних лазерів.

Видалення волосся є дуже популярною процедурою, особливо зони рук, для отримання гладкої шкіри без волосся. З інших переваг лазерної епіляції відзначимо:

 • Тривалість ефекту від епіляції, яка суттєво відрізняється у цьому відношенні від традиційних методик (наприклад, шугарінгу);
 • Довготривалість результату;
 • З кожною новою процедурою знижується кількість волосся, що знову з'являється, воно стає світлішим та тоншим;

епіляція лазером Лазерна епіляція рук , в порівнянні з іншими способами, забезпечує набагато більш тривалий ефект, оскільки разом з випаданням волоска цибулина піддається термічній дії, а процес її відновлення протікає повільно. Найцікавіше, що з кожною процедурою кількість волосся, що регенерує, істотно зменшується, а при деяких випадках зовсім зупиняється.

Особливості видалення волосся на руках

Лазери є ефективним видом обладнання, а лазерна епіляція це прогресивний безпечний спосіб, що забезпечує:

 1. Мінімальні неприємні відчуття, відсутність дискомфорту. Світловий промінь лазера впливає локально на цибулини, не ушкоджуючи шкіру;
 2. Гіпоалергенний метод впливу;
 3. Протизапальний антибактеріальний ефект;
 4. Тривала дія процедури;
 5. Швидке проведення сеансу видалення волосся

Існує кілька видів апаратів, які використовуються для процедури лазерна епіляція рук. Вони відрізняються технічними характеристиками, що визначаються довжиною хвилі лазерного променя:

 1. Олександритовий.
 2. Діодний.
 3. Неодимовий.

Промінь лазера впливає на пігмент, що міститься у волоссі - меланін, завдяки чому їх зростання затримується, зупиняється. Лише неодимовий лазер впливає не так на пігмент, як на судини, які кровоснабжають волос. Найбільш універсальним, затребуваним вважається Олександритовий та діодний лазер, вони застосовується для волосся майже будь-якого відтінку, за винятком сивих, та для всіх фототипів шкірного покриву: від найсвітліших до дуже темних.

Підготовка до епіляції рук

Проведення лазерної епіляції рук потребує певної підготовки:

 • Перед процедурою не варто засмагати на сонці або в солярії – шкіра не повинна піддаватися ультрафіолетовому випромінюванню.
 • Не рекомендується проводити будь-які типи депіляції - механічну, тобто вищипування волосків та воскову, яка проводиться з нанесенням воскової маси на оброблювану зону, або з накладенням воскового паперу, з подальшим видаленням волосся разом з ними - хімічну, що знебарвлює за допомогою різних речовин.
 • Безпосередньо перед процедурою видалення провести очищення зони обробки м'якою серветкою.
 • Попередити майстра про прийом ліків, відмовитися від деяких з них, таких як аспірин, ібупрофен, вольтарен.
 • Зголити волосся за 5-10 днів до процедури, щоб воно встигло відрости на 2-3мм.

Протипоказання

епіляція рук У деяких ситуаціях варто відмовитися від процедури видалення волосся на руках. До протипоказань належать деякі захворювання:

 • Онкологічний характер;
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • Герпетичні інфекції;
 • Гнійні запальні процеси;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • Період вагітності, годування дитини груддю;
 • Темна засмага. Світле або руде, сиве волосся.

Іноді варто відкласти процедуру епіляції, якщо виникли захворювання у гострій фазі або загострилися хронічні хвороби. Потрібно почекати, поки не пройдуть: ГРЗ, ГРВІ та інші вірусні інфекції, алергія, що загострилася, гормональні збої, пошкодження шкіри садна, порізів, ран, місячні.

Де зробити епіляцію рук у Києві?

Провести якісну процедуру лазерну епіляцію рук варто у перевіреному косметологічному центрі, що зарекомендував себе. До таких належить центр естетичної косметології Слім у Києві, що розташований у районах: Оболонь, Позняки, Голосіїво поряд з метро. Результат та якість видалення вас порадує. Ви отримаєте гарантований результат, оскільки процедура видалення волосся на руках проводиться Олександритовим лазером Quanta System (Італія).

У нашому центрі в Києві з пацієнтками працюють досвідчені фахівці, які виконують маніпуляції на бездоганному професійному рівні. Це гарантує виключення будь-якого виду небажаних проявів та отримання продуктивного результату. Дуже великим нашим плюсом є доступні ціни на будь-який тип косметичних послуг, епіляцію.

Удаление волос на рукахВремяЦена
Кисти рук женские 15 240
Кисти рук мужские 20 380
Плечи женские 35 600
Плечи мужские 40 770
Руки до локтя женские 35 600
Подмышечные области мужские 15 500
Подмышечные области женские 15 380
Руки по всей длине женские 30 800
Руки по всей длине мужские 40 1000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого