Біоревіталізація в Голосіївському районі міста Києва

Кожна жінка, яка доглядає за собою, знає, що таке біоревіталізація в естетичній косметології. Сьогодні в центрі Slim на Голосієво, біоревіталізація - одна з найбільш популярних процедур, це безопераційний метод ліфтингу шкіри, який застосовує ін'єкції гіалуронової кислоти. Як працює методика, можна зрозуміти, вивчивши процеси, що відбуваються у шкірі.

Кожний покрив людини складається з таких шарів. Верхній епідерміс утворений багатошаровим епітелієм, потім йде щільний каркас дерма, третій шар підшкірної жирової клітковини, або гіподерми, виконує роль термоізолятора. Дерма містить клітини та міжклітинний простір, заповнений матриксом та капілярною сіткою. Матрикс насичений фібробластами, колагеном, еластином, гіалуроновою кислотою, які забезпечують пружність, зволоженість, гладкість, рівний тон нашої шкіри. Фібробласти виробляють будівельні матеріали для безперервного оновлення самовідтворення тканин.

Найбільше у складі матриксу міститься гіалуронова кислота. Її основне призначення - притягувати й утримувати велику кількість води, утворюючи щільний гелеподібний шар. Гіалуронова кислота створює пружність плюс зволоженість шкірного покриву.

З віком швидкість відмирання клітин епідермісу не знижується, але уповільнюються процеси виробництва фібропластами колагену, еластину. Їхній недолік призводить до швидкого старіння, шкіра стає в'ялою, на ній утворюються зморшки. На допомогу приходять уколи краси.

біоревіталізація в голосіїво

Які переваги біоревіталізації?

Захистні властивості шкіри не дозволяють активним компонентам косметичних засобів проникати крізь епідерміс у дерму. Зовнішні косметичні креми не можуть зупинити уповільнення обмінних процесів, регенерації тканин. Єдиним способом доставити необхідні компоненти до шарів шкіри залишаються підшкірні ін'єкції. Препарати вводяться безпосередньо до нижніх шарів дерми.

Внаслідок природних процесів регенерації вирівнюється рельєф шкіри, відновлюється структура, усувається пігментація - уколи краси відгуки та ціна виправдані результатом:

  1. розгладжуються дрібні середні зморшки;
  2. підвищується тургор, тонус;
  3. прискорюються обмін речовин;
  4. виводяться токсичні накопичення;
  5. поліпшується кровопостачання;
  6. підсилюється живлення на клітинному рівні.

Основна мета якого має біоревіталізація - відновити нормальний обмін речовин міжклітинних структур природним способом. Найбільш ефективна процедура при віці до 45 років, коли у шкіри ще не вичерпано свій ресурс молодості. Штучне введення медикаменту є потужним каталізатором для нормалізації балансу проблемних зон.

Де зробити Біоревіталізацію у Голосіївському районі в м. Києві?

У центрі естетичної медицини Slim на Голосієво процедура проводиться на обличчі, зоні декольте, на шиї, руках, інших ділянках тіла як спосіб усунення вікових змін, так й в профілактичних цілях прояву перших симптомів старіння. Залежно від оброблюваної площі та витратного матеріалу вартість біоревіталізації може бути різною. Мікро ін'єкції гіалуронової кислоти дають швидкий результат.

Дуже тонкою голкою під шкіру на глибину 1 мм вводиться препарат густої консистенції, утворюються папули. Використовуються різні техніки мікроін'єкцій. Розроблено кілька поколінь ін'єкцій для біоревіталізації, які називаються біоревіталізантами. Вони відрізняються вартістю, методом введення, показаннями до застосування, складом якості наповнювачів.

Крім основного компонента препарат можуть включатися вітаміни, різні мікроелементи, антиоксиданти, амінокислоти, пептиди. Необхідний медикамент підбирається, виходячи з цілей процедури:

  1. профілактика старіння;
  2. додаткове зволоження дерми;
  3. ліквідація рубців, слідів постакне;
  4. ліквідація пігментних плям, освіження кольору.

Чим вище молекулярна маса кислоти в препараті, тим довше вона розщеплюватиметься організмом, тим довше матиме ефект біоревіталізація, вартість якої залежить від препарату. Їхнє останнє покоління розроблене на основі нуклеотидів, здатних відновлювати пошкоджені ділянки ДНК та безпосередньо діяти на фібробласти.

У центрі косметології Слім кваліфікований лікар косметолог підбере необхідний препарат відповідно до індивідуальних особливостей, пояснить, що є біоревіталізація ціна якою індивідуальною, виявить можливі протипоказання, дасть рекомендації щодо догляду за шкірою. Довіряйте лише професіоналам! Схеми запровадження ін'єкцій, інтервал підбираються персонально. Повний курс може складатися з 1-5 процедур з періодичністю 15-30 днів між ними.

Подбайте про свою красу сьогодні - ін'єкції гіалуронової кислоти відсунуть наближення старості, збережуть Вам молодість на багато років. Своїм постійним клієнтам ми пропонуємо хороші знижки та періодично проводимо акції, за якими Ви можете стежити, підписавшись на нашу розсилку.

Записуйтесь онлайн на процедуру біоревіталізація на Голосіїво, ми будемо раді допомогти Вам.

БіоревіталізаціяЦіна (грн)
Belotero Hydro, 1.0 мл 4700
Belotero Revive, 1.0 мл 4800
Rejuran S, 1.0 мл 4100
Rejuran I, 1.0 мл 4100
Rejuran healer, 2.0 мл 5200
Rejuran HB, 1.0 мл 4100
RRS Eyes, 1.5 мл 2200
RRS Long Lasting, 3мл 6200
Meso-Wharton , 1.5 мл 4500
Meso-Xanthin , 1.5 мл 4500
Juvederm Hydrate , 1.5 мл 4700
Juvederm Volite , 1 мл 6800
Profhilo, 2 мл 6500
Neauvia Hydro Deluxe, 2.5 мл 4700
Aquashine classic, 2 мл 4400
TWAC eyes 1ml 4400
TWAC booster system 3ml 6500
Soypha (Princess) Rich 1 мл 4400
Plinest Mastelli 2 мл 4600
LAPUROON AURORA S 2.5ml 5500
Gana booster-v 3мл 3800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого