Лазерна косметологія в центрі Slim в Голосіївському районі в місті Києві

Лазерна косметологія представляє новітні досягнення сучасної апаратної косметології та медицини. Лазерні процедури дозволяє усунути характерні ознаки старіння, продовжити молодість та повернути красу. Відвідуючи кабінет професіонала, можна усунути небажану рослинність на тілі, позбутися татуювань, новоутворень на шкірі, провести омолодження обличчя та тіла.

Особливості лазерної косметології в центрі Slim на Голосієво

Досвідчені лікарі дерматологи ведуть прийом у комфортабельних кабінетах, використовуючи інноваційне лазерне обладнання відомих європейських та американський виробників. Техніка впливу на шкірні покриви лазером дозволяють абсолютно безпечно, швидко та ефективно позбавлятися всіляких косметичних недоліків.

Чого можна досягти за допомогою лазерної косметології?

  1. надмірна пігментація шкірних покривів;
  2. очистити шкіру, посилити тургор;
  3. досягти вираженого омолоджувального ефекту;
  4. ліквідувати сліди судинних сіточек (купероза);
  5. позбавитися слідів пост-акне та чорних точок;
  6. усунути небажану рослинність на тілі;
  7. отримати ефект ліпосакції, не вдаючись до хірургічного втручання.

Лазерна дія сприяє активізації захисних реакцій організму, локальному зняттю запальних процесів, стимуляції вироблення власних колагену та еластину. Підготовка до лазерного омолодження не потребує тривалої спеціальної підготовки й не має тривалого реабілітаційного періоду. Лазерна косметологія набуває високої популярності в Києві завдяки успішній боротьбі з різними віковими змінами. Вже після першого процедур нашого центру естетичної медицини, пацієнти відзначають у себе розгладження зморшок, з якими тривалий час доводилося миритися.

Лазерна косметологія - це не тільки можливість повернути шкірі красу та молодість. Унікальні методи на дерму дозволяють видалити гемангіоми, розширені судини, видалити тату, рубці, ліквідувати сліди старіння шкіри, пігментацію, перманентного макіяжу без будь-яких наслідків.

Лікар-косметолог проведе попередню консультацію для виявлення проблеми, відповість на ваші запитання та розповість про перебіг будь-якої з процедур лазерної косметології. Лазерна епіляція та інші методи апаратного та лазерного впливу проводяться в умовах спеціально обладнаного кабінету з повною конфіденційністю.

Пацієнти, які вже встигли відвідати центр Slim в Голосіївському районі, відгукуються про процедури лазерної дії виключно позитивно. Вони відзначають, що їхня шкіра набула здорового, сяючого вигляду, а косметичні недоліки залишилися в далекому минулому.

Ви зможете насолоджуватися ідеальною шкірою, знаючи, що ефект зберігатиметься тривалий час.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого