центр косметології слім

Лазерне видалення розтяжок Голосіїво

лазерна процедура

Розтяжки, так само відомі як стрії, є шкірними атрофіями у вигляді хвилястих смуг, що запали, переважно виникають на максимально розтягнутих ділянках шкіри.

Виникненню стрій можуть передувати гормональні відхилення, ожиріння та різке схуднення, або вагітність. Поява розтяжок нерідко спричинена перерозтягуванням шкірного покриву на животі та грудях (у післяпологовий період), на стегнах, талії, сідницях (при надмірній вазі).

Ще нещодавно вважалося, що позбутися цієї недосконалості шкіри, або коригувати її, неможливо.

Сучасна косметологія має високоефективний спосіб боротьби зі стріями – лазерний метод. Використання лазера дозволяє досягати швидкого та стійкого естетичного результату за повної відсутності дискомфорту для пацієнта.

Що робити – ховати своє тіло під шарами одягу чи носити те, що вам подобається? Вибір завжди залишається за вами. Якщо ж ви втомилися від комплексів й хочете повернути тілу колишню красу, поспішаємо вас порадувати – лазерна косметологія – ефективне вирішення проблеми.

Оцінити всі переваги методики пропонує центр Слім Київ. Використання передового обладнання плюс штат досвідчених фахівців є 100% гарантією бездоганного результату.

Видалення лазерних розтяжок

Шліфування шкіри за допомогою спеціальної лазерної установки - одне з найважливіших досягнень сучасної естетичної медицини. Головною перевагою методу в порівнянні з іншими є максимальна точність впливу, що дозволяє косметологу працювати лише з дефективними ділянками. Завдяки відсутності контакту зі здоровою шкірою видалення розтяжок не потребує багато часу та відрізняється мінімальною травматичністю.

Процедура сприятливо впливає на стан шкірного покриву. Лазер провокує природне вироблення колагену, надаючи шкірі пружності та еластичності. Видимий результат стає помітним через 3-4 сеанси з дотриманням проміжку близько місяця.

Центр апаратної косметології Slim Голосієво Київ практикує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сьогодні видалення розтяжок лазером оптимальний спосіб боротьби зі стріями з багатьох причин:

 1. Цілком безболісно;
 2. Швидкий позитивний ефект;
 3. Ніяких слідів впливу, побічної дії, шрамів, плям;
 4. Можливість видалення стрій на будь-яких частинах тіла без винятку;
 5. Відсутність потреби у тривалій реабілітації;
 6. Прийнятна ціна;
 7. Максимальна точність, безпека;
 8. Можливість проведення процедури в амбулаторному режимі.

Метод має короткий перелік протипоказань, серед яких:

 1. Вагітність період лактації.
 2. Наявність вірусів інфекційних захворювань.
 3. Онкологічні недуги.

Де видалити розтяжки в Голосіївському районі

Сучасна ефективна косметологія пропонує унікальні методи, що дозволяють боротися з розтяжками воістину ефективно безболісно.

Дослідні фахівці, докладні консультації, найпередовіше обладнання та комфортні умови перебування в клініці - далеко не повний перелік того, що готовий запропонувати вам Слім.

Результаты Удаления растяжек

Ми робимо все можливе для того, щоб вартість наших послуг була якомога доступнішою для клієнтів. Відвідавши наш сайт, ви можете ознайомитись з умовами поточної акції на лазерне видалення стрій у Голосіївському районі Києва біля метро Голосіївська.

Якщо сумніви вас не покинуть, пропонуємо вивчити обговорення наших пацієнтів.

Записатися на консультацію косметолога можна на сайті клініки онлайн або за вказаним номером. Не відкладайте турботу про красу та здоров'я в довгу скриньку - настав час діяти.

Видалення розтяжок
Ціна
Будь-яка область за 1см2
400 
від 10-20 см2
2000
від 20-40 см2
4500
від 40-60 см2
6000
від 60-100 см2
7000
Живіт
5000
Груди
3000
Область сідниць
5000

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого