Уколи краси препаратом Мезовартон у Києві

У галузі естетичної косметології постійно ведуться розробки інноваційних філерів, сумішей, здатних ефективно боротися з віковими змінами.

Мезовартон відноситься до препаратів нового покоління. З моменту свого створення даний біорепарант заслужив репутацію унікального омолоджувального препарату для пацієнтів старшої вікової категорії.

голосієво мезоватрон

Зменшення з віком кількості стовбурових клітин, які є основним «будівельним» матеріалом шкіри, негативно впливає на стан та зовнішній вигляд епітелію. Щоб шкіра довше зберегла молодий, пружний стан необхідний додатковий зовнішній імпульс, який здатний активізувати виробництво клітин організмом.

До складу препарату мезовартон, крім гіалуронової кислоти, входить понад півсотні різних складових. Одним із компонентів є синтетична речовина, здатна активізувати природний поділ клітин. Склад здатний посилити регенерацію шкіри, повернути не лише зовнішню молодість, а й покращити внутрішній стан організму.

Показання до застосування мезовартону служать:

 1. зневоднення дерми, втрата пружності, еластичності;
 2. велика кількість зморшок;
 3. темні кола області під очима;
 4. розширені пори, пігментація;
 5. нечіткі контури обличчя;
 6. в якості додаткового засобу до інших процедур, що омолоджують або коригують.

Приходьте до медичного центру Slim у Києві, щоб отримати більш детальну інформацію про процедури із застосуванням мезовартону. Записатися на прийом до фахівця можна в режимі онлайн або зателефонувавши за телефонами, вказаними вгорі.

Біоревіталізація мезовартоном

Для активізації оновлення власних стовбурових клітин косметологами застосовується біоревіталізація препаратом мезовартоном у центрах Slim на Голосієво, Оболоні, Позняках. У ході цієї процедури проблемна область обробляється серією уколів, що робляться певному відстані друг від друга. Серед переваг методу виділяється можливість роботи на зонах з дуже тонкою, чутливою шкірою: віскі, область під очима.

Косметологами біоревіталізація рекомендована для осіб, які подолали 35-річний рубіж. В результаті:

 • уповільнюється швидкість старіння шкіри;
 • активізується вироблення колагенових волокон;
 • усувається пігментація, купероз;
 • помітно покращується структура епітелію.

Ін'єкції використовуються у реабілітаційному періоді після хімічного пілінгу, лазерного шліфування, фракційного омолодження, хірургічної пластики. Ефект від маніпуляції видно відразу після її закінчення, а згодом він лише посилюється.

Запишіться на безкоштовну консультацію до центру Slim. Наш висококваліфікований лікар дермато-косметолог розробить схему запровадження медикаменту, розрахує кількість необхідних процедур, інтервал між ними з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта. При роботі ми використовуємо лише сертифіковані препарати, здатні повернути шкірі здоровий, молодий вигляд.

Вартість процедури препаратом мезовартон.

Ціна препарату мезовартон досить висока, тому вартість омолодження може здатися завищеною. Результат, який видно у дзеркалі після проходження повного курсу, змусить забути про витрачені фінанси. Відгуки у мережі підтверджують ефективність. Гроші лише засіб для досягнення бажаної мети. Адже сама по собі жодна валюта у світі не може відновити людині молодість.

Перед сеансом шкіра очищається від макіяжу, забезпечується стерильність поверхні, що підлягає обробці. Шприц з ін'єкцією знаходиться в індивідуальній упаковці, яка розкривається пацієнтом. Кількість сеансів залежить від віку, ступеня проблеми. Приймаючи рішення про проходження курсу біоревіталізації, потрібно врахувати відсутність проблем із переносимістю даного медикаменту, інші протипоказання, які можуть стати перешкодою для ін'єкцій:

 1. вірусні, хронічні захворювання;
 2. ушкодження цілісності шкірного покриву зони уколів;
 3. психічні розлади;
 4. вагітність.

Дізнатися про те, яка ціна біоревіталізації мезовартоном можна на сайті «Слім» (Київ Голосієво, Оболонь, Позняки). Центр пропонує широкий спектр послуг з омолодження. Косметологічні процедури, засновані на ін'єкціях, потребують уважного ставлення та досвідчених рук професіонала. Не довіряйте маніпуляції зі своєю зовнішністю дилетантам.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого