Лікування грибка нігтів на Голосіїво

Грибкове захворювання шкіри та нігтів є небезпечною недугою, що приносить косметичний дефект й шкоду здоров'ю людини.

Грибкові спори легко проникають у зони ураження та дуже складно піддаються лікуванню. Окремо наголосимо на серйозному ризику при контакті з хворими. Сучасна косметологія розробила ефективний спосіб боротьби з цим інфекційним захворюванням.

грибок нігтівОдним із продуктивних методів боротьби з грибком нігтів є лазерна терапія.

Це сучасний метод лікування оніхомікозу, що відрізняється безболісністю та надійністю результату, без ризику рецидиву.

Лазерне лікування грибка нігтів

Сьогодні лікування грибка нігтів має багато переваг. Локальний вплив лазерного випромінюванння, здатний проникати через тверду поверхню пластини нігтя та повністю знищувати спори оніхомікозу. Глибина, на яку проникає лазерні промені, може становити до 6 мм, що дозволяє знищувати грибок без пошкодження здорових тканин. Професійні фахівці під час процедур враховують різновид грибка, ділянка зони ураження обробляється антисептичним засобом.

Подібне лікування лазером є чудовою альтернативою різних медичних процедур, й може застосовуватися у складі комплексної медикаментозної терапії.

Якщо порівнювати лікування грибка нігтів у Голосіївському районі Києва за допомогою лазера із традиційним використанням мазей, то Лазерна терапія перевершує за своїми показниками й ефективності. Жоден засіб від грибка нігтів крім лазера нездатний впливати на всю грибкову колонію. Пластина нігтя пропускає промінь, який "вбиває" всі спори на ураженій тканині

Під дією високих температур спори грибка висушуються та гинуть. На клітини виявляється мінімальна шкода з погляду механічного та термічного впливу.

Центр Slim в Голосіївському районі м.Києва має безліч позитивних відгуків клієнтів. Процедура лікування Лазерним промінням має щадний режим, завдяки чому інфекція знищується без шкоди для здорових тканин.

Лікування грибка нігтів лазером

Головною особливістю лазерного лікування є ефективність процедури за короткий проміжок часу. Сама процедура триває від 10 до 30 хвилин. Надалі пацієнт відвідує клініку, з профілактичною метою, кратність сеансів призначає лікар дерматолог. Число таких відвідувань варіюється від 3 до 5 разів залежно від складності захворювання. Вартість процедур залежить від кількості відвідувань.

Існують можливі ускладнення після процедур, коли пацієнти можуть отримати невеликий опік валика нігтя, при цьому відбувається набрякання ураженої зони. Все це може статися через некваліфіковану роботу співробітників або недостатню стерильність апаратів. Центр Слім гарантує, що таке неможливо відбутися у його стінах.

Тут працюють співробітники високої кваліфікації, існує певний алгоритм роботи, який передбачає можливість роботи апаратних засобів лише після спеціальної обробки. У клініці існують акції, завдяки чому ціна на процедуру є максимально вигідною.

Використання терапії за допомогою лазера показано у випадках, коли лікування не піддається протигрибковими препаратами, уражені одночасно більше трьох нігтьових пластин, грибковий процес одразу на пальцях ніг та рук.

До процедури є протипоказання:

  1. наявність гострих вірусних захворювань;
  2. вагітність та період лактації;
  3. онкозахворювання.

Використання лазерного лікування дозволяє ефективно позбавлятися грибка. Цей метод з'явився нещодавно, але вже встиг зарекомендувати себе як продуктивний варіант повного позбавлення від грибкової інфекції. Процедура є максимально комфортною.

Лазер позбавляє пацієнтів від оніхомікозу та постійного використання дорогих препаратів від грибка, що помітно заощаджує сімейний бюджет.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого