Якими способами видаляється мелазма на Голосіїво?

У кожної людини бажання виглядати привабливо існує завжди. Це необхідно для підвищення самооцінки, і щоб досягти успіху у різних сферах життя. Але існує така дерматологічна проблема, як мелазма, яка погіршує зовнішній вигляд шкіри на обличчі, з'являється пігментація, причому з різною формою та кольором. Такі прояви свідчать, що організму не вистачає меланіну.

видалення мелазми

Саме він сприяє регуляції відтінку шкіри. Щоб такий дискомфорт швидко зник, центр Slim у Голосіївському районі допоможе безпечно видалити мелазму на обличчі, тілі.

Як можна визначити появу захворювання?

Визначення мелазми на обличчі встановлюється за декількома ознаками. На обличчі з'являються коричневі плями із чіткими контурами. Але пігментація може бути світло-коричневою або чорною. У теплу погоду плями навколо носа, лоба, щік, підборіддя, центру та нижньої щелепи обличчя стають ще чіткішими та яскравішими.

Але варто зауважити, що естетичне порушення не завжди може проявити себе. Тому лікар дерматолог після повного анамнезу розповість чому воно у вас з'явилося, і як його можна усунути.

Чому з'являється мелазма?

Причину захворювання та визначення ефективного способу лікування зможе в нашій клініці встановити фахівець із великим досвідом. Мелазма проявляється за:

  1. коли протікають хвороби ШКТ;
  2. порушено гормональний баланс, особливо при вагітності;
  3. надто довга засмага під сонцем, без нанесення спеціального захисту у вигляді крему;
  4. при факторах спадковості та надмірному виробленні меланіну.

При зверненні до центру Slim на Голосіїво ви розлучитеся зі своєю проблемою, тому що фахівці підходять індивідуально до кожного випадку захворювання та підбирають метод лікування для пацієнта.

Як фахівці-дерматологи усувають захворювання?

Зараз ми розробили процедури видалення пігментації у кількох варіантах.

Позитивне лікування проводиться:

  1. Лазерним видаленням пігментних плям. Лазерний промінь Неодимового лазера Q-Switch Fotona безпечно нагріває шкіру і пігмент в епідермісі руйнується, не залишаючи жодних плям після процедури.
  2. Хімічним пілінгом. Із застосуванням кислоти для відлущування відмерлих клітин та вирівнювання кольору обличчя. Важливо, що пілінг може бути як легким, поверхневим, так і глибоким.

Якщо ви вирішили видалити мелазму, ми чекаємо на вас у нашому центрі. Ви отримаєте ефективне лікування із якісним, безпечним результатом. Зателефонуйте нам!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого