Пресотерапія в центрі Slim у Голосіївському районі.

Центр апаратної косметології Slim на Голосіїво пропонує клієнтам сеанси пресотерапії, що проводяться на сучасному обладненні.

Пресотерапія також відома як апаратний масаж та служить ефективним методом поліпшення лімфотоку, кровотоку та оздоровлення організму. Пресотерапія Голосіїво Далі ви дізнаєтеся про особливості технології, її переваги та показання.

Пресотерапія: опис процедури

Пацієнт, одягнений у спеціальний секційний костюм для подачі повітря, розміщується на кушетці у положенні лежачи. У костюм подається повітря під тиском, який трохи перевищує атмосферне та повністю контролюється обладнанням.

У результаті преса (стиснення) в організмі пацієнта відбуваються дивовижні зміни. Ця методика в першу чергу впливає на лімфатичну систему: шлаки надходять у лімфу й активно просуваються лише у напрямку вгору та вниз, а скупчення надлишкової рідини періодично скидаються в лімфоток.

Процедура не передбачає спеціальних підготовчих дій. Тривалість сеансу становить 30-45 хвилин, для досягнення оптимального результату рекомендується від 8 до 15 процедур із проміжком у 2-3 доби. Точну тривалість курсу визначає спеціаліст після попередньої консультації та пробного сеансу.

Переваги проведення пресотерапії на Голосіїво

Сеанси пресотерапії відрізняються низкою переваг:

 1. Пацієнт оточений максимальним комфортом. На час проведення процедури він приймає горизонтальне положення, повністю розслабляється та може насолодитися приємним ефектом лімфодренажного масажу.
 2. Це справді працює! За результатами процедури, які помітні після першого сеансу, можна будувати висновки про продуктивності методики. Пацієнти насамперед вказують на відчуття легкості у всьому тілі та явне зменшення тіла в обсязі.
 3. Це абсолютно безпечно для здоров'я. Спеціалізована медична установка на 100% виключає можливість отримання травми або виникнення больових відчуттів.

Кому показана пресотерапія?

При відвідуванні центру апаратної косметології Слім на Голосієво клієнт може безкоштовно проконсультуватися з фахівцем щодо наявності показань та протипоказань до процедури пресотерапія.

Процедура показана за:

 1. целюліт;
 2. ожиріння;
 3. порушеної циркуляції лімфи;
 4. напрузі в м'язах;
 5. знижений шкірний тургор;
 6. післяопераційної та посттравматичної набряклості;
 7. висока ймовірність розвитку тромбозу та варикозної хвороби.

Методику рекомендується поєднувати з іншими процедурами, дія яких спрямована на корекцію контурів тіла та розщеплення підшкірного жиру. Пресотерапія в Голосіївському районі відрізняється найбільшою ефективністю як додаткова процедура до апаратного ліполізу.

Однак є й ряд суворих протипоказань, серед яких:

 1. цукровий діабет обох типів у стадії декомпенсації;
 2. наявність захворювань органів у зоні, що піддається впливу;
 3. патології серця та судин;
 4. порушення цілісності шкіри;
 5. дисфункція нирок;
 6. гострі інфекційні захворювання;
 7. туберкульоз та суміжні захворювання органів дихання;
 8. доброякісні та злоякісні новоутворення;
 9. менструація;
 10. періоди вагітності та грудного вигодовування;
 11. переломи;
 12. тромбоз.

Запис на процедуру

Записатися на сеанс пресотерапії в Голосіївському районі можна за вказаним телефоном, або залишивши заявку на нашому сайті. Наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом нададуть повну інформацію про процедуру та її вартість.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого