Лазерне шліфування обличчя в Голосіївському районі Києва

Лазерне шліфування обличчя в центрі Slim на Голосієво є однією з популярних косметологічних процедур завдяки отриманню чудового результату та мінімальної кількості протипоказань. Шліфування обличчя, тіла дозволяє позбавитися різного роду шкірних дефектів й досягти вираженого омолоджувального ефекту.

Особливість технології полягає у використанні потужного лазера Fotona SP Spectra, що забезпечує корекцію шкірних покривів. Лазерне шліфування шкіри являє собою сучасний різновид глибокого пілінгу. У ході процедури відбувається повне усунення верхнього шару епідермісу. Глибина впливу на покриви може досягати 150 мкм, завдяки чому методика успішно застосовується при вирівнюванні контуру обличчя, видаленні рубців та дрібних зморшок.

Особливості процедури лазерне шліфування обличчя, тіла

Проведення процедури шліфування шкіри можливе лише після персональної консультації лікаря дерматолога. Спеціаліст орієнтується на особливості шкірного покриву пацієнта, вибирає оптимальний для конкретного випадку метод дії.

Ербієвий лазер забезпечує випаровування верхнього шару клітин шкіри, завдяки чому вдається позбутися зморшок, шкірних дефектів та досягти поліпшення кольору обличчя. Коли досить м'якого впливу, застосовують ербієвий лазер. Крім того, скорочується тривалість відновлювального періоду.

Лазерне шліфування затребуване у клієнтів, які відзначають у себе:

  1. зниження еластичності шкірних покривів;
  2. поява зморшкуватої сітки в області очей;
  3. різного роду судинні прояви;
  4. розповсюдження зморшок в області лоба.

Результат від шліфування лазером має на меті звуження пір, отримання більш чітких контурів обличчя, розгладжування зморшок й поліпшення відтінку шкіри. Лазер забезпечує підтяжку шкіри у будь-якій області обличчя, тіла.

Лікарі центру Slim вважають ідеальним часом для проведення процедури період із початку жовтня до кінця квітня. У цей час рівень сонячної активності не такий високий, тому відновлення дерми після сеансу проходить майже непомітно. У ході лазерного шліфування вдається ліквідувати не тільки перераховані вище косметичні дефекти, але також позбутися шрамів та рубців на тілі та обличчі, ознак постакне. Достатньо одного сеансу, щоб усунути сліди шрамів середньої та незначної глибини. Пошкодження більшої глибини стають практично невидимими вже після першого відвідування професійного косметолога.

Ми запрошуємо вас відвідати центр Слім в Голосіївському районі м.Києва, де ви опинитеся в руках найкращих косметологів, дерматологів, зможете виконати всі необхідні процедури у комфортній обстановці. Центр розташований по вулиці Голосіївська 13а, недалеко від метро Диміївська, тому дістатися до нього з будь-якого району міста не важко. Ми регулярно проводимо акції, робимо знижки на окремі процедури, щоб вони стали доступнішими для клієнтів.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого