Чистка обличчя у Голосіївському районі

Вихлопні гази, токсичні речовини, залишки косметики – все це накладається на вашу шкіру та поєднується з природними виділеннями. Таким чином, шкіра закупорюється, втрачається природний колір обличчя, прискорюється процес старіння. Якщо ви не зіткнулися з такими серйозною проблемою, як акне, не варто нехтувати відвідуванням косметолога.

Краще зберегти шкіру обличчя свіжою та чистою, виробіть систему й щонайменше раз на 2 місяці відвідуйте косметолога. Очищення обличчя у Голосіївському районі в центрі Слім проводиться всіма можливими способами.

чистка обличчя

Чистка обличчя буває ручною, апаратною або ультразвуковою.

Механічний метод очищення шкіри

Класичне очищення обличчя є найпопулярнішим методом, тому що він з'явився першим, та сьогодні більшість жінок уже перевірили на своєму досвіді ефективність цієї методики.

Спочатку на шкіру наноситься особливий пілінг, який розкриває пори, деякі досі використовують перевірену парову лазню. Після цього майстер очищає пори спеціальним інструментом, схожим на ложечку. Після закінчення чищення обличчя обов'язково наноситься маска із заспокійливим ефектом.

Чистка обличчя зручна тим, що ви отримуєте швидкий результат. Деякі дівчата в процесі відчувають болісні відчуття, відповідно втрачається почуття комфорту. Якщо у вас чутлива шкіра, такий метод очищення шкіри буде замінено на очищення шкіри ультразвуком.

Ультразвуковий метод чищення обличчя

Ця методика полягає у впливі ультразвуковими частотами на місце, де є проблемні зони. Використовуються високі частоти ультразвуку, які не вловлюються людським слухом, але при цьому ефективно витягують увесь бруд з пір, покращують роботу сальних залоз, прибирають залишки макіяжу. Завдяки високочастотному ультразвуку очищення обличчя видаляються ороговілі частинки епітелію.

Мінімальний масаж, який ви отримуєте на мікрорівні, позитивно впливає на обмін речовин. Чистка обличчя ультразвуком завершується нанесенням крему, маски, що пом'якшує шкіру. Головна відмінність від попереднього методу полягає в тому, що шкіра не опухає, а ви не відчуваєте неприємних відчуттів. Після чистки обличчя шкіра стає свіжою, чистою, вирівнюється колір й немає почервонінь.

Сьогодні такий спосіб вважається найприйнятнішим, тому що він не травмує шкіру, доступний за ціною та проникає глибоко в епітелій. Якщо у вас нормальна шкіра, ця процедура вам підійде! Для дівчат із жирною або проблемною шкірою варто розглянути ручне очищення обличчя.

Хімічний метод очищення обличчя

Чому багато дівчат та жінок зазнали дії стереотипу про те, що хімічний пілінг – це небезпечно. Це в корені не так! На сьогоднішній день препарати діють м'яко й при цьому насичують шкіру вітамінами та спеціальними речовинами для відновлення колишнього процесу регенерації.

chistka goloseevo

У препарати входять такі речовини, як жиророзчинний вітамін, фенольна кислота, фруктова кислота. Наші косметологи зможуть грамотно підібрати пропорції, які залежать від типу вашої шкіри та проблем, які на ній є. При правильному підході чистка обличчя позбавить вас від чорних крапок, прибере дрібні зморшки та поверне живий колір обличчя.

Якщо ви звертаєтеся до недосвідчених косметологів, який працює вдома наслідки від хімічного методу, можуть бути найжахливіші – аж до пошкодження шкіри обличчя. Також, не забувайте, що подібна дія робить епітелій дуже чутливим, тому коли виходите на сонце потрібно наносити сонце захисний крем.

Лазерний метод очищення шкіри обличчя

Найефективніший метод очищення шкіри. В результаті, ви отримаєте відмінний омолоджуючий ефект та зменшення пігментації. Лазерний промінь впливає на епідерміс й видаляє пошкоджені клітини, зменшуючи прояви акне, вугри, пігменти, зморшки – все, що вам не подобається. Щоправда, почервоніння сходять протягом 3-5 днів та в цей час варто користуватися спеціальними кремами.

Чистка обличчя в центрі Slim на Голосіїво проводять тільки після огляду шкіри та консультації лікаря косметолога.

Чистка обличчяЦіна (грн)
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Onmacabim) 950
Ультразвукова чистка + Механічна чистка обличчя (косметика Is Clinical) 1500
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя (косметика DMK) 1100
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Ферментна маска (косметика DMK ) 1390
Ультразвукова + Механічна чистка обличчя + Пілінг 1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого