центр косметології слім

Лазерна епіляція ніг

лазерна епіляція ніг повністю

Для більшості сучасних жінок лазерна епіляція ніг швидкий та безпечний спосіб позбавлення від небажаного волосся. Гладка доглянута шкіра ніг виглядає привабливо, привертає до себе увагу.

Кілька сеансів лазерної епіляції допоможуть позбавитися небажаної рослинності на ногах на довгий термін. Використання сучасних технологій дозволить видалити всі види волосся - темне, світле, світло-русяве і на смаглявій шкірі. Процедура видалення волосся на ногах у центрі Slim у Києві безпечна, так як лазер впливає тільки на волосяну цибулину.

Показання до епіляції ніг

Кожна жінка або чоловік може зробити епіляцію ніг, якщо немає протипоказань до процедури.

Видалення лазером волосся на ногах рекомендується, якщо:

 1. шкіра ніг має підвищену чутливість, а інші способи видалення викликають роздратування;
 2. протипоказані інші способи видалення небажаної рослинності;
 3. занадто швидко відростає волосся на ногах;
 4. інші методи епіляції викликають болючі відчуття.

Після 4-5 процедур лазерної епіляції волосся на ногах не буде відростати так швидко та ви забудете про бритву на довгі роки.

Видалення волосся на ногах проводиться повністю по всій поверхні або на окремих ділянках:

 • Гомілка - на цій ділянці спостерігається найінтенсивніший ріст волосся та, відповідно, як показує статистика і відгуки потрібно робити епіляцію досить часто. Лазерний промінь допоможе позбавитися великої кількості небажаної рослинності всього за кілька відвідувань центру Слім. Після процедури немає подразнень і не виникає проблеми врослих волосків на ногах.
 • Бедра – в цій зоні часто росте пушкове волосся. Фахівець підбере оптимальний варіант, щоб їх видалити.
 • Коліни – найскладніша в обробці ділянка, особливо при спробах самостійно усунути рослинність. Лазер забезпечить чудовий результат на тривалий час.
 • Стопи – на тильній стороні ступні теж може рости волосся, як і на пальцях. Лазер допоможе позбавитися цієї проблеми.

Видалення волосся лазером вважається найефективнішим способом боротьби з небажаною рослинністю на ногах та інших частинах тіла. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, вибирається оптимальний, безпечний та ефективний спосіб видалення світлого волосся, зони епіляції та відштовхуючись від цього, формуються ціни на послуги клініки.

Протипоказання до лазерної епіляції ніг

Не всім можна робити епіляцію ніг лазером – є низка причин, пов'язаних із здоров'ям людини, які є перешкодою для її проведення. Протипоказанням є такі фактори:

 1. цукровий діабет (інсулінова форма);
 2. наявність онкологічних захворювань;
 3. варикозне розширення вен;
 4. вагітність та лактація;
 5. епілепсія;
 6. вірусні та інфекційні захворювання;
 7. операційне втручання у зоні проведення процедури (якщо минуло менше 3-х місяців);
 8. дерматологічні захворювання.

Існують ще умовні протипоказання. До них відносять часті зміни гормонального фону, підлітковий вік, дифузний токсичний зоб, серцево-судинні захворювання. Перед тим, як пройти процедуру епіляції ніг, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Перевага лазерної епіляції ніг у центрі Slim у Києві

Є багато способів позбутися волосся на тілі, і серед них лазерна епіляція ніг повністю, як показують відгуки в інтернеті, стоїть на першому місці за затребуваністю, видалення волосся лазером абсолютно безпечна та ефективна. Хоча ціна на епіляцію лазером вища, ніж інші методи, вона себе повністю виправдовує.

У лазера є ціла низка переваг у порівнянні з восковою епіляцією, голінням, шугарингом. Усього за один сеанс видаляється від 30 до 40% волосся, а лазерна процедура проходить безболісно. Після лазерного впливу немає проблеми вростання або подразнення шкіри, а ефект триває до п'яти років.

Щоб записатися на лазерну епіляцію ніг, необхідно зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів центру Слім. Вам нададуть детальну консультацію та озвучать вартість та акції на епіляцію.

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого