Векторний ліфтинг Radiesse

Не дивно, що багато жінок, та й деякі чоловіки мріють мати хорошу шкіру, правильний, гарний овал обличчя. Сьогодні досягти ефекту омолодження шкіри, підтягнути овал обличчя можна без хірургічного втручання. Для цього використовуються досить ефективні та безпечні для організму уколи препарату Radiessе на основі гіалуронової кислоти. Векторний ліфтинг обличчя – ін'єкційна процедура, яку можна зробити, відвідавши у Києві медичний центр Slim.

vektornui lifting radiesse

Основне завдання препарату Радіес - створити підшкірний каркас, що підтримуватиме пружність, що втратила, обвислу шкіру.

Що застосовується для векторного ліфтінгу?

Для підтяжки обличчя використовуються спеціальні препарати у вигляді гелів. З їхньою допомогою можна позбутися будь-яких зморшок на обличчі, шиї, руках. Так звані філери здатні заповнити обсяг тканини, як би його збільшуючи. Вводяться ін'єкції radiesse в зоні вилиць, носогубних складок між брів, під очі, в область куточків губ. У клініці Slim лікар дерматолог використовують ін'єкції Радієссе (Radiesse) вже понад 7 років. Основу даного філера становить 30% гідроксиапатит кальцію та 70% гелеподібної гідроксиетилцелюлози. Він має відмінну в'язкість й тягучість, має білий колір.

Спочатку препарат радієс був розроблений для стоматології та щелепно-лицьової хірургії. Так як у складі відсталої структури тіла присутній гідроксіапатит кальцію, він чудово поєднується з організмом людини, не викликає алергічних реакцій. Векторний ліфтинг препаратом Radiesse має такі переваги:

 1. клітини шкіри виробляють колаген, здатний вирівнювати глибокі зморшки;
 2. стимулює регенераційні процеси, завдяки чому відбувається внутрішнє омолодження шкіри;
 3. відновлює обсяги, втрачені за рахунок втрати складових сполучної тканини, дозволяючи фахівцям коригувати овал обличчя.

Ефект від процедури векторного ліфтингу тримається до півтора року. Лікарі центру Slim у Києві, стверджують, що якщо робити повторно векторний ліфтинг, ефект накопичується та отриманий результат можна збільшити в 1,5 рази. Цей препарат не викликає алергію, має щільну структуру, тому спотворень пропорцій обличчя та зміщень не спостерігається.

Перш ніж зробити Радіес, потрібно записатися на консультацію до лікаря, оскільки він має низку протипоказань. Векторний ліфтинг не призначають у таких випадках:

  1. вагітність;
  2. годування груддю;
  3. наявність онкологічних захворювань;
  4. ГРВІ, що супроводжуються високою температурою.

  Radiesse не проводиться, якщо пацієнт робив омолодження за допомогою ботоксу в нижню третину особи, додатково має місце корекція, в процесі якої використовувалася гіалуронова кислота незрозумілого походження. Потрібно почекати щонайменше рік, поки вони розсмокчуться. Поєднання різних філерів можуть спричинити запальні процеси в організмі. Тому перш, ніж робити векторний ліфтинг, використовуючи Радієсс, потрібно дотриматися всіх умов та врахувати протипоказання.

   Векторний ліфтинг із застосуванням полімолочної, гіалуронової кислот

    На проблемній ділянці лікар створює сітчасту структуру за допомогою голки, всі її грані заповнюються філером, у складі якого є гіалуронова кислота. Попередньо вона проходить спеціальну обробку, завдяки чому у тканинах уповільнюється процес руйнування. Векторний ліфтинг гіалуроновою кислотою сприяє створенню міцної сітчастої решітки, що утримує шкіру. Відбувається вироблення власного колагену. Отриманий ефект ні в чому не поступається альтернативному способу – пластичної корекції.

     Після проведення подібної процедури омолодження, овал набуває чітких ліній, куточки очей, рота, брів піднімаються, зникають набряки на обличчі, крейди зморшки повністю зникають, глибокі стають менш помітними.

      Векторний ліфтинг полімолочною кислотою у Києві - це безопераційна процедура підтяжки обличчя. У цьому випадку використовуються мезоніти, створені на основі полімолочної кислоти, повністю розсмоктуються. Ін'єкції проводять тонкою голкою. Проникаючи у клітини, препарат ще сприяє виробленню власного колагену. Тим самим помітно усуваються дефекти шкіри. Полімолочна кислота - це біостимулятор, що запускає процес омолоджування та відновлення шкірного покриву. В результаті він набуває пружності, щільності, еластичність. Шкіра стає молодою, свіжою. Ефект від використання цього філлера помітніший порівняно із застосуванням гіалуронової кислоти, про що свідчать відгуки пацієнток, які робили векторний ліфтинг.

       Підготовка до процедури

        Свідчення у всіх видів ін'єкційного ліфтингу однакові. Це в'яла шкіра, зморшки, нерівності, мішки під очима, глибокі складки на обличчі, зміни контуру овалу. Перш ніж записуватись на векторний ліфтинг у Києві, потрібно проконсультуватися з лікарем та, якщо він зробить призначення, до процесу омолодження слід підготуватися:

           1. за добу до корекції виключити з раціону спиртне;
           2. не робити пілінг за кілька днів до візиту;
           3. не відвідувати басейн, сауну, лазню 2 тижні до початку маніпуляцій;
           4. у разі хвороби слід проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути побічних явищ;
           5. не приймати певної категорії лікарських препаратів.

        На первинній консультації дерматолог докладно розповість про підготовчий процес та заходи, які слід неухильно виконувати.

         Як проходить векторний ліфтинг у центрі Slim?

          На прийомі лікар зробить попередній огляд, розповість у чому полягає процедура, та як слід поводитися. На голову надівається шапочка, пацієнт розташовується у кріслі. Лікар очищає обличчя, робить анестезію, тому людина не відчуває хворобливих відчуттів. Маркером лікар відзначає зони, які задіятимуть для ін'єкцій препаратів радіес та точково вводить препарат по шкіру спочатку з одного, потім з іншого боку обличчя. Для правильного розподілу філера radiesse, лікар робить масаж шкіри. Тривалість ін'єкцій близько 20 хвилин. На руки пацієнт отримує заповнений паспорт препарату.

            Чому вибирають медичний центр Slim

             Основна причина, з якої рекомендують нашу клініку у Києві – це ефективність процедур, що проводяться. У нас кваліфікований штат лікарів, які чітко знають свою справу. Усі процедури проводяться за протоколами. Пацієнтам гарантується відсутність побічних ефектів, відмінний результат, який значно зменшує їхній вік. Після закінчення процедури на руки видається паспорт лікарського засобу, який використовував лікар. Високий рівень обслуговування, якісне обладнання, що відповідає вимогам європейських стандартів, ввічливе ставлення – все це характерне для нашої клініки.

              Остаточну вартість векторного ліфтингу буде відома після консультації фахівця, що залежить від кількості шприців для процедури. В основному це 1.5мл, але в деяких випадках лікар дерматолог може порадити 2 шприця, або альтернативну процедуру омолодження шкіри обличчя. Записатися на прийом до лікаря-дерматолога можна за телефонами, вказаними на нашому сайті. Акції та ціни на Векторний ліфтинг препаратом Radiesse у центрі Slim одні з найдоступніших у Києві.

               Найменування процедурЦіна (грн)
               Radiesse 1.5 мл 9000
               Radiesse 3.0 мл 17000

               095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
               073-424-44-22 (Голосієво).

               Центр Слім
               Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
               04210 Київ, Україна
               Телефон: +380950335445
               Наші координати
               50.50986 N 30.50923 E
               Центр Слім. Київ

               Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

               Замовлення зворотного дзвінка

               Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

               Замовлення зворотного дзвінка

               Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

               лого