Мезотерапія у Голосіївському районі.

Мезотерапія обличчя, тіла, шкіри голови – сучасна процедура, аналогів якої сьогодні немає. На відміну від звичайних кремів та масок, які можуть проникати виключно у верхні шари шкіри, мікроін'єкції дозволяють доставити потрібні вітаміни та мікроелементи до клітин глибоких шарів. Крім вітамінного комплексу, склад мезококтейлю також багатий на ферменти, найрізноманітніші амінокислоти, антиоксиданти тощо.

мезотерапія

Ін'єкційна мезотерапія швидко та ефективно змінює стан шкіри. Потрапляючи в клітини, вітамінний комплекс запускає вироблення необхідного організму колагену. Активізується процес природної реконструкції шкіри зсередини. Як наслідок шкіра розгладжується, ставати підтягнутою та пружною. Підвищується тургор, зменшуються зморшки, шкіра освіжається й набуває здорового вигляду.

Побачити результат можна вже після першої процедури. Після одного сеансу мезотерапії спостерігається ефект свіжості. Для закріплення результату та збільшення пружності рекомендується пройти курс із кількох сеансів. Пройшовши рекомендовану спеціалістом кількість сеансів, ви зможете радикально покращити стан та зовнішній вигляд шкіри.

Показання до мезотерапії в центрі Slim на Голосіїво

Курс ін'єкційної мезотерапії становить гідну конкуренцію апаратним та лазерним методикам омолодження. Перевага процедури в тому, що покращити стан шкіри можна швидко та ефективно, без активного втручання та тривалої реабілітації. Застосування мезотерапії косметологами центру Slim на Голосієво дуже широке.

Основні свідчення:

  1. вікові зміни шкіри, втрата еластичності, в'ялість, в'янення;
  2. вугрова хвороба (акне);
  3. відновлення після вагітності;
  4. усунення дефектів (шрами, розтяжки тощо).

Мезотерапію можна поєднувати з іншими косметичними процедурами. Наприклад, для ефективного лікування целюліту можна використовувати мезотерапію у комплексі з масажем. Апельсинова кірка усувається за рахунок активізації обмінних процесів, що сприяють розщепленню жирових компонентів. Для досягнення максимального ефекту програма лікування складається індивідуально.

Рекомендації лікарів до ін'єкційної мезотерапії.

Мезотерапія обличчя та тіла рекомендується людям після 25 років. Значних протипоказань немає. Відмовитись від сеансу слід при індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів, що входять до складу ін'єкцій. Також мезотерапія протипоказана при вагітності, загостренні герпесу та гнійних запаленнях.

Як проводиться процедура?

Процедура проводиться у спеціально обладнаному процедурному кабінеті. Сеанс триває 30-60 хвилин, проводиться раз на тиждень, не частіше. Курс мезотерапії призначається індивідуально. Так, наприклад, при інтенсивному проходженні пропонується 5 – 8 сеансів по одному разу на тиждень. Для підтримки ефекту достатньо одного сеансу на місяць. Ефект триває до шести місяців, після чого рекомендується повторення курсу.

Процедура вигідна тим, що сліди її проведення розсмоктуються протягом години. У другому випадку, мезококтейль, що вводиться, розсмоктується за 2 дні. Який із методів вибрати, підкаже фахівець під час особистої консультації. У перший день потрібно обробляти шкіру косметичним тоніком, що не містить спирту. Протягом 24 годин не можна використовувати крем та декоративну косметику.

Мезотерапія у Голосіївському районі – ефективна процедура, що дозволяє максимально швидко та безпечно омолодити, освіжити шкіру та розгладити зморшки.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого