Фракційне омолодження обличчя в Голосіївському районі міста Києва

Сучасна косметологія у Києві дозволяє зберегти свою молодість безпечним та максимально продуктивним способом. Фракційне омолодження лазером Fotona - це інноваційний та ефективний метод збереження своєї краси та молодості.

Фракційне омолодження зупиняє процес старіння шкіри й нагадує лазерне шліфування, але відрізняється високою ефективністю та більш тривалим терміном збереження результату, який може бути досягнуто. Процедура проводиться висококваліфікованим фахівцем – лікарем-косметологом, у цьому випадку можна гарантувати позитивний результат.

Фракційне шліфування обличчя в центрі Slim на Голосієво проводиться Ербієвим лазером Fotona, з фракційною насадкою. Лазер проникає всередину верхніх шарів епідермісу, де відбувається концентрація пучка лазерних хвиль, що мають локальний вплив. Вони частково випарюють епітелій, при цьому тканини, розташовані на більшій глибині, не схильні до будь-якого впливу та нагрівання. Методика дозволяє нейтралізувати можливість отримання травм або опіків.

Принцип фракційного лазерного омолодження

Температурний режим лазера, що виробляє омолодження обличчя, значно вищий, ніж при простому шліфуванні шкірного покриву. Внаслідок цього процедура обробки обличчя має проводитися дуже швидко. За рахунок цього відбувається прискорення обмінних процесів, стимулюється природне оновлення шкірного покриву, виробляється власний еластин та колаген. Ці речовини є основою виникнення нових клітин епідермісу. За рахунок прискорення потоку крові та лімфи під шкірою, відбувається утворення потужного ефекту підтягування. Подібний процес призводить до розгладжування зморшок та посилює тургор. Лазерний спосіб розгладження шкіри є безпечним та високоефективним.

Підтяжка обличчя без здійснення втручання хірурга за допомогою лише одного лазера дозволяє прибрати невеликі недосконалості на шкірному покриві. Лазерне фракційне омолодження позбавляє куперозу, гіперпігментації та дрібних мімічних зморшок, шліфує рубці та шрами, роблячи їх практично непомітними. Таким чином, забезпечується додатковий ефект, що очищає, згладжування постакне. Звичайно, занадто глибока зморшка та виражені рубці, що не можуть бути повністю усунені за допомогою фракційного лазера за 1 процедуру, тут може знадобитися від 2-4 процедур. Після процедури фракційного омолодження(шліфування), шкіра стане рівною й залишатиметься молодою протягом тривалого часу.

Фракційне омолодження має такі показання:

  1. втрата тонусу шкірного покриву;
  2. виражена пігментація;
  3. шрами, постакне, комедони;
  4. нерівномірний колір обличчя, купероз.

Протипоказання до лазерного фракційного термолізу:

  1. грудне вигодовування;
  2. наявність цукрового діабету у стадії декомпенсації;
  3. епілепсія;
  4. вагітність;
  5. лікування інфекційних захворювань шкіри або відкритих ран.

Ціни та відгуки пацієнтів на лазерне омолодження шкіри обличчя, тіла

Процедура проводиться під місцевим знеболюючим. На ділянку обличчя або тіла, яку обробляє косметолог, наноситься особливий крем з вираженим знеболюючим ефектом. Тривалість процедури складає 30-60 хвилин. Повторне шліфування шкірного покриву лазером проводиться кожні 2-3 місяці.

Остаточну ціну процедури буде визначено лише після консультації лікаря дерматолога та зони впливу. Вартість залежить від складності та особливостей шкірного покриву пацієнта, тому ціна може варіюватися як у бік збільшення, так й у бік зменшення.

Відгуки пацієнтів центру Slim в Голосіївському районі які пройшли фракційне омолодження тільки позитивні, це пов'язано з отриманням вираженого візуального омолодження вже з першої процедури та тривале збереження отриманого результату. Наш центр косметології завжди радий новим клієнтам та гарантує, що поверне вам молодість, позбавить більшості косметичних проблем за доступною ціною в мінімальний термін.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого