Пілінг обличчя в центрі Slim на Голосіїво

Обличчя частіше ніж решта тіла контактує з навколишнім середовищем. Сніг, дощ, вітер, мороз, ультрафіолетові промені, негативно впливають на структуру епітелію.

Пілінг, який пропонує центр Slim на Голосієво, відноситься до косметологічних процедур, які дають можливість очистити поверхню шкіри від "мертвих" клітин, давши імпульс до її самовідновлення.

пілінг

Сучасні методики дозволяють ефективно боротися не тільки зі слідами впливу на дерму навколишнього середовища, але також усувати проблеми, спричинені віковими змінами або які виникли внаслідок певних захворювань.

Шкіра складається з трьох шарів: поверхневий (епідерміс), серединний (дерма), глибинний (підшкірна жирова клітковина). Поверхневий шар складається з кількох шарів рогових лусочок. У молодому віці клітини систематично оновлюються, це є результатом природної регенерації. З віком швидкість оновлення падає, що призводить до збільшення обсягу "мертвих" лусочок. При цьому спостерігається сухість дерми, її лущення, поверхня стає в'ялою, зморшкуватою. Ефективно очистити шкіру від ороговілого шару можна за допомогою різних видів пілінгів. Залежно від обраної методики він буває:

 • хімічна речовина - забезпечує "спалювання" кератинського шару. Використовуються розчини кислот або лугів.
 • Механічні - використовуються продукти, що містять тверді мікрочастинки. Цей тип подрібнення може використовуватися вдома за допомогою косметичних скрабів або народних засобів.
 • ультразвуковий - використовується скоріше як інструмент, який дозволяє усунути забруднення пор.
 • Біологічний - підходить із збільшенням жирної шкіри (розширені пори, вугрі). Під впливом спеціальних ферментів біохімічні процеси збільшуються, що сприяє його очищенню, звуженням порів.
 • лазер - випаровування шару "мертвого" під дією тепла від лазерного випромінювання.

Зробіть професіональний пілінг в Київі допоможуть висококваліфіковани лікарі медичного центру SLIM. Наші експерти мають відповідний досвід та знання, необхідні для цієї процедури. Ми завжди надаємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для кожного конкретного випадку.

Пілінг обличчя в Голосіївському районі

пілінг Щоб відновити здоровий молодий стан шкіри, ви можете використовувати будь - яку методологію, запропоновану косметичними установами. Досвідчений лікар завжди буде розумно запропоновувати пацієнту найефективніший, безпечний спосіб. Зареєструйтесь на пілінг обличчя по телефону, вказаному на сайті.

Найефективніші способи відновлення шкіри обличчя належать до хімічного методу. Його ефект заснований на "спалюваннях" мертвих клітин під впливом агресивних сумішей. За глибиною впливу пілінг поділяється на три типи:

 • Поверхневий - безпечний, ніжний варіант для вирівнювання поверхні. Підходить для молодих. Використовуються суміші, склад яких містить кислоту, вітаміни, біостимулятори;
 • Середній - показаний для середньої вікової категорії. Дозволяє усунути сліди, утворені після прищів, збільшити еластичність шкіри.
 • Глибока - забезпечує виражений ефект підйому, зменшує глибину зморшок.

До початку процедури лікар повинен діагностувати здоров'я пацієнта. За відсутності протипоказань тип та концентрація препарату вибирають для отримання бажаного результату. Хімічний метод омолодження та очищення обличчя вимагає ретельного контролю над глибиною впливу. Серед основних недоліків такого роду "омолодження" слід зазначити досить тривалий реабілітаційний період.

Протипоказання до пілінгу

Хімічний пілінг обличчя рекомендується з середини осені до березня, коли сонце менш активне. Лікар може відмовитись поводити таку процедуру в присутності наступних протипоказань:

 • вагітність, лактація;
 • загострення герпесу;
 • порушення цілісності шкіри;
 • інфекційні захворювання.

Зареєструйтесь на безкоштовну консультацію в Центрі SLIM, щоб ознайомитись із умовами процедури хімічного пілінга на Голосіїво. У нас є доступні ціни на процедури, кваліфікований персонал лише хороші відгуки клієнтів, інші типи косметичних процедур.

Різновид процедуриЦіна (грн)
Ретинолової (Лікування проблемної шкіри) 1200
Феноловий 1200
Мигдальний (Гіперпігментація, Підготовка до лазерної шліфовки) 750
Джесcнер пілінг 1200
DMK Quick Peel 1290
Освітлення (вугрі, себорея, пігментація) 900
Skin recovery (акне, фотостаріння, вирівнювання рельєфу) 900
ТСА 1000
PRX-T33

2000 1600

BioRepeel 1800 1440
Reverse Peel PRX-T33 2500-2900
Азелаиновую (акне, розацеа, комедони, розширені пори) 750
Salipeel DS (боротьба з гіперкератозом, акне, розацеа) 900
Azelac (боротьба з гіперпігментацією, акне, постакне) 900
Пілінг для інтимного відбілювання (Pink Intimate System) 1800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого