Видалення лентиго в Голосіївському районі

Лентіго - доброякісні новоутворення, які можуть виявитися на шкірному покриві. Плями з хронічним характером. Злоякісна пухлина від лентиго з'являється, але в окремих, дуже рідких випадках.

видалення лентиго

Але все ж таки лікарі центру Slim рекомендують при прояві плям, відразу звертатися до фахівців. Наші дерматологи допомогли багатьом чоловікам і жінкам отримати чисту, здорову шкіру, усунувши лентиго за допомогою Неодимового Q-Switch лазеру Fotona

Природа походження лентіго

Причини криються в генах та різних провокуючих факторах. Також впливають вікові зміни, коли немає належного опору шкіри до кумулятивного ефекту з появою плям на різних ділянках. Найчастіше страждають: обличчя, руки, рідше область шиї та ін. Пігментація подібного роду може з'явитися і від сонячних променів. Особливо пігментні плями проявляються у людей із чутливою шкірою.

Яким способом видаляється лентиго

Для видалення пігментації лікарі центру Slim в Голосіївському районі використовують безболісну процедуру — Видалення пікосекундним лазером Fotona QX MAX. На місце ураження наноситься гель і туди направляють лазерний промінь, який діє на розпад пігменту. Сеанс проводиться з обдувом холодного повітня, тому пацієнт відчуває комфорт і у нього відсутні болючі відчуття. Внаслідок цього шкіра очищається від коричневих плям.

При першому відвідуванні клініки пацієнта оглядає лікар, проводить консультацію, збирає анамнез і тестує на невеликій ділянці шкіри, щоб подивитися, як вона відреагує на процедуру. Процедура триває близько півгодини. Лікар-дерматолог може призначити замість одного, кілька сеансів лікування, дивлячись на:

  1. Конкретний випадок.
  2. Величину зони поразки шкіри.
  3. Глибину та інтенсивність пігменту.

Важливо! З появою пігментної плями не займайтеся самолікуванням, а звертайтеся відразу до лікаря. Тому що це малоефективно і загрожує появою злоякісного прояву.

Протипоказання для видалення лентиго

Існують категорії, кому ми не видаляємо пігментні утвори. Це стосується:

  1. до онкології та пухлин шкірного покриву;
  2. хронічні захворювання з гострою формою;
  3. простудним проявам.

Важливо! Також ми не рекомендуємо процедури видалення лентіго майбутнім матусям.

До нас на прийом до центру Slim на Голосієво ви можете записатися на сайті. Для цього заповніть форму, щоб з вами зв'язалися наші оператори, або зателефонуйте нам. Всі новітні методики, які зараз застосовуються нашими фахівцями з видалення пігментних плям, перевірено європейськими клініками.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого