Лікування нетримання сечі на Голосіїво

Нетримання сечі – це мимовільне виділення урини із сечового міхура. Недуга супроводжується труднощами з гігієною та соціальними проблемами. Вона стає причиною пригніченого стану та почуття сорому, обмежує повноцінне життя людини та її соціальні взаємодії. При проблемах з контролем сечовипускання, лікарі гінекологи рекомендують лазерну процедуру - лікування нетримання сечі у жінок.

лікування нетримання сечі

За статистикою та спостереженням лікарів гінекологів центру Slim у місті Києві, кожна четверта жінка після 40 років стикається зі стресовим нетриманням сечі. Жінки зазвичай вважають, що це пов'язано із закономірними віковими змінами. Вони часто приховують свою недугу. Але в якийсь момент -це може призвести до погіршення психоемоційного стану і значно знизити якість життя.

Молоді дівчата можуть зіткнутися із захворюванням після народження дитини. На щастя, мимовільне сечовипускання піддається лазерному лікуванню. Звертайтеся сьогодні до фахівців нашого центру, щоб отримати більш детальну інформацію про процедуру.

Ціна лазерного лікування залежить від стадії захворювання та кількості процедур, які потрібні для повного одужання. У випадку раннього звернення ефективність лікування нетримання лазером буде набагато вищою і курс складатиме 2-3 процедури. При більш тяжкому стані Вам знадобиться 3-4 процедури протягом року.

Причини нетримання сечі у жінок.

Спровокувати неконтрольоване виділення сечі у жінок здатне багато факторів. Серед них – як екзогенні, так і ендогенні: інфекційні захворювання сечостатевої системи, хронічний стрес, запальні процеси в організмі, цистит, дисфункція сечового міхура, часті запори, оперативне втручання. Недуга може з'явитися на тлі прийому деяких ліків, великої кількості кофеїну, алкоголю та  у період вагітності або після пологів.

Причиною виникнення хвороби може стати слабкий тонус м'язової тканини сечового міхура та уретрального сфінктера, атонічність або надмірне скорочення м'язів уретри. Викликати мимовільне виділення сечі може низький рівень статевих гормонів (переважно естрогенів), неврологічні порушення (серед яких розсіяний склероз та хвороба Паркінсона).

Після правильної постановки діагнозу, гінеколог центру Slim на Голосіїво проводить лазерну терапію, яка дозволяє зупинити мимовільне виділення сечі у жінок.

Симптоматика стресового нетримання у жінок

Захворювання супроводжується неконтрольованим витіканням урини, яке не супроводжується позивами до сечовипускання. Причина – підвищення рівня тиску всередині черевної порожнини. Воно виникає під час інтенсивних фізичних занять, сміху, кашлю чи чхання. Стресове нетримання сечі, стадії захворювання та ефективні методи лікування. З роками у тканинах організму знижується інтенсивність фібриллогенезу: волокон колагену стає дедалі менше. Тому втрачається тканинна пружність та еластичність, зв'язки та м'язи тазового дна слабшають.

У молодому віці тканини інтимної зони піддаються розтягуванню при вагітності та пологах, внаслідок підняття тяжкості, хронічних запорів. Нетримання буває кількох типів, з причин, що його викликають. Виділяють легкий, середній, тяжкий ступінь перебігу. За першої урина витікає в результаті фізичних зусиль, кашлю або чхання. Для середньої характерне витікання при бігу та різких рухах. Тяжка стадія супроводжується симптомами у спокійному стані або під час ходьби.

Показання для лікування лазером

Лазерна терапія показана при стресовому нетриманні з легким, середнім або важким перебігом, при змішаному нетриманні та у разі післяпологового мимовільного підтікання. Клінічні дослідження у Києві все більше підтверджують доцільність використання лазера при такому синдромі. Підсумки випробувань дозволяють переконатися у безпеці та високій ефективності даного методу.

Лікування нетримання сечі у жінок лазером Fotona

Сьогодні серед методів корекції мимовільного сечовипускання найбільш широко застосовують медикаментозну терапію та хірургічне втручання. Fotona протягом понад 15 років проводив наукові випробування у галузі лазерної гінекології, щоб дати можливість лікарям лікувати пацієнтів, не використовуючи скальпеля. Дослідження мали успіх: у результаті було створено платформу FotonaSmooth™ – лінійку апаратів для неінвазивного, безконтактного використання в гінекології.

Переваги лазерної корекції IncontiLasе

 1. Сучасний та безпечний спосіб лікування;
 2. Не потрібне хірургічне втручання: у пацієнтів не залишаються шви, розрізи;
 3. Безболючість (тому не потрібна анестезія);
 4. Висока ефективність;
 5. Короткий відновлювальний період;
 6. Немає потреби в прийомі знеболювальних препаратів та антибіотиків;
 7. Простота, доступність;
 8. Процедура займає приблизно 30 хвилин;
 9. Можливість за короткий сеанс вирішити проблему, яка псувала життя роками;
 10. Ніяких застережень та попередніх процедур;
 11. Після сеансу відразу ж повертаєтеся до повсякденного ритму життя.

Всього за 2 відвідування центру на Голосіїво, пацієнти отримують миттєве покращення. Тканини знову набувають втраченої еластичності та пружності, вагінальна слизова оболонка затягується. Завдяки цьому сечовий міхур надійно підтримується м'язовим корсетом, а процес сечовипускання повертається до норми.

Якщо порівнювати лазер Fotona з іншими аналогічними технологіями, то він має такі переваги:

 1. Миттєва результативність;
 2. Високоефективна методика: 9 із 10 пацієнток задоволені результатом;
 3. Реабілітаційний період відсутній;
 4. Можливість повернуться до статевого життя вже через 3-7 днів після сеансу;
 5. Підходить для всіх вікових груп;
 6. Амбулаторність процедур;
 7. Технологією неможливо зашкодити, немає ускладнень.

Єдиний лазер для гінекології, який діє у щадному режимі, одночасно зберігаючи ефективність. Він впливає на колагенові структури тканин, глибина впливу - 1 см. Температура вагінальної слизової оболонки підвищується поступово і рівномірно: за рахунок цього фібрили колагену скорочуються і починається процес утворення неоколагену; Усунення гіпермобільності уретри; Інноваційна технологія наконечника Fotona дозволяє безпечно та точно контролювати подачу лазерних імпульсів у зону впливу.

Протипоказання для лазерної терапії:

 1. гостре запалення органів черевної порожнини;
 2. Онкологічні захворювання урогенітальної системи;
 3. Менструації;
 4. Період вагітності;
 5. Цукровому діабеті;
 6. Загострення герпетичної інфекції;
 7. Опущення органів черевної порожнини 3 стадії, у разі часткового або повного випадання матки;
 8. Після усунення запальних процесів дозволяється застосовувати лазерну корекцію, якщо пацієнт одужав.

Відгуки клієнтів щодо лікування нетримання лазером Fotonа

Відгуки пацієнтів, отримані після клінічних досліджень, показують покращення при нетриманні сечі помірного ступеня. 7 жінок із 10 не страждають від синдрому через 120 днів. 94% жінок відзначають помітне покращення, а 68% повністю позбавляються недуги. При цьому покращення стану після курсу відбувається у всіх.

Профілактика вікового нетримання сечі.

У ранньому періоді менопаузи є сенс провести обробку вагінальних тканин за технологією IncontiLase™. Такий спосіб допоможе запобігти виникненню пролапсу піхвових стінок і не допустити розвитку патології спонтанного сечовиділення. Де пройти діагностику та лазерну корекцію нетримання сечі. Лікарі центру естетичної косметології Слім в Києві проведуть повну консультацію та діагностику перед процедурою. На основі отриманих результатів фахівці призначать оптимальне лікування або проведуть лазерну процедуру того ж дня. Ви можете дізнатися ціни на лазерне лікування нетримання та записатися на прийом на нашому сайті.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого